reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
To pamiętaj, że my tu kciukasy będziemy zaciskać i modlić się, żeby wszystko poszło dobrze i wyniki były pomyślne.

Olu81, wszystkiego naj- naj- najlepszego :-)
 
Fizycznie coś boli, dolega, czy po prostu zmęczenie nerwami, bo domyślam się, że w takie sytuacji to praktycznie nierealnym jest zrelaksowanie się, czy spokojne wyspanie się?
eh, nie wiadomo co doradzić. przydałoby się zajęcie, które pozwoliłoby choć na chwilę oderwać myśli od tego wszystkiego
 
ola wszystkiego najlepszego
 

Załączniki

  • kwiaty.jpg
    kwiaty.jpg
    42,2 KB · Wyświetleń: 14
reklama
Oluś!
Radości, która dostrzega piękno małych rzeczy...
Nadziei, która nie gaśnie, kiedy marzenia wydają się zbyt dalekie...
Pokoju, który koi, kiedy wszystko wyprowadza z równowagi...
Wiary, która daje oparcie, kiedy bezradność przeraża...

Wszystkiego naj naj naj w dniu urodzin...
i...
zaglądaj do nas częściej...
tęsknimy

:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Do góry