reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Heloł kobitki.

NIECHCIAŁO MNIE WPUŚCIĆ NA FORUM :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y:

Toluś - idź się szczepić bo po tym trzeba odczekać kilka miechów.

Ania - my jesteśmy jedno pokolenie więc też musiałaś mieć szczepienie.

Cfcgirl - to ta pieruńska pogoda tak działa na człowieka.

Ashleen - właśnie to czekanie jest najgorsze.

AMK - możesz zawsze się u nas wypłakać, powyzywać i posmiać. Po to jesteśmy tu razem - aby się wspierać.

A tak w ogóle to mam 37 stopni i głowa mnie boli cały dzień :(. I mam plamienie jakieś... dobra kończę bo znowu hipochondiria się włącza.
 
reklama
pogoda pod psem :no: :no:

idę myć głowe i do pracy mykam :confused:

daga - też się zastanawiałam czy nie trzeba odczekać więc aby się upewnić zadzwoniłam do swojego ginka i powiedział że jak się teraz zaszczepie to od lipca spokojnie możemy się starać o dzidzie :tak:
 
witajcie:)
daga p. wysoka temperaturka , plamienia ... czyż to nie pierwsze oznaki ciąży:)
taaaak wszystko jest takie proste jak chodzi o diagnozowanie innych .
ja miałam dni płodne od 2 do 8 a kochaliśmy się bez zabezpieczenia 4 , 5 x 2 i 6 ... chcieliśmy się soba nacieszyć bo TŻ pracuje w tygodniu a zjezdza dopiero w piątek wiec trafił akurat na moje płodniaki:)
żartuję .akurat kochamy się dla przyjemnośći i myśl o dziecku nie zaprząta mi głowy ale teraz...
czuje się ogólnie tak jakoś dziwnie.
jestem senna ale to pewnie przez pogodę
bolą mnie piersi ,są twarde a sutki opuchnięte i czerwone
pobolewa brzuch
dziś tmp wynosi 37,4 !!!!!!!
chyba zaciążyłam ;-)
jak okres nie przyjdzie 19 to lecę do lekarza bo jeszcze nie byłam na przeglądzie a powinnam się tam udać jakieś 2 tyg. temu;/
ale przeraża mnie widok tych ciężarnych :(
wiem ,że xle robię ...
 
Witajcie Kochane,
ja miałam potwornie dużo pracy i studia, ale nadrobiłam wszystko.
Platynowa, daga p.-moja ta utracona ciąża właśnie temperaturką się zaczęła i pobolewaniem, potem leciutkie plamienie itd.
Długi weekend spędziłam w domu, a potem tak trochę nierozsądnie "przytulałam" się do mojego męża. Teraz jestem przerażona, bo z jednej strony to dopiero miesiąc minął od zabiegu, ale z drugiej czuję, że będzie mi bardzo brakowało siły jak mimo to moja druga już @ jednak przyjdzie w drugiej połowie maja. Dlaczego my musimy przez to wszystko przechodzić? Zawsze myślałam, że to będzie takie proste.
Zrobiłam część badań wczoraj: różyczkę, cytomegalię, toksoplazmozę, tsh, ogólną morfologię i zapisłam się 14 maja do lekarza na kontrolę. Zobaczymy, co z tego wszystkiego wyniknie. Tak mi trudno myśleć o tym wszystkim. Już bym chciała, żeby ten maluch był-to chyba obsesja jakaś. Przed ciążą w ogóle o tym nie myślałam tak, jak teraz. Co się ze mną dzieje? Normalnie na myślenie o czymś innym nie mam siły i ochoty.

Buziaczki, pozdrowionka
 
hej hej
Ja kochane z praca nie przesadzam ,ale jak mi wypada dyzur to coz zrobic.:zawstydzona/y: Ja coś czuję że nas bedzie powoli ubywało. Tylko patrzec jak jedna po drugiej zaczniecie się przenosić na fora miesięczne. I tylko ja tu będę sama kwitła. No ale cóż lepiej żeby nas nie przybywało na tym forum. Najgorsze dla mnie jest własnie to czekanie. Wydaje mi się ,że ten mój suwaczek jak krew z nosa sie przesuwa. Tyle miesięcy jeszcze. Ja oszlaeje. Chcialabym bardzo żeby już minął ten rok...
Cóż u nas pogoda do duszy. Pada i jest zimno i nic sie nie chce. A jeszcze mnie koleżanka zdenerwowała. A szkoda słów. Nieodpowiedzialna jest i tyle.
Przesyłam Wam wszystkim cieplutkie promyczki na te chłodne dni, z głębi serduszka...
Caluski
 
Cześć dziewczyny! :happy2:
Ale mnie się nic nie chce ... :dry: Mam dzisiaj lenia ... :happy:

tolka23 - ale Tobie fajnie... :-D będziesz miała już prawko! Ja zaczynam pierwszą jazdę w ten piątek! :sick:
Cytologia ważna rzecz. Też będę musiała sobie zrobić... :baffled: a żółtaczkę (typu B) miałam, więc nie potrzebuję szczepienia. Ale wiem, jak ważna jest ta profilaktyka. Daj znać, co Twój lekarz na to.
daga.p. - jako dziecko mieszkałam do 1993r. w Niemczech i nie byłam pewna, czy mnie ominęła szczepionka na różyczkę. :oo:
Mam nadzieję, że ta podwyższona temperatura, to nic poważnego.
platynowa - trzymam kciuki! :cool:
Asheeln - :-)
Ika_s - będzie dobrze. Nie martw się tyle! :wink:
cfcgirl - nie ma co się pogrążać w smutku... Jeszcze trochę i będzie lato, upały! Nie zdążysz się obejrzeć, a będziecie mogli się cieszyć własnym szczęściem! Głowa do góry! Dlaczego myślisz, że zostaniesz na tym forum sama? Zbyt nisko mnie oceniasz... nawet jeżeli mi się uda, to będą z Wami!

Pozdrawiam
Ania
 
Heloł babeczki.
Koniec z dentystą- sadystą :-D :-D :-D :-D . Pół roku luzik!!!

Toluś - to na zastrzorka marsz! ;-)

Platynowa - niestety niedawno skończyła się @ i ta temperaturka oznacza przeziębienie :-(... Trzymam kciuki za 2 krechy i zdrową fasolę.

Ika_s - potrzebowałaś tego. Nic się niemartw. Jeśli zaciążyłaś to widocznie tak miało być, a jeśli niejesteś to jeszcze będziesz miała więcej czasu na przygotowanie się. Wiem, wiem - łatwo mi mówić... Też miałam obsesję i tylko to się liczyło. Staram sie nieprzejmować za bardzo i nienapalać ale ciężko jest. Ściskam serdecznie.

Cfcgirl - ja z tobą zostanę jeśli zechcesz.

Ania - <cmok>

Do jutra babeczki.
 
witajcie dziewuszki!!
Ja oczywiście dyżur za dyżurem.....,no dziś mam wolne aż do soboty..Niemiałam czasu na czytanie,dopiero wczoraj późnym wieczorkiem poczytałam sobie..ale niechciało mi się już nic pisać....więc teraz to robię...
Platyowa może to już fasolka sobie szuka miesce na 9m-cy w brzuszku..??? Trzymam mocno kciuki!!!!!!Oby były dwie //!!!!
daga uważj na siebie,może herbatka z miodem i cytrynką?
anna ajra ja mam dziś lenia,a tyle mam do zrobienia w domu......
cfcgirl myślę że kiedyś to wszystkie zmienimy topik na zaciążone!!życzę tego wszystkim-jak najszybciej!!!
a póki co,to ja tu jestem.....i nietylko..
tolka23 to gdzie ty pracujesz po nocach?????
ika.s ja nadal mam niereguralne @ po zabiegu,ale dałam sobie luz(jak juz któraś pisała)i co ma być to będzie....trochę to trudne...ale cóż możemy zrobić..
Biorę się do roboty,(a tak mi się nie chce!)bo mam prasowania z tonę!
Buziaczki dla wszystkich dziewczyn,pa,pa!!
 
reklama
Kochane ja bym się bardzo cieszyła jakby nas ubywało. Oznaczałoby to,że spełnia się nasze marzenie żeby zostac Mamusią. Może te moje smuteczki wynikają z tego że musze czekać do końca roku i wydaje mi się,że ten czas się ciągnie jak guma w gaciach :zawstydzona/y: Ja oczywiście zyczę wszystkim Wam jak najszybszego szczęśliwego zaciążenia.:-) Nie myślcie że byłam egoistką :no:
 
Do góry