reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam

Poczytałam inie sposób nie odpisać...:-(

Kasieńko nie poddawaj się !! jesteś bardzo silna... kto jak nie Ty ??
dalej trzymam kciuki żeby okazało się że wszystko da się wyleczyć...
przytulam Cię mocno !

I jeszcze do V_jolki80, a tak mi przyszło do głowy jak poczytałam jakie macie pomysły... a taki sklep ogrodniczy ?? tzn. narzędzia, sadzonki, nawozy ... itp. w takiej okolicy powinno się przyjąć :confused:

Całą resztę ekipy pozdrawiam... i czekam na jutrzejszą produkcję :sorry:

...a no i jeszcze dwa opakowania mleczka alpejskiego :eek::eek: ... Gosiu szacun :baffled: ;-)
 
reklama
Aguska na kacu to nie ja.nie ta Ola:) Ola81 bodajże. ja to mma zakaz alkoholu an wszelki wypadek:) moj M pilnuje bardzo bardzo... juz malibu mi nie wolno. na redsa wczoraj sie krzywil,ale udalo mi sie troche wypic,a z reszta musial sie meczyc:)
szorowac juz koncze:) moj M wlasnie skrecil ten neiszczesny fotel. jeszcze z raz go rpzetre zeby sie nie kleil i koniec szorowania na dzis:)
 
Czułam się zupełnie inaczej na początku tej ciązy niż w poprzedniej - mdłosci niesamowiete przez 3 misiace czasem wymioty no i miałm bóle podbrzuszaale taki urok moich ciąż - bo nic złego się nie działo. W pierwszej ciązy czułam się fantastycznie, żadnych objawów.Od początku brałam luteine- teraz już od kilku tygodni nie musze od kiedy wytworzyło się łożysko i nie leżę - normalnie pracuję. Powiem ci tak - jeżeli twoje poronienie nie ma głębszej przyczyny w jakiejs chorobie - to mogł to byc przypadek i donosisz szczęśliwie kolejną ciążę.

Ja też nie miałam żadnych dolegliwości, zadnych mdlosci, wymiotow, jedynie piersi mnie bolaly i bylam strasznie senna, przesypialam czasem caly dzien. Jeszcze nie wiem co bylo przyczyna mojego poronienia, mam ogromna nadzieje ze to byl przypadek albo za dużo stresu bo to bardzo szkodzi dzidziusiowi, a z tego co mowil lekarz to marne szanse ze dowiem sie tego z wynikow histo pato. Badania na toxoplasmoze i cytomegalie tez zrobie, mam jednak nadzieje ze wyjda ok.. nic pozostaje czekac... szkoda ze teraz czas tak wolno plynie.
 
GosiaLew - przykri mi!Ale kolejny bobocykl przed Wami:)

Lilijanna - no to super masz plany:)Ale masz rację leń się jak możesz:)Szczególnie w pracy:)

ilonka26 - pierwsze miałam usg tarczycy,wyszło że mam guzki, potem tsh, które się wahało raz nadczynne potem juz tylko niedoczynne, ft3 i ft4 miałam w normie(tzn niby miescily sie w normach z labolatorium - ale podobno dobry endo to taki, ktory potrafi z wyników "niby" w normie zauwazyc ze coś sie dzieje) potem robiłam jeszcze jedno badanie antyTPO, bo zwiekszone wskazuje wlasnie na Hashimoto. Ja mialam ponad 1300 a norma jest do 5. Podobno to wlasnie te przeciwciala sa bardzo niebezpieczne dla dzidziusia.Ilonka ja tez po poronieniu sie no-spa ratowalam bo w szpitalu nikt nie wpadl na pomysl zeby mnie uswiadomioc..i o dziwo mi pomogla..

missiiss - boboseksy zawsze sa przyjemne i wogole:)

karolcia81 - a gdzie Ty własciwie pracujesz jesli mozna wiedziec?Trzymaj sie!Szykujesz swojemu mezowi najlepszy prezent walentynkowy:)

kazikz - nie znam sie:(Trzymam kciuki za wizyte

Anetha -ja nie mialam, chociaz lacznie na zwolnieniu bylam ponad pol roku

katkaa - witaj wsród nas!Przykro mi bardzo ze i Ty straciłaś swojego Aniołka. Zapalam światełko(*).Zostań z nami bo to forum to najlepsza z mozliwych terapia zbiorowa..U mnie tez nic nie wskazywalo na tragedie..zadnych boli, plamien..nasze blizniaki odeszly od nas po cichutku:(Ja bylam u gina 2 tygodnie po poronieniu.

kobietka - ja sie nie znam wogole na obserwacji szyjki:(

Aneczka_77 witaj!

kaira - widze ze Ty tez masz Hashimoto?A jakie masz tsh?Ja mam eutyrox 25, 1,5 tabletki.Czy mialas albo masz podwyzszona prolaktyne??Dobrze ze nic powaznego Ci sie nie stalo!

kaska0201 - przytulam...ja dalej wierze w Ciebie i Waszego synka!!!Trzymaj sie jakos..

EwelinaK26 - milego nadrabiania:)


just - trzymam kciuki zeby to jednak bylo robniecie w obliczeniach!

Agatka- gratuluje odebrania plastikowego kartonika:)No i korzystaj z niego:)Poki maz pozwala:)

Aga34 - super tekst twojego P:)

ewela28 - ja jak slysze slowo snieg albo mroz to dostaje nerwicy..MAM dosyc tej zimy!!!heh..depresja zimowa:)Trochę nutelii jeszcze nikomu nie zaszkodzilo:)


slodziutka - no to super:)Widzisz jak szybko na dobre do nas wrocilas:)Trzymam kciuki za wizyte!!!I czekam na wiesci!

LUcyF - w głowie się nie miesci jakich my mamy teraz lekarzy!!Masz rację buc jakis!

vjolka - u mojego K nie ma dnia zeby demotywatorów nie przegladał:)Niezle sa:)Mysle ze sklep z odzieza dla dzieciaczkow ma szanse oggromne:)Ja mialam plany owarcia"zlobka" nadal to siedzi mojej glowie...sam zlobek taki typowy nie da rade, bo to za duzo problemow, bo to jak placowka zdrowotna, ale jest cos takiego jak "klub malucha" poczytaj w necie..warszawy nie polecam..sama codziennie dojezdzam i wiele bym dala za prace u siebie jakakolwiek!

Danula - ja niestety nie pomoge:(

ola81 - to co za impreze mialas?Jak bede w ciazy tzn jak zobacze II kreski od razu ide na zwolnienie. I tylko to mnie tam trzyma!

Dziewczyny chyba ze 2 godziny mi zeszlo zeby Was nadrobic i odpisac!!!Ja jeszcze jutro do pracy, a czwartek i piatek mam wolne,a potem min tydzien zwolnienia:)
 
reklama
Do góry