reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Martwienie sie szkodzi fasolince, jeśli jest ból stały, są skurcze utrzymują sie dluższy czas (u mnie trwały cały dzień) to wtedy trzeba myśleć o lekarzu, a pozatym jeśłi wszystko gra to się niunia ciesz bo masz pod sercem swój skarb, który na pewno jest silny, ty też bądz silna:tak:
 
reklama
Aga, a brałaś wtedy antybiotyki ja sie boje iść do doktora bo mi przepisze końskie leki:zawstydzona/y:
Kobietko, jeśli chodzi o leki, to moja ostatnio mówiła, że jak co innego nie daje rady z choróbskiem i trzeba antybiotyk, to trzeba go brać.
Ale nie wiem na ile Ty czujesz się poważnie chora, bo jak tylko masz przytkany nos (bez jakiś strasznych bóli głowy, które mogą być przy zatokach) i masz możliwość posiedzieć w domku i powygrzewać się, to może lepiej jeszcze parę dni spróbować z tymi domowymi metodami: herbatki z sokiem malinowym, cytrynki, miód, czosnek, inhalacje i wygrzewanie się. Pewnie, jakby temeratura jakoś mocniej jeszcze skoczyła w górę to wtedy potrzebna szybka interwencja
 
ja mam w domku taki lajtowy antybiotyk od dentystki przepisała mi go na dziąsło po wyrwaniu chyba amotaks tylko musze przeczytać ulotke jak mi tempka skoczy to pujde z tym opakowaniem do lekarza i zapytam czy może być.Mam apap na gorączke też w nagłej sytuacji.
 
Witajcie dziewczyny.
Spałam dziś do 12 i chyba wezmę prysznic i dalej się kładę Ominęłam nawet godzinę wzięcia lekarstw. To choróbsko mnie wykończy. A jeszcze mój P. wyjeżdża do czwartku i zostaje sama :-(.
Moją siostrą maltretują oksytocyną już od kilku dni i dalej nie urodziła a nie chcą jej wziąć na cesarkę.

Aga, Just ale wam suwaczki mkną do przodu. Just staraj się żyć nadzieją, że wszystko będzie dobrze.
Kobietka22 witaj.
 
Gosia, to sie zawzięli na Twoją siostrę. Mojej przyjaciółce po trzecim podejściu z oksytocyną, które nic nie dało, zaproponowali cesarkę.
Mam nadzieję, że niebawem dzidzia się wydobędzie na świat naturalnie, czy przez cięcie, waże byle szybko i cała zdrowa :-)

Kobietko, tylko sama przypadkiem nie próbuj eksperymentować z tym antybiotykiem
 
mam teraz 37.2 ale jak wstaje to w głowie sie kreci i czuje gorączke osłabiona sie czuje:eek:
niech już to minie ten katar :wściekła/y:
Gosia lew witaj, może lepiej sie nie mocz jak masz grypke
 
ja mam w domku taki lajtowy antybiotyk od dentystki przepisała mi go na dziąsło po wyrwaniu chyba amotaks tylko musze przeczytać ulotke jak mi tempka skoczy to pujde z tym opakowaniem do lekarza i zapytam czy może być.Mam apap na gorączke też w nagłej sytuacji.

Kobietka, ale nie każdy antybiotyk jest na wszystko. To lekarz decyduje jaki antybiotyk zapisać i też nie zawsze dobrze zapisze, bo jak można zapisać antybiotyk zaglądając tylko do gardła na przykład.
A zawsze możesz powiedzieć, że podejrzewasz, że jesteś w ciąży. Gdybyś już zrobiła teraz bhcg to by Ci wyszło czy jesteś czy nie.
 
Just no coś ty nie zamierzam eksperymentować:no:
do mojej pani doktor czeka sie tydzień więc i tak dla pewności pewnie zrobie ta bete za kilka dni przed wizyta, albo test nastepny, moja mamuska mówi ze do poniedziałku mi przejdzie, a ona jak cos mowi to dziwnie sie sparawdza:eek:
 
mam teraz 37.2 ale jak wstaje to w głowie sie kreci i czuje gorączke osłabiona sie czuje:eek:
niech już to minie ten katar :wściekła/y:
Gosia lew witaj, może lepiej sie nie mocz jak masz grypke

Ja grypy nie mam, teraz to już jest powikłanie, jak wracałam z Warszawy we wtorek to miałam coś grypopodobnego i temperatura mi się utrzyywałą do czwartku i jak organizm nie mógł jej zwalczyć pomimo brania dużych dawek leków to się z wirusowej infekcji zrobiła bakteryjna. Ja teraz gorączki nie mam, ale i tak czuję się paskudnie, dopiero jak biorę te leki co mi lekarz przepisał to czuję poprawę, bo mi się już odkrztusza.
 
reklama
Just nie martw się wszystko będzie dobrze, napewno:tak:
Aga, a brałaś wtedy antybiotyki ja sie boje iść do doktora bo mi przepisze końskie leki:zawstydzona/y:

Niestety za pierwszym razem brałam antybiotyki bo nie wiedziałam o fasolce i może dlatego tak się skończyło. A więc teraz we wrześniu gdy byłam chora to pierwsze co mi się nasunęło na myśl to fasolka a wiec brałam oscillocotinum i nie poszłam do lekarza.
 
Do góry