reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dzien Dobry dziewczynki:)
Oj wczoraj ''zabalowalam''i poszlam spac po 2-hihi.

Teraz sie ubiore i lece kupic Juniorce buciki do H&M.Nawet nie wiecie jak zglupialam na punkcie tych bucikow.W Polsce na Allegro nowe bez przesylki kosztuja 35 zl a tu u nas nie cale 6 € czyli wychodzi nawet mniej.Mam tylko maly klopot...Chcialabym aby pasowaly tak na wiek 4-5 mies,ale malo znam sie na rozmiarach...Jaki teoretycznie dziecko w tym wieku ma rozmiar???
Milego dnia:)
 
reklama
Dzien Dobry dziewczynki:)
Oj wczoraj ''zabalowalam''i poszlam spac po 2-hihi.

Teraz sie ubiore i lece kupic Juniorce buciki do H&M.Nawet nie wiecie jak zglupialam na punkcie tych bucikow.W Polsce na Allegro nowe bez przesylki kosztuja 35 zl a tu u nas nie cale 6 € czyli wychodzi nawet mniej.Mam tylko maly klopot...Chcialabym aby pasowaly tak na wiek 4-5 mies,ale malo znam sie na rozmiarach...Jaki teoretycznie dziecko w tym wieku ma rozmiar???
Milego dnia:)
Z tego co wiem, to ok 12-14 cm
 
Teraz sie ubiore i lece kupic Juniorce buciki do H&M.Nawet nie wiecie jak zglupialam na punkcie tych bucikow.W Polsce na Allegro nowe bez przesylki kosztuja 35 zl a tu u nas nie cale 6 € czyli wychodzi nawet mniej.Mam tylko maly klopot...Chcialabym aby pasowaly tak na wiek 4-5 mies,ale malo znam sie na rozmiarach...Jaki teoretycznie dziecko w tym wieku ma rozmiar???
Milego dnia:)
Nie mam pojęcia, ale pewnie dużo indywidualnie od dziecka zależy. Kup tak, żeby za małe nie były, bo w tym wieku to w leżeniu za duże nie będą jej przeszkadzać ;-)
Ciekawe co tam jeszcze kupisz jak wpadniesz na ten dział dziecięcy w HM :-)
 
Nie mam pojęcia, ale pewnie dużo indywidualnie od dziecka zależy. Kup tak, żeby za małe nie były, bo w tym wieku to w leżeniu za duże nie będą jej przeszkadzać ;-)
Ciekawe co tam jeszcze kupisz jak wpadniesz na ten dział dziecięcy w HM :-)
Wyda worek pieniędzy, a potem zrobi napad na bank...
Co by wyrównać budżet
:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
:-)
No nie kupie tylko te buciki choc niektore rzeczy maja tam takie fajne,ze nie idzie sie powstrzymac-hihi.
A wczoraj to chcialam kupic sobie buciki,ale w zadne nie weszlam:-(
Ostatnio strasznie puchna mi nogi...Paskudztwo...
Dobra ide myc wlosy i znikam.
Buziaki
 
Wyda worek pieniędzy, a potem zrobi napad na bank...

Co by wyrównać budżet
:-D:-D:-D:-D:-D:-D
tylko gdzie ona schowa ten worek pieniędzy z banku? już teraz nie da rady schować i udawać, że to brzuszek, bo byłby gigant brzucholek ;-)

a co do wczorajszego dnia, to oglądałam jakiś odcinek "Na dobre i na złe" i chlipałam, więc nie do końca u mnie wszystko w porządku z głową
 
Just nie martw sie u mnie tez nie jest w porzadku i to napewno...
stalam sie jakas wrazliwa beksa...Ogladam tu ten niemiecki program ''Mein Baby''.No i tam pokazuja pary przed narodzinami dziecka,narodziny i po narodzinach a ja jak glupia siedze i rycze jak patrze jak sie dzieci rodza...
Ba...czasem dopada mnie potem smutek bo widze,ze do szpitala w odwiedziny przychodza cale rodziny...A u mnie bedzie tek,ze bedzie tylko maz,moze ciotka sie pojawi no i kolezanka z kursu...
No tesciowa zza sciany mam nadzieje,ze nie wpadnie bo nie odzywa sie do nas juz od sierpnia...Sorki za taka szczerosc,ale nie potrzebuje jej skoro na ulicy udaje ze mnie nie widzi i nie potrafi odpowiedziec dzien dobry...Z reszta gdzie byla przez wiekszosc mojej ciazy...
Mam w sobie niestety tyle zalu,ze jak ja zobacze w tym szpitalu to chyba kudly powyrywam...
 
reklama
Do góry