reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

A ja właśnie znalazłam info od dziewczyny w podobnej do naszej sytuacji, że jej metodą na uspokojenie nerwów było zakupienie detektora tętna płodu - działa coś takiego od 12 tygodnia, na all jest tego dużo - ja pewnie nabędę :-)
np DETEKTOR TĘTNA PŁODU ANGELSOUNDS Z NAGRYWANIEM (806288285) - Aukcje internetowe Allegro
w sumie fajne to, ale trzeba mieć wprawę w tym żeby w dobrym miejscu przyłożyć detektor bo inaczej nie usłyszysz tętna dziecka tylko swoje, albo w ogóle i dostaniesz zawału, czego nie życzę :eek:

a tak w ogóle to sprawy u mnie troszkę się pokomplikowały i niestety starania chyba będą musiały być przełożone, no nic wiedziałam ze to wszystko zbyt piękne, zeby było prawdziwe :no:
 
reklama
hej dziewczynki, podczytuję Was, ale nie mam siły pisać:(

Nie byłam dzis w pracy, bo od 3 rano, nagle poczułam, że mi strasznie niedobrze:(I się zaczęło, górą i dołem na przemian co 10-15 min, tak do ok 7 rano..Teraz tez kiepsko sie czuję, ale chyba juz nie ma co ze mnie wylatywać...oprócz płynów..

poszłam do lekarza, no i mam tez zapalenie pęcherza, dostałam antybiotyk, ale boję sie go wziąć, żeby mi gorzej nie było:(

Kiepsko ze mną!!!

Pozdrawiam wszystkie
 
Wiola, zdrówka!
ja raz miałam przygodę z pęcherzem, dosłownie w ciągu 3 godzin mi się rozwinęło, że z jakiś nieśmiałych zaczątków doszło do wizyt w toalecie co 10 min, straszliwego bólu i śladów krwi w moczu. Lekarz przypisał mi furagin i no-spe forte, i najciekawsze było to, że po wzięciu tych dwóch tabletek od razu było jak ręką odjał (oczywiście furagin brałam potem tyle co lekarz kazał, ale ból od razu przeszedł).
Więc wiola może zaryzykuj ten antybiotyk, albo zacznij od nospy - zobaczysz czy nie będzie natychmiastowego zwrotu. A jak nospa rozkurczy co trzeba to będziesz mogła pić (bo musisz dużo pić) i bakterie wypłukiwać, no i nie odwodnisz się przez te atrakcje górą i dołem
 
Wiola, zdrówka!
ja raz miałam przygodę z pęcherzem, dosłownie w ciągu 3 godzin mi się rozwinęło, że z jakiś nieśmiałych zaczątków doszło do wizyt w toalecie co 10 min, straszliwego bólu i śladów krwi w moczu. Lekarz przypisał mi furagin i no-spe forte, i najciekawsze było to, że po wzięciu tych dwóch tabletek od razu było jak ręką odjał (oczywiście furagin brałam potem tyle co lekarz kazał, ale ból od razu przeszedł).
Więc wiola może zaryzykuj ten antybiotyk, albo zacznij od nospy - zobaczysz czy nie będzie natychmiastowego zwrotu. A jak nospa rozkurczy co trzeba to będziesz mogła pić (bo musisz dużo pić) i bakterie wypłukiwać, no i nie odwodnisz się przez te atrakcje górą i dołem


Furagin - to nie antybiotyk...ja go brałam przez kilka miesięcy praktycznie codziennie bo miałam przewlekłe zapalenie pęcherza, choć jest dostępny tylko na recepte, ale jak poprosisz pania w aptece to Ci sprzeda...
Bez recepty dostaniecie Urosept - jest ziołowy mozna go brać nawet w ciąży....tez sporo go się najadłam...
A antybiotyki na sikanie to : PALIN, NOLICIN są super jak ręka odjął...
Ha! wiem wszystko na ten temat...bo pewnego dnia to nawet na pogotowiu skończyłam takich bóli dostałam...
 
reklama
Niestety również am przygodę z czesto nawracajacym się bólem pęcherza, oprocz tego co pisały dziewczyny, można pić herbatę z pokrzywy, żurawinę i napar z natki pietruszki-to wszystko dozwolone dla ciężaróweczek:tak:Teraz piję tak profilaktycznie.
Wiola zdrówka:-)
Czuję się dziś super, leżę i myślę jak cudownie bedzie w lipcu...
 
Do góry