reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

hej laseczki przyszlam sie przywitac... i napisac ze u mnie ok tylko schudlam 3 kg mam nadzieje ze nadrobie:) wizyta za 6 dni mam nadzieje ze dowiem sie co nosze pod serduszkiem...
 
reklama
Cześć wam moje kobitki

Za godz idę do lekarza;/ w gardle jest coś co mnie niepokoi te białe kropki gardło nie boli tylko bardzo mam sucho w buzi co chwile musze czegoś sie napić, mój mąż wczoraj zrobił mi kurację wyobraście sobie że zrobił mi herbatę wlał do niej 50 spirytusu i pół cytryny wcisnoł siedział obok mnie i miałam do szybko wypić doszłam do połowy kubka jak mnie wzieło na zwracanie z kibelkiem się obejmowałam potem mój mężuś dostał lekki op.... kuracje sobie wymyśla może to i dobre dla facetów nie wiem masakra dobrze że dodał 50 a nie 100 hehehe dopiero bymśpiepwała oczywiście resztę mojej herbaty wypił mówiąc żeby się to nie zmarnowało:szok::rofl2: brzuch mnie p obolowa na @ i chyba dostanę ale czemu mam mdłości???? wieczorem ok od tej herbaty mnie pogoniło ale teraz????? napiszę jak wrócę od mojej doktorki będzie miała orzechdo zgryzienia jak jej powiem że staramy się o dzidzię i musi coś mi przepisać "odpowiedniego" zawsze jak @ mi się zbliżała wyskakiwało mi zawsze "coś" na mojej gębie teraz nic ale brzuch boli zobaczymy do wtorku;)
odpiszę każdej w południe buziole kochane MIŁEGO DNIA








 
Anaztazja1m no pisalam. Beta urosla ok 74% a progesteron mam 28,60. Mam nadzieje, ze kazda ciaza jest inna i to dlatego nic nie czuje i beta wolniej rosnie niz wtedy... Dzis boli mnie brzuchol i na 16:30 wizyta u lekarza - boje sie :(

Dzien dobry
Nie nadrobie bo ledwo zyje, wczoraj nareszcie skonczylam sesje :)
 
no to i ja się przywitam
Emy- no tęsknie strasznie za Tymkiem:)No j est takim kochanym synkiem mamuni.no ja nie moge oglądać zdjęć z brzuszkiem bo mi się odrazu przypomina końcówka.Pamiętam że w ten dzien co pojechałam do szpitala mój brat robił mi sesje brzuszka.nigdy nie widziałam tych zdjęć.Mam sporo zdjęc z nad morza Bo mój T.mówił że potem Melce się pokaże że była tam razem z nami.
Może kiedyś otworzę ten album ale jeszcze jest za wcześnie.
ale masz fajnie w tym Egipcie.Wszystko świezutkie a u nas zima i większość chin.
EwelinaK26-no to może coś tam już rośnie co?Trzymam kciuki za wizyte.
Trawa-przykro mi strasznie zpowodu smierci bliskiej osoby.boże co się dzieje na tym świecie?
skierka188-powiem ci że mi apetyt też dopisuje.mogłabym jeść cały czas.I wtedy nawet mdłości mnie nie męczą.Jak tak dalej pojdzie to będe wygladac jak wieloryb:)
 
Ostatnia edycja:
Cześć babeczki!

A ja dzisiaj znoszę jajko i o ironio idę do gina na kontrolę. On się tym nie zachwyci, bo odradza mi starania o dziecko. Na pewno będzie chciał mi przepisać anty, ale ja tego świństwa więcej do ust nie wezmę. Idę na razie do niego, bo zna moją historię i niech sprawdzi, czy wszystko jest w porządku. Potem poszukam kogoś, kto będzie próbował nam pomóc anie szedł na łatwiznę i po prostu odradzał posiadanie dzieci.
W końcu to mój organizm, nasz wybór i nasze ryzyko.

Pozdrowionka
 
Cześć kochane...

na szczęście kryzys częściowo minął...
popłakałam trochę w domku, przytuliłam sie mocno do Z. i poczułam w sobie znowu dożo siły....i po jednym małym kroczku zaczęłam wychodzić z dołka....dobrze, że mąż podał mi sowje ramie i dzięki temu droga pod górę zawsze jest łatwiejsza!

oj jak ja już chce fasolkę.....jeszcze 3 miesiące do staranek....

miłego piatku...

przepraszam, że teraz wpadam tu z doskoku, ale w pracy zapieprz, a w domku padam na pyszczek.....


zjola - a może Provita w Katowicach....polecam dr. Piotra Bodzka. bardzo fajny, kompetentny i niczego nie przekreślający....z tam w tej klinice pełno właśnie "straszych pań" po 30-stce.;-)
 
Ostatnia edycja:
widze ze duzo nas dzisiaj ma wizyte, mnie juz jedza nerwy a gdzie tam do 14. Boze tak bardzo sie boje, ze czyba bym wolala zyc w niepewnosci do konca. Staram sie myslec pozytywnie ale ide do tego samego gabinetu gdzie ostatnio poinformowano mnie o stracie.
 
aga2323-kochana trzymaj się .będzie dobrze spróbuj myśleć pozytywnie (ha wiem łatwo gadac a sama mam nasr...w majtkach jak ide na wizyte)ale musimy byc siln edla naszych fasolinek.
daj znać po wizycie.Trzymam kciuki
 
karolllcia33 ja mysle pozytywnie, ale zawsze ten niepokoj, czarne mysli zaprzataja glowe i wtedy moj optymizm jest bardzo malutki. Jeszcze teraz dostalam telefon ze moja babcia wczoraj wyladowala w szpitalu bo dostala krwotoku.A dzisiaj ma operacje o 14, a to kobieta 80letnia. Ciezki dzien sie zapowiada.
 
reklama
karollcia33- Mi mdlosci juz minely jakies 3 tygodnie temu ale przed tem masakra co bym nie zjadla to zaraz mnie mulilo , tyle dobrze bo nie wymiotowalam. Najgorsze jest to ze ciagnie mnie maksymalnie do slodyczy , a niechce ich tak strasznie jesc bo boje sie efektu koncowego wiec jak moge to sie ograniczam. W domu mi wszyscy mowią ze to na dziewczynke hehe. A ty ogolnie jak sie czujesz? Mam nadzieje ze wszystko wporządku:)
 
Do góry