reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

;-) :-);-) Witam Was Dziewczęta ;-) :-);-)

Motylku
piękna córunia, ale mam niedosyt, jak będziesz na siłach, to proszę o całą sesję Twojej księżniczki :-)

Ja mam jakieś dziwne kłócia brzucha po wypiciu czerwonej herbaty :baffled::confused:
Poza tym strasznie się zdenerwowałam na mojego (nie)słodkiego psa, byłam z nim na spacerze (R kładzie kafle w naszym przyszłym gniazku :-)a ja się nadal byczę w Chałupach) i Chester podejrzanie od razu poleciał w jedno miejsce na plaży, patrzę... co robi? Tarza się... biegnę, krzyczę, biegnę, krzyczę :-p i w czym się tarza?
Jakiś wieeeelki ptak nie mam pojęcia co to było, ale był wielkości mojego psa i miał wyskubaną głowę [straszne] tak się wydzierałam na Chesia, że teraz mam zdarte gardło :dry:
Powiedziałam swojemu psu co o nim myślę i że dzieci są bardzie w porządku, bo chociaż trochę rozumieją jak się do nich mówi, a nie robią głupiej miny udając, że nic się nie stało :wściekła/y::-) Oczywiście - nie zrozumiał :sorry2:;-):-)

A poza tym znalazłam w przyczepie jakieś bazgrołki mojej teściowej, a na pierwszej stronie przeczytałam zapisek:
Sushi nie dla każdego, sushi świetnie wpływa na japończyków, jest nietuczące i zdrowe, lecz kobiety w ciąży nie powinny jeść surowego mięsa które jest właśnie składnikiem Sushi, może to spowodować toxoplazomozę lub boleriozę, częstą przyczynę poronienia ciąży.
Myśli o mnie. Uroczo :-)

Poza tym przyznam się Wam, że trzy razy zaszalałam z R bez zabezpieczenia i zastanawiam się gdzie ja tu kupię test ciążowy w razie czego :-p:zawstydzona/y:

A to dla Motylka i maleńkiej :-)
babyshowerk.jpg
 
reklama
witam wszystkich z ranka
Witam wieczorowo,
Jestem chwilowo przeszczęśliwa, bo mam lodówkę, pralkę, piekarnik, płytę ceramiczną i okap czyli praktycznie całe niezbędne agd - zmywarka i mikrofalówka to potem jak kasę nazbieramy. Meble do kuchni zamówione, za 3 tyg będą. Zresztą ja się cieszę nawet jak najmniejszą rzecz kupię do mieszka
gratulacje zakupów to zaczynacie od początku teraz wszytko będzie sie układać po twojewj myśli

;-) :-);-) Witam Was Dziewczęta ;-) :-);-)



Motylku piękna córunia, ale mam niedosyt, jak będziesz na siłach, to proszę o całą sesję Twojej księżniczki :-)

Ja mam jakieś dziwne kłócia brzucha po wypiciu czerwonej herbaty :baffled::confused:
Poza tym strasznie się zdenerwowałam na mojego (nie)słodkiego psa, byłam z nim na spacerze (R kładzie kafle w naszym przyszłym gniazku :-)a ja się nadal byczę w Chałupach) i Chester podejrzanie od razu poleciał w jedno miejsce na plaży, patrzę... co robi? Tarza się... biegnę, krzyczę, biegnę, krzyczę :-p i w czym się tarza?
Jakiś wieeeelki ptak nie mam pojęcia co to było, ale był wielkości mojego psa i miał wyskubaną głowę [straszne] tak się wydzierałam na Chesia, że teraz mam zdarte gardło :dry:
Powiedziałam swojemu psu co o nim myślę i że dzieci są bardzie w porządku, bo chociaż trochę rozumieją jak się do nich mówi, a nie robią głupiej miny udając, że nic się nie stało :wściekła/y::-) Oczywiście - nie zrozumiał :sorry2:;-):-)

