reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Słodziutka - Ty wiesz kochana jak bardzo Ci kibicuję!!!!!!!!!!!!! Zaciskam mocno kciuki, aby poród był szybki i zakończył się przytuleniem cudu, jakim jest Laurka!!!!!!!

O!agulka - witam koleżanko po fachu, witam....
 
reklama
Hej!
U mnie troche stresu w pracy, a obiecalam sobie, ze wyluzuje. To nie takie latwe. Poza tym ok, bez zmian. mam nadzieję ze w tym miesiacu jakies dziecię się nam wykluje

As, przykro mi, ze to jeszcze nie koniec tej twojej meczarni, zycze naprawde szybkiego powrotu do zdrowia. Wieze, ze kiedys karta się odwroci i będziesz przeszczęśliwa, zrowa i spełniona.
Zaniepokoiłas mnie tym konfliktem, az zaczelam szperac po artykulach w necie, ja tez mam A- a maz AB+i nie dostalam po porodzie immunoglobuliny, a ztego co wyczytalam w nastepnej ciazy moge z tego powodu miec przeciwciala. Dobrze wiedziec, pogadam o tym z ginem, jak juz zajde, mam nadzieję, to bede mu przypominac o testach i badaniach w tym kierunku


Kłaczku, jaki ładny suwak! no no, trzymam kciukasy

słodziutka, juz sie nie mogę doczekac twojego małego cudu. trzymam kciuki i zycze łatwego porodu

buziaki dla was wszystkich
 
Agnesssss - sie nie stresuj - będzie to będzie, a nie to znaczy że udało się tym razem. W razie czego zawsze jest raz następny. ;)
Słodziutka - udanego rozpakowywania. Tej radości nie da się opisać.
As - sorry, "odpoczywałam" w kuchni. Ja kiedyś tego mojego faceta uduszę. Budzę go jak dobra żona, mówię że obiadek gotowy, a on się pyta czy ugotowałam rosołek. A zadysponował?? A jak że nie - niedziela przecież. No i co że niedziela? Skończyło się szybkim defrostem kurzej padliny i "odpoczynkiem" w kuchni. Co mam wrażenie że ten pacan mnie przerobił po swojemu. :))

A u nas:
- Rajmund zeznał że pora wymienić inkubator na nowszy model bo ten za dużo zrzędzi. :)
- znalazłam pracę, a właściwie praca znalazła mnie. Znajoma znajomej młodego, Polka - niania zrezygnowała jej z dnia na dzień zostawiając ją "na lodzie" z dwójką dzieci. Żeby choć kilka dni... Spoko - lubię dzieci, nieswoje też, a trzy- i sześciolatek to w zasadzie spokojnie już bo samobieżni są, nosić na rękach nie trzeba, a zająć się, zabawić łebków to sama przyjemność. I zawsze to parę funciaków. Pracowałam już jako niania w Polsce i lubiłam to - jak rodzice są normalni to z dzieckiem spokojnie można się dogadać.
 
Ostatnia edycja:
i własnie zauwazylam ze te suwaczki owulacyjne to tylko tak do dekoracji. Ja mialam owulke wczoraj, a wedlug suwaka mam jeszcze trzy dni
to nic niech zostanie, przynajmniej jest kolorowo:cool2:
 
hej kłaczek! gratuluje pracy. Kazde nowe zajecie odsunie złe mysli i strachy, a z taką dwojka to nawet nie bedziesz nawet kiedy miala czas na smutki. Moze uda ci sie zostac dluzej niz te kilka dni.
tylko nie dzwigaj dzieciakow ani nic co ciezkie, zadnych rowerkow wozkow i siat z zakupami nie daj Boze bo uszy oberwę.
Buźka!
 
słodziutka trzymam mocno kciuki za ciebie i Laurkę :)

kłaczek gratuluję pracy, tylko proszę mi się nie przemęczać :)

pozdrawiam was wszystkie
 
Żadnego dźwigania itp. Absolutnie. Z resztą powiedzialam od razu że jestem w ciąży i dlatego nie szukałam pracy. Bo tu robota to fizyczny zasuw, zwłaszcza jak się jest z językiem nie bardzo. A skoro praca mnie znalazła sama... W sumie dość duzi chłopcy, będę miała za zadanie zająć się do południa i odstawić do szkoły (trzylatek też chodzi do szkoły, choć tylko na 3 godziny). Spokojnie damy radę. W razie jakby coś nie pasowało to umawiałyśmy się awaryjnie - po prostu mama chłopców nagle została bez opiekunki. Jutro po przychodnie idę poznać chłopców, od wtorku już normalnie do pracy. Mały jest na razie chory więc do szkoły nie chodzi i będę dłużej z nim siedzieć, ale luz. Myślę że się dogadamy - zawsze łapałam kontakt z dziećmi.
 
reklama
Witam*

KŁACZEK
ma suwaczek!!!!!!!! :-D:-D Kochana - GRATULUJĘ i życzę spokojnej i nuuuuuuuuuudnej ciąży :tak:

Slodziutka, trzymam kciuki!!! :-)

Kaska, zakopujemy dołki, ściskam serdecznie*

Życzę miłego dnia, za każdą trzymam kciuki i każdej kibicuję...Dziewuszki pamiętajcie - DUM SPIRO SPERO - Dopóki oddycham, jest nadzieja!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry