reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

karolcia - ja mam podobne postanowienie, że jesli kiedyś jakimś cudem zaskoczę to pójde do lekarza dopiero w 8-9 tc. i leków też nie bedę brała, bo jeśli jest wszystko dobrze z ciążą to sie utzyma, a jeśli nie, to nie chcę przeżywać koszmaru tygodniami, tak jak to było ostatnio.
 
reklama
agnisiar - to dobrze....że nie jestem z tym sama....i wiem, że mamy rację, że tak do tego podchodzimy....i będziemy miały dzieciaczki silne i zdrowe.....zobaczysz!!!!
przy tamtych ciążach byłam od początku na l-4 i na lekach i co...nic to nie dało....a może jakbym sie zdała na naturę to organizm sam by sie oczyscił, a może nawet bym nie wiedziała, że jestem w ciąży...tylko bym pomyślała, że mi się @ spóźniła tylko....dlatego teraz nawet postaram się z testem wytrzymac dopiero jak mi sie conajmniej tydzień spóźni @....
 
karolcia ,Agniesiar moze coś w tym jest ja w tamtej ciąży do lekarza poszłam w 10-11tyg i było wszytsko ok jeszcze długo potem.a słsyzałam,ze przed 10tym nie ma co grzebać.tydzień przed odejściem wód też byłam u lekarza i co to dało nic.
a teraz byłam w 3cim już w sumie i też jest ok i już będzie,ale nie sądzę by to była kwestia leków,bo przecież i tak już ich ponad 10tygodni nie biorę
poza tym Aniołki na lekach ciąże miała i nic,a teraz bez leków klusek dzielnie się trzyma

a co do temp to ja nigdy nei mierzyłam:) wkładki są w razie czego jakby miała @ zaskoczyć
 
Karolcia - na bank mamy racje bo w zachodniej europie nic kompletnie nie daje sie kobieton do 12tc. nawet sie nie robi usg - daje sie czas naturze - bo wychodzą z założenia, ze i tak na tak wczesnym etapie ciąży dziecku sie nie pomoże, a jeśli jest słabe to natura to sama załatwi - kobieta nie wiedzi swojego maleństwa na usg, nie przywiązuje się i ma szansę przejść przez to łatwiej. Ja chce to tym razem pozostawić naturze - ona wie co zrobić. Ale ja zaskakuje ze strasznymi oporami wiec na kupę czasu mam spokuj z tego typu dylematami (sądzę, ze min 2 lata)
 
karolcia ja mam podobnie, tez nie mam zielonego pojecia kiedy przyjdzie @..jak brałam tabki to wiadomo 28 dni jak w zegarku, ale jak nie brałam, to co 3 miesiace, dwa, zależy tylko nie wiem od czego..teraz tez bede czekac..jak nie dotane 6 tyg po poronieniu to musze isc do lekarza, pewnie po tabsy na wywołanie..
 
Lilijanna GRATULACJE Z CAŁEGO SERCA!!!!

&Ewcia mam nadzieje ze sie nie mylisz;) pozdrawiam cieplutko wszystkie kobietki :):):) milego dnia zycze:)ja mykam z mama do babci;)
 
karolcia ja mam podobnie, tez nie mam zielonego pojecia kiedy przyjdzie @..jak brałam tabki to wiadomo 28 dni jak w zegarku, ale jak nie brałam, to co 3 miesiace, dwa, zależy tylko nie wiem od czego..teraz tez bede czekac..jak nie dotane 6 tyg po poronieniu to musze isc do lekarza, pewnie po tabsy na wywołanie..

@ moze przyjsc roznie po poronieniu od 3 do 6 tyg nawet ja np po poronieniu dostalam 4 tyg takze cierpliwie czekaj a jesli cos nie wyjdzie to wtedy biegiem do lekarza;)i co dziwne mialam nieregularne @ a pozniej ustatkowaly mi sie do 31dni i tak leci teraz:)
 
reklama
kurcze...to nie wesoło, ale to co, masz takie nieregularne cykle?
bo zwykle to sie wie kiedy się @ ma pojawic?


Ogólnie to są w miarę regularne od 29dni do 32 - wiec jak najbardziej w normie, ale teraz to dopiero 2 cykl od straty wiec różnie to może być. @ może przyjeść w 30dc. albo dopiero za kupę czasu. Nie wiem kiedy była owulka, a nawet czy w ogóle była, wiec różnie z tą @ może być. Dopóki wsio nie wróci do normy to ciężko coś powiedzieć. Choć obstawiam, ze już jest bliziutko, bo brzuch zaczyna ćmić, krzyż boli, jajniki na zmianę bolą - więc pewnie będzie za jakieś 2-4 dni.
 
Do góry