A poza tym znalazłam w przyczepie jakieś bazgrołki mojej teściowej, a na pierwszej stronie przeczytałam zapisek:
Sushi nie dla każdego, sushi świetnie wpływa na japończyków, jest nietuczące i zdrowe, lecz kobiety w ciąży nie powinny jeść surowego mięsa które jest właśnie składnikiem Sushi, może to spowodować toxoplazomozę lub boleriozę, częstą przyczynę poronienia ciąży.
Myśli o mnie. Uroczo :-)

Poza tym przyznam się Wam, że trzy razy zaszalałam z R bez zabezpieczenia i zastanawiam się gdzie ja tu kupię test ciążowy w razie czego :-p:zawstydzona/y:
co za nie sworny pies pani nie słucha :-):sorry2:
a apropo sushi to ja też słyszałam że kobiety w ciąży nie powinny jeść.
a za teścik to trzymam kciuki :-)
 
hej
nikt za nami nie tęsknił :-(
u nas ok-poza tym że brzuch mnie tak boli jakby mi coś rozrywali w środku.:wściekła/y:
na dodatek nie mogę się dodzwonić do mojego lekarza......-pielęgniarka nie odbiera może ma urlop....a do naszego wyjazdu muszę się pojawić u ginka.

Matylku-sliczną masz córunie.:tak:;-)prześliczną!!!!!-jeszcze raz gratuluję!!!
 
Witam sie - milego dnia zycze....
Tak bardzo chcę być w ciąży, lekarka mi powiedziała by zaczekać do pierwszej @ i jeśli tylko oboje chcemy to by próbować od razu bo nie wiadomo czy za pierwszym razem się uda.
ja wciaz czekam na @ po zabiegu i tez chyba bedziemy sie starac...
A to na dodanie otuchy że moze sie udac.
piekne pyski - sliczna corunia - gratulacje jeszcze raz!!!
NO a mi @ się spóźnia już drugi dzień.
gratuluje zakupow - nie ma nic przyjemniejszego niz urzadzanie wlasnego kata...
no i z ta @ to moze cos sie tam kluje... kiedy test robisz???
 
na dodatek mnie brzuch boli-nie wiem boję sie trochę....
bo albo będę miała okres albo coś sknocili przy zabiegu :-:)-:)-:)-:)-(
w dodatku mam dużo śluzu...tak jak w czasie dni płodnych.......:shocked2::dry:-już nic z tego nie kumam:no::confused:
może to po porstu @ nadciąga i stąd te bóle. u mnie przed samą @ też było śluzowato

Tak jestesmy w domu.Nie jest zle cyce bolą bo produkcja mleka idzie pełną parą i musze odciągac:sorry2:,ale lepiej tak niz za mało:tak:.Szwów własciwie juz nie czuje a Veroniak jak na razie w miare grzeczna.
superek, to oby tak dalej. :-)Cyce się pewnie lada moment przyzwyczają do swojej nowej funkcji :tak:

Witajcie dziewczyny!

Mogę się do Was przyłączyć?? Może powiem kilka słów o sobie. Mam na imię Patrycja, za miesiąc wychodzę za mąż. Niestety połowa mojej radości odeszła miesiąc temu z poronieniem i zabiegiem:(:( Straciłam swojego Aniołka w 7 tc. Dokładnie miesiąc po poronieniu dostałam @ (w sobotę). Codziennie siedzę nad kalendarzem i obliczam kiedy możemy zacząć się znów starać. Niestety nie wiem jak mam teraz sobie to wszystko obliczyć:(
Witaj! przykro, ze masz powody by do nas dołączyć, (*) dla Twojego Aniołka.
A co do ponownych staranek, to tak jak dziewczyny pisały, może lepiej wyluzować, cieszyć się przytulankami, a co ma być to będzie

