reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

aniawos, agniesiar - no to faktycznie macie przechlapane...to ja mam szczęście...u mnie @ jak w zegarku co 31 dni...co do godziny...i to nawet po jednym i drugim poronieniu...zaraz się wyregulowała....czasmi sie przytrafi 1-2 di poślizgu, ale to przy jakimś stresowym mesiącu.....
 
reklama
Aniawos to ja widzę,ż eTy masz gorzej ode mnie.ja przed tabletkami miałam od 32-50dni.potem wiele lat tabletki .po odstawieniu kilka cykli po 32 i znowu rozjazd.ciąża.potem po porodzie pierwsza po 42 czyli 6tyg,potem po 32,jeden 28 i brak na dobre)ciąży nie było.
wiec w sumie Agniesiar Ty to prawie jak w zegarku masz:)
a karolcia Ty to już w ogóle
 
ola** - ja ogólnie nie narzekam na długość i regularność swoich cykli - tylko tym razem mówię, ze może być różnie bo to dopiero 2 @ po stracie, więc różnie może się zdarzyć. Ale po odczuciach sądzę, ze będzie po 29dc.
 
jestem znów ,

Karolcia i Agniesiar , pochwalam Wasze podejście , tak trzeba, As też tak stwierdziła - zdrowa i silna dzidzia bez leków wytrzyma i takie właśnie zdrowiutkie dzieci chcemy
Anulka , to widze że jednak u mamci troche dłużej jesteś , i dobrze . Niech osioł sam troche posiedzi i się zastanowi.

Poszłam się zapisać na wizyte do gin w przychodni. Najbliższy termin 04.10 :eek:, boże po co ja te składki płace? ta służba zdrowia mnie dobija:confused2:
Mam swoją ginke , chodze prywatnie , ale chciałam tylko taki przegląd zrobić , wycyganić jakieś skierowanie na podstawowe badania , to se poczekam....
 
czarna - podziwiam za naiwność - to ty jeszcze wierzyłaś, ze coś za darmo dostaniesz i to jeszcze w normalnym terminie?! Nasza słuzba zdrowia to paranoja, ja wiem, ze póki nie zapłacę to nic nie będę miała i tyle, nawet nie zaglądam do przychodni.
 
ola** no przechlapane..w ciążę z Igą też zaszłam pomiedzy tabkami na wywołanie, musiałam brać, bo nie dostawałam @ chyba ze 3 miesiace i dr przepisał tabki, brałam dwie serie i miałam odstawic, dostac @ i zacząć brać na wywołanie owulacji, bo powiedzial, ze raczej sama bez pomocy w ciążę nie zajdę..i jak odpuściłam sobie z mężęm, że jednak się nie uda..to zaszłam..i zamiast iść po kolejne tabki to szłam ogladać fasolinkę:-):-)
czarna nieźle..dawno nie byłam państwowo u lekarza, takze nie wiem jak to wygląda..do gina prywatnie, z małą prywatnie do homeopaty, chyba że idę po receptę to wtedy do pediatry, ale zostawiam książeczkę i na drugi dzień mam wypisaną..do dentysty prywatnie, na krew i badania prywatnie. Na razie z reszty lekarzy nie korzystam. Ale też się wqur....ze płącę skłądki i doopa..zero korzyści..

Za niecałą godzinkę do domku...już się nie mogę doczekać.
 
Wiatm dziewczynki
KASIKZ gratuluję córeczki!!!!
Czarna ja jak poszłam do gina na NFZ to pani w poczekalni chciała mój odcinek z pensji i jak jej dałam to powiedziała mi: z takimi zarobkami to stać pania prywatnie. Myslałam, ze odlecę, to po co ja te składki płace, charytatywnie! Znam lepsze fundacje.
agniesiar ja tez już dałam spokój. Moje cykle tez szwankują. Teraz jestem 32 dni po zabiegu i czekam na @. Wcześniej były od 28 do 43 i bądz tu mądry.:no:
kaska witaj miłego:-)
aniawos mi mówili, ze do 8 tyg ale jak byłam u gina ostatnio 16 to mówiła , ze z lewego mam owulę, czyli generalnie @ powinna juz być bo minęło 21 dni. Nawet test zrobiła, żeby wykluczyć ciążę choć nie podejrzewałam i wysokie hcg.
Mam nadzieję, ze przyjdzie w weekend. Nerwowa jestem brzuch boli , niech juz będzie.
 
witam się :-)

mam już hist-pat (fragmenty doczesnej oraz fragmenty endometrium z reakcją Arias-Stella), beta w środe była 3. @ ani widu ani słychu.
owu nie okresliłam, śluz naprzemiennie mam ciągnący albo lepki.
we wtorek kontrola u gina

gnębi mnie myśl o następnej ciąży. a raczej o tym czy jeszcze się uda? i kiedy?
 
reklama
Do góry