reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Trrrr

Myślę, że narazie powinni sie wstrzymać ze staraniem się o dziecko. W pierwszej kolejności ten mężczyzna powinien uporać się ze swoim problemem, a żona jeśli tylko potrafi - powinna go wezprzeć. Dziecko problemu tej natury (jeśli to jest depresja) nie rozwiąże.
Napewno się uda jeśli zwrócą się po fachową pomoc, a później szczęśliwie mogą starać się o dziecko...
Co nagle, to po diable...
 
BERBEL- powiedz mi na czym polega to badania na chlamydię? bo czytałam w necie ale nie wiem jak oni to robią, gdzie i ile to kosztuje? i co to za badanie HSG?
dziewczyny jestem przerazona ile moze byc tych zakażeń, tych bakterii co powodują przedwszesny poród badź poronienie:-(

Chyba popełniłam błąd we wcześniejszym poście - "chlamydię" oczywiście.

Już Ci odpowiadam, a więc tak: chlamydia i cytomegalia to pryscz - zwyczajnie pobierają krew z żyły. HSG trochę trudniejsze. Powiem Ci, że byłam przerażona tym badaniem - naczytałam się jak Ty w necie. Ostatecznie badanie trwało niecałe 5 min, poczułam ukłucie i zaraz było po wszystkim.
Miałam na to badanie skierowanie do szpitala więc było za darmo. Przyjęli mnie na oddział na 1 dzień, właściwie pół. Założyli wenflon, wpuścili taki środek na zwiodczenie mięśni (żebym była luźniejsza) i zawieźli na wózku do zdjęcia rentgenowskiego. Samo badanie było trochę krępujące. Więcej ludzi... Taką wielką strzykawą - wyglądała jak kusza :-) - wkuł się do macicy, wpuścił kontranst i w tym momencie zrobili zdjęcie. Miałam krótsze to badanie ze względu na to, że mój lekarz chciał zbadać tylko budowę mojej macicy, czy nie ma zrostów, itp. Jeśli jakaś pacjentka ma niedrożne jajowody, czy coś nie tak z macicą - może trochę boleć. Ale mówię Ci - wiele krzyku o nic. Jak skończyli byłam w szoku, że już koniec, naprawdę... Zjadłam sobie jeszcze wcześniej 2 tabletki przeciwbólowe. Ale naprawdę, to nic wielkiego.
Za chlamydię i Cytomegalię zapłaciłam 132 zł.

Pozdrawiam Cię serdecznie
 
Nie bylo mnie "sto lat", czy ktos mnie jeszcze pamieta?:-D

Nie nadążam za wpisami, życie gna, nic sie nie zmienia (no może nastroje!)

Robię badanka i jak na razie wszystkie ujemne!!!!!!! to dlaczego nie potrafie donosic ciąży???? Szlag człowieka może trafić!
Co do chlamydii to robi sie z krwi ale rowniez z wymazu.
Uciekam.
A-cha!!! GRATULACJE dla świeżo zaciążonych!!!! Trzymam kciuki z całej siły!!!! Pozostałym życzę szybkiego zafasolkowania!!!!!!
Buźka
Sonia
 
Ale dzisiaj produkcja postow:-).
Dlaczegotak wspaniale wiesci.
Bura ogromniaste gratulacje!!!Musisz w to uwierzyc, odpoczywać i sie nie stresowac. Wiem ze to dla Ciebie trudne ale przegon wszystkie zle myśli i sie relaksuj. Oczywiście kciukasy mocno zaciśnięte.
Aga irlandia strasznie mi przykro, przytulam Cie mocno. Myślami jestem z Tobą. Bądź silna dla Twoich coreczek.
Maggie słodziutki szkrabek.Ostatnio mam obsesje na punkcie takich maleństw:-)
Mała super ze z Zusem Ci sie udało.
Słodziutka ja mocno krwawiłam ponad tydzień i zabieg nie był konieczny. Nie wiem sama, ale może to dobrze ze krwawisz, ze macica jednak sama sie oczyszcza. Bede trzymac jutro kciuki, oby zabieg nie byl konieczny.
Syla28, wiem jak takie szalenstwa potrafia poprawic humor:-). Sama mam ochote ale ostatnio brak mi czasu.
Pozdrawiam Wszystkie Dzielne Kobietki.
Ja dzis spedzam wieczor sama, mąż wychodzac na spotkanie nalal mi winka wiec sobie sącze powolutku(w koncu mam urlop:-))
 
Tak z zupełnie innej beczki! Niektórzy mieszkaja nad pieknym naszym morzem, a niektórzy jadą sie tam wczasować!
Dziewczyny powiedzcie jak jest w Sarbinowie (jesli wiecie). Wybieram sie tam na wczasy w lipcu!
Buźka.
Ps. Mirka dziękuję za pamieć!!!
 
Omelko, ja mieszkam nad morzem, ale niestety nic o Sarbinowie nie moge Ci powiedziec bo to ponad 200km ode mnie. Nigdy tam nie bylam. W sezonie letnim polecalabym male, spokojne miejscowości, by moc w ciszy posłuchac szumu fal,
popatrzec na zachody slońca i oczywiście znalezc kawalek plazy dla siebie. No chyba, ze jestescie nastawieni na nocne szalenstwa i imprezy, w takim przypadku polecam Sopot. Na plazy brak miejsc, przez glowna ulice nie da sie przejsc, a nad ranem mozna spotkac powracających, zagubionych imprezowiczow:).
 
Witam Kochane,
Poronilam 11 grudnia 2007 roku, mam pytanie ile najlepiej poczekac by moc znowu zajsc w ciaze?
I czy z moja grupa krwi B Rh+ musze brac jakies leki jak juz bede w ciazy?
 
reklama
Do góry