Witam wieczorowo,
Jestem chwilowo przeszczęśliwa, bo mam lodówkę, pralkę, piekarnik, płytę ceramiczną i okap czyli praktycznie całe niezbędne agd - zmywarka i mikrofalówka to potem jak kasę nazbieramy. Meble do kuchni zamówione, za 3 tyg będą. Zresztą ja się cieszę nawet jak najmniejszą rzecz kupię do mieszkania. :-)
Fajnie :-) To lada moment będziesz mogła pichcić pyszności w nowiutkiej kuchni, będzie wiele okazji do romantycznych kolacji ;-)

Sonitko,
to Cię psisko urządziło. :-D Eh, te zwierzaki kochane są, ale czasami to załamać potrafią
Miłego byczenia się :-)

u mnie z plusów to to, że 2@ pomimo tych dziwacznych krwawień i plamień w ostatnim tygodniu przyszła jak w zegarku po 28 dniach. Będę musiała o to podpytać gin, czy się nie przejmować bo tak może być po zabiegu, czy może powinnam coś wziąć na wyregulowanie hormonów, bo to pewnie od ich nierównowagi te plamienia. I fajnie, ze poki co te @ po zabiegu praktycznie bezbolesne są.
 
Witajcie kochane!

Motylku śliczna córeczka - ucałuj ją od nas wszystkich:) dbjacie o siebie:)

Gosiu widzę, że Ty swojego Aniołka straciłaś dzień przede mną:( ja dostałam @ dokładnie miesiąc po zabiegu i już się kończy w sumie (zawsze miałam dłużej). Lekarka powiedziała, że może zacząć się starać po @ jeśli tylko oboje tego pragniemy bo wszystko się już ładnie wygoiło.

My jednak postanowiliśmy poczekać do października ponieważ 26 września bierzemy ślub i w październiku jedziemy w podróż poślubna także może zmiana klimatu nam pomoże:) a poza tym lepiej po weselu bo wiadomo, że strach i obawa będą a tutaj, że szybszy taniec, jakieś podnoszenia i w ogóle jak to na weselu jeszcze swoim. Dlatego i dla siebie i dla maluszka tak postanowiliśmy. Myślicie, że to dobrze??
 
Patrycjaa - pewnie, ze tak - wy dopiero bierzecie slub i cale zycie przed wami a mnie jest szkoda kazdego dnia... Nam lekarz nie zabronil ani nie pozwolil... Radzil, zeby dwie @ odczekac ale jak sie zdarzy to nic takiego...
Na weselu faktycznie lepiej byc w formie do tanca...
 
reklama
Witam,

Sonitka to Ci się psisko urzadziło.;-)

Kasiamaj może faktycznie @ nadciąga.

GosiaLew może II kreseczki??????????:-)

Carri czy Ty słońce jeszcze nie wróciłas????? Na ile TY nas zostawiłas???

AgaAj Odezwij się kochana co u Ciebie????? Oj oj dawno Cie nie było...:tak::tak::tak: Napisz chociaz że nieraz podczytujesz:tak::tak::tak:

Słodziutka Ty też mogłabyś cos skrąbnąć:tak::tak::tak:

Asiu od wczoraj chyba nic nie pisałas:confused: Czy coś się stało????

Agatka jest chyba na wyjeździe to nie dziwne że jej nie ma:tak::tak: Choć puściutko i bez niej:-:)-:)-(

Selenko a co u Was??? Madzia rośnie??? Wstaw jakieś nowe zdjęcia swojej ślicznotki:tak::tak::tak:

MamoSówko a co z Twoją mini sóweczką??? Jak sie czujesz??? Juz mdłości minęły????

Gloria Wy też chyba działącie starankowo bo nie ma Ciebie;-);-);-) działajcie, działajcie i oby tylko pozytywnie i skutecznie:tak::tak::tak::tak:

Agniesia82 wywołuje Cię już chyba setny raz:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Co u Ciebie???

Kinguś pogłaskaj Kinie od e-cioci

Wszystkie dziewczynki bardzo gorąco pozdrawiam i zycze miłego dnia
 
Do góry