reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

moze sie i nakrecam... Jakas melancholia mnie ostatnio dopadla i wzruszam sie byle czym! hehe :-D A co dopiero fasolka! Fasolka to jest cos!!! :-);-):tak:
 
reklama
Kochane panny.. czy mężatki... jak wolicie :-D:-D
Zmykam od kompa.. musze jeszcze w papierach dzisiaj pogrzebać.. cały dzień tak zeszło że nie było kiedy..:szok: i teraz zostałam już przyciśnięta do muru..

Dobrej i słodkiej nocy życzę dla Was i dla Waszych drugich połówek!!

Miło że jesteście!!!


Buziole prze ogromniaste i jutro pewnie będę bardzooooo późno bo jadę po towar ....................
 
Mika- dzieki za optymizm :tak::-) Mam dostac 30.06 ale ja nie mam zazwyczaj regularnie co 26-33 dni, wiec nigdy nie wiem kiedy moglam miec owu! :no: Ostatnia moja @ byla 30.05. Mysle, ze chyba za wczesnie na objawy fasolkowe...pewnie znow mam jazde hormonalna :wściekła/y:
 
Alez dzisiaj pustki:szok: to pewnie przez ta piekna pogode:-D
Sylus powodzenia jutro!!! Bedzie dobrze napewno!!
Jezyk ogromne gratulacje:tak:
Mirus dzieki ze zaproszenie:-)
Skoro wszystki sobie gdzies poszłyscie To ja tez ide spac:baffled:
Dla wszystkich ogromniaste buziaki!!!!;-)
 
czesc dziewczynki melduje sie poslusznie:tak: chce wam sie dzis pochwalic ze pomalowalam dzis lazienke i przedsionek do niej heheheh...spozytkowalam gdzies przynajmniej te energir zlosci ktora we mnie siedzi chyba...a tak sie poryczalam wczoraj ze szok...jak wstalam dzis to ledwo na oczy patrzalam takie zapuchniete byly....masakra....a staralam sie byc taka dzielna...ale coz..te emocje musza chyba w koncu z nas wyjsc bo inaczej czlowiek wariuje...:angry:
 
dziewczymki ja tylko na chwilke wpadłam powiedziec DOBREAJ NOCY :-( gości miałam
mirus dziekuje za zaproszenie, aga no to rzeczywiście sie spisałas :-)
mnie strasznie brzuszek boli a do tego jeszce likierku sobie popiłam i jakos humorek powróci
dziewczynki 3 mamy kciuki za syle bedzie dzielna :-))))
dobranoc laseczki i do juterka buziole słodkie dla wszystkich
 
reklama
jezyk ogromne gratulacje !!!!!!!!!!! ja też truchleje i licze dni 25 czerwca ide sprawdzić czy puka serduszko, trzymajcie kciuki!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry