reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kobietki przychodzę powiedziec dobranoc :-)
aga2323 nie miałyśmy chyba okazji sie poznać ale życzę Ci tego optymizmu i postaraj się być jeszcze bardziej optymistyczna. Napewno Wam się uda;-)
Kasienkadg bardzo mi przykro. Kochana wiem co teraz czujesz. Z resztą wszystkie tutaj wiemy co czujesz. Mogę Ci tylko powiedzieć, że następnym razem napewno się uda. Pisz pisz i jeszcze raz pisz o tym to naprawdę pomaga.
GosiaLew rzeczywiście ta kobieta przywraca wiarę w...cud.
 
reklama
Kasienkadg.Ja też wychodząc od swojego gin płakałam miałam nadzieje jeszcze jak kazał zrobic bete będzie serduszko które bije ale niestety potwierdziło to co on mi mówił.Jeszcze bdziesz mieć dzidziusia.Ja sobie to tłumacze tak że nic nie dzieje się bez przyczyny,może to głupie ale jest mi lżej choc mineło juz 7miesiecy.Ściskam cie mocno trzymaj się.
 
Witajcie dziewczyny:):)

Czarna no siedze u mamy bo zastrzyki mi robi w brzuch do tej nogi masakra dopiero 6 wzielam i gdzie 14 szt:/ dzis chyba wroce na mieszkanie bo trzeba zobaczyc co sie dzieje az sie boje co zobacze jak sie wzial za pokoj do roboty to ciekawe co z tego wyszlo mam nadzieje ze nie malowal bo go chyba udusze jeszcze nie wiem jakie kolory wybrac a wiesz jak to chlop:)

Milego dnia zycze :):):)
 
Kasienkadg jeszcze będziesz miała śliczną dzidzię, tak widocznie miało być, wiem, że to jest bardzo trudne, teraz postaraj się skupić na regeneracji organizmu, dobrze się odżywiaj, odpoczywaj, gdy możesz, nie myśl za dużo o utracie Maleństwa, a może przegadaj to z dobrą przyjaciółką, żeby to z Ciebie zeszło, ten żal, ból, potem będzie łatwiej, daj sobie czas, a potem do dzieła:) Poczytaj książki gazety, jak przygotować się dobrze do ciąży, to nie była Twoja wina, ale skupienie uwagi na teraźniejszości i przyszłości powinno przynieść trochę ulgi, gdy przerobisz swój ból, to potem nie oglądaj się za dużo za siebie

Dziewczyny, proszę, napiszcie mi, czy po poronieniu jeszcze przed tą pierwszą miesiączką, można współżyć? Pewnie to jest kompletnie głupie pytanie, ale zależy mi na odpowiedzi
 
Witam się po burzy. Zrobiło się tak weekendowo bo puściutko i cichutko tutaj. Życzę miłego dzionka:-) Dziewczynki czy u Was tez taka straszna burza w nocy była. Kurcze te grzmoty były okropne brrrr.
 
calogera lekarze różnie do tego podchodzą, u mnie po pierwszym łyżeczkowaniu lekarz kazał czekać do pierwszej miesiączki, po drugim łyżeczkowaniu jak poszłam po dwóch tygodniach do kontroli to zrobił wielkie oczy że nie współżyliśmy jeszcze po zabiegu, a teraz powiedział że nie ma przeciwwskazań jak się będę dobrze czuła, więc wydaje mi się że to zależy tylko od tego jak się czujesz od twojej psychiki ;). Co lekarz to inne podejście ;)
 
Kasiuleczka, bardzo dziękuję, bo już byłam w kropce, chciałabym, a przeczytałam gdzieś w Internecie właśnie, żeby poczekać, mojego dra nie podpytałam i tak mi głupio dzwonić z takim pytaniem, a mam kontrolę po @, chciałabym żeby ten czas szybko minął, to się dowiem więcej co i jak na wizycie, mi lekarz pozwolił brać Duphaston, żeby miesiączka przyszła po poronieniu, u mnie cykle były zawsze bardzo nieregularne, więc od lat biorę ten lek, żeby skrócić odstępy między @
 
Dziewczęta, muszę to napisac, wczoraj , 3 tyg i 3 dni po zabiegu dostałam@!!!Karolciu,ewciu- dzieki za flidy miesiączkowe!
Wisienko teraz czekamy an Ciebie!
Mi na państwową słuzbę zdrwia brak juz słow i nerwów.Mam ich w nosie, w zasadzie wszystko robie prywatnie, tylko po jakie licho odciagaja mi tak duże skąłdki z pensji???Gdy byłam w ciazy i plamilam , na izbie przyjeć w szpitalu połozniczym poprosiłam rejestratorkę, ze chce szybko do lekarza bo plamie.A oan mi na to,że szybko to mogę do swojego prywatnego ginekologa sie udać.Nie omieszkałam jej powiedziec, ze mój prywatny ginekolog własnie pracuje kilka pięter wyżej.A w szpitalach i przychodnaich pokazuje zawsze ksiązeczkę ubezpieczeniowa bo nie chce żeby jakas sfrustrowana pani ogladała moja pensję.
Ksienkadg-wspołczuje bardzo, wiem jak cierpisz, wszystkie wiemy.Pisz, to forum jest dla Ciebie.
GosiaLew,Twoja opowieśc o tej 40-ltniej pani przywraca wiare w w cuda, a nam wszystkim tej wiary tu bardzo potrzeba.
 
reklama
Kasienkadg przykro mi kochana bardzo, tulę i wspieram
queenie mi tez pozwolił 3 tyg po. Ja nadal nie mam małpy ale nałapałam @ FLUIDKÓW. Mam nadzieje, ze przyjdzie i zacznę starania bo mam takie nerwy masakryczne, ze az mi wstyd. Jestesmy na weekend u taty i tu robiłam test z Dzwoneczkiem a nie bylismy jeszcze od straty i cięzko mi i placze
Ewcia3004 Tule, w smutku jestem z tobą i wspieram i modle się za Aniołka Maciusia
 
Do góry