reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witajcie kochane...faktycznie duuużo mówicie i chwila przerwy a człowiek nie nadażą z odpowiedziami :szok::laugh2::szok:

Maggie - lekarka przepisała mi antybiotyk i środek poronny (oczyszczający macice) Arthrotec (chyba tak się pisze) ale nie wykupiłam go bo nie ma go w całym Tarnowie i nawet nie ma na hurtowniach (tylko dostępny w szpitalu:angry:) dzwoniłam do gink i kazała zaczekać do dzisiaj bo na 12 jestem umówiona na usg i zobaczymy co tam u mnie słychać... Dzisiaj już mniej krawię.. więc może jest nie najgorzej... albo to cisza przed burzą:wściekła/y:

berbel - strach przed ciążą...skąd ja to znam ;-) z jednej strony tak bardzi jej pragniemy a z drugiej boimy się znów być szczęsliwymi by nikt nam tego szczęścia nie zabrał... i tak błędne koło się zaczyna..i nie wiadomo kiedy skończy..Ale musimy wierzyć, wierzyć i jeszcze raz wierzyć..
pozdrawiam :-)

trrrrr - tak jak dziewczyny już pisały. Najlepiej jednak aby najpierw mąż pdniósł się z depresji.. bo dzidziuś - niby szczęście - ale może jego pojawienie się na świecie może przybrać odwrotny rezultat od zamierzonego..więc..najpierw wyleczyć potem się starać

marlenko - powidzenia na badaniach.. nie daj się :-)

syla - kwiatki faktycznie mogły nie przezyć tej suszy :confused: ale kto wie, może jakiś sąsiad z góry się zlitował i podlał je czystą niezmąconą wodą :-D:-D
Nie ma to jak ładne i zadbane nóżki w np. japoneczkach.. cudo:-)

Omelka - własnie to jest cały ambaras że czasami niby wszystko dobrze (badania wychodzą ok) a tutaj jest problem z donoszeniem ciąży:baffled::confused: i ktoś tu powie..."bądź tu mądry i pisz wiersze"??? Ja też jestem głupia i nie wiem co z NAMI jest nie tak? Niby zdrowe a jednak nie calkiem:baffled:

allaa - oby nie był konieczny.. zaraz idę na usg więc się już dowiem na 100% co i jak :baffled: ale się boję...
Mam nadzieję że wieczór upłynął Ci miło i sympatycznie??? Cio?

cytrynka - własnie jeśli jest to poronienie samoistne, jesli nie miałaś zabiegu? to już dawno powinnaś mieć zielone światełko.. ale najlepiej zapytać osobę kompetentną jaką jest lekarz.. ale też czasmi lepiej ich nie słuchać i zacząć samemu już jeśli jest już wszystko ok... i czujecie się na siłach..Jeśli chodzi o grupę.. to ja też nie słyszałam abyś miała jakieś z nią problemy... o Rh- sama słyszałam bo ją mam.. chyba że z partnerem macie jakiś konflikt??

Ika_s - szybkiego powrotu do normalności życzę :-D:-D i pozdrawiam ciepło Ciebie i Twoją kruszynkę :-)

modroklejka - superowe zdjęcia.. piękne psiaki.. ohhhh te rodzeństwa..jakie do siebie podobne ;-)

dosia - i takie są efekty wylegiwania się na słońcu ;-) A jak nie możesz wytrzymać to zrób teścik (chyba że na niego za wcześnie) albo po prostu za bardzo chcesz...i jak wiele z nas wmawiasz sobie ciąże... ale póki nie spróbujesz nie przekonasz się (test) :-D

Niop chyba wszystkie panienki :-D:-D:-D Pozostałe pozdrawiam i życzę udanego dnia.. ja znikam do lekarza...
Buziale
 
reklama
czcesc dziewczynki
Dosiu to milo, ze podobalo Ci sie w moich stronach rodzinnych.Osobiście wole bardzej kameralne i spokojne mejsca. Ja tez bym chciala juz byc w ciąży, gin kazal czekac mi 3@ ale ja jestem w trakcie 2 i jak sie skonczy to chyba juz zaczne staranka(nie mialam zabiegu). W pon ide na wizyte i się dopytam czy już mogę, oby nie widział przeciwskazań.
Maggie jak mijają Ci wakacje??
Wiecie co słychac u Gabi? Dawno tu nie zaglądała.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 
no no widze, że juz temat urlopów się pojawił:-)
jeśli chodzi o morze to wychowałam sie nad nim, a dokładniej nad zatoką Gdańską...ale teraz to ciągnie mnie tylko w góry:-) a nad morzem bywam i tak zbyt często bo mieszkają tu moi rodzice, mają superowy ośrodek wczasowy z ślicznymi domkami w samym lesie... no i tu jest mój największy skarb..nasz aniołek własnie tu przyszedł na swiat:-(
no ale za pare dni wracam do Poznania, trzebva wrócić do pracy i do szarej rzeczywisytosci...
wczoraj załapałam mega doła i pół nocy przeryczałam do poduszki:-( zastanawiałam sie co mi sie jeszcze złego przydaży...
takie sobie wkręcam schizy:-(
no ale dzis troszke lepiej

lubie tu zaglądać..czuje wtedy ze jest ktos kto mnie rozumie...
pozdrawiam was serdecznie...
 
cytrynka- ja urodziłam w 24 tyg. i lekarz kazał mi odczekać przynajmniej 3 cykle, ale nawet do pół roku...ale ja po 3 @ chce juz podjac starania!!!
 
słodziutka trzymam kciuki.
syla28 powiem Ci ze też sie zastanawiam co jeszcze w tym roku spotka mnie złego. stwierdzilismy z mzem ze ten rok jest dla nas pechowy. strata ciąży, potem problemy mojego m w pracy przez co teraz mniej zarabia, samochod ciagle sie psuje. wszystko nie tak jak bysmy chcieli.
allaa ja równiez w tym miesiacu wybieram sie do mojego gina i równiez licze na zielone swiatełko. kazał mi odczekac 6 miesiecy, teraz czekam na 3 @ i moze nie bedzie widział zadnych przeciwskazan. i przy tej wizycie bedzie robił mi test na chlamydie z wymazu i licze ze od razu zrobi mi cytologie bo mija mi rok w sierpniu ale ja chodze do niego prywatnie a za wizyte liczy sobie 100zl + badania to troche wyjdzie.
buziaczki dla wszystkich dziewczynek
 
reklama
słodzitka- trzymam kciukasy!

Dosia24- mój mąż własnie zmienił prace, bo w starej nie wytrzymał i teraz tez niestety zarabia mniej ale tylko chwilowo naszczęście:-) ale nie to mnie martwi...ja po prostu czasami boje sie dalej życ:-( wiem moze to głupie ale tak jest:-(
 
Do góry