reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
jezyk i mamaflavii - serdeczne gratulacje:) trzymam kciuki, bo strasznie potrzebujemy takiej nadziei jaką dajecie swoim przykładem:-)

slodzitka - ja miałam dwie ciąże biochemiczne, obie stwierdzone przez lekarza i nawet obejrzane na usg, wiem co czujesz, ale nie daj się tym lekarzom, to powinno poronić się samo, i wtedy jest lepiej bo nie musisz czekać ze staraniami. Mnie wprawdzie wciąż nie wychodzi ale przynajmniej organizm nie wariuje. ściskam Cię mocno i bądź dzielna.
 
dziewczyn dzięki za sówa wsparcia i trzymajcie kciuki do samego końca.

muffy sto lat sto lat!!!!!!!!!!!! i niech się spełnią Twoje słowa mogłaby być dziewczynka a nawet chłopiec byle zdrowye i donoszone
 
Dziewczyny, dzieki!
Jezyku, i ja Ci gratuluje :-) Pozostaje nam obu ufac, ze tym razem bedzie wszystko dobrze. Trzymam kciuki za nas wszystkie.
Dziewczyny, Wy tez dawajcie no, fasolkujcie sie, w grupie bedzie nam razniej;-)
 
muffy...wszystkiego naj naj naj....a najbardziej tego o czym marzysz, czyli fasoli w brzuszku:-):-):-):-):-)

słodziutka....bidulko ty...lekarze...temat rzeka, ale generalnie nic dobrego o nich narazie jeszcze powiedziec nie moge...

jeżyk...dbaj o siebie babeczko....bedzie dobrze...buziolki w oba policzki

a całą resztę przytulam i sciskam ciepło...mam dziś kiepski dzień...zmęczona jestem, i na dodatek znowu cały dzień sama-mąż na wyjezdzie:-(
 
jezyku ale fajna wiadomość:-D:-D:-D:-Dsuperos

coś mi się wydaje że nasze kichanie i prychanie razem z Dlaczegotak wkońcu pokazuje efekty.
Bardzo się cieszę.
buziaki

a ja cierpię. Młoda jak wyczytałam chyba naciska na nerwkulszowy i od wczoraj czuję się jak paralityk
 
Czesc dziewczyny!
Edytko jak sie czujesz???Cały czas mysle o Tobie.
Miglak strasznie mi przykro z powodu tej toxo...
Modroklejka dzien szybko minie, maz wroci i bedziecie mieli piekny weekendzik.
Ja nadal urlopuje, powinnam jeszcze odwiedzic stara prace i dokonczyc porzadki, ale strasznie mi sie nie chce.
Pozdrawim Was wszystkie.
 
hej dziewczeta
tak żescie sie rozpisały ze juz po 2 dniach nie moge sie połapać z tym wszystkim:-)

SŁODZIUTKA-tak mi przykro, kurde normalnie modliłam sie za Ciebie a tu nic:-(( ale spokojnie przyjdzie czas i na Ciebie, trzeba tylko wierzyc:-)

dziewczynom które zafasolkowały serdeczne gratulacje:-)
ja tymczasem wypoczywam u moich rodziców nad morzem, troche mi smutno...mąż wrócił juz do pracy a mi "macierzyński:" kończy sie pod koniec czerwca.... taki macierzyńskie tyle ze dzieciątka brak:-((
1 @ dobiega konca i z niecierpliwościa czekam na drugi...
dziewczeta podpowiedzcie mi prosze jakie moge zrobic badania na własną reke??
bo oczywiscie lekarz twierdzi ze po pierwszej stracie mam nie robic nic....ale ja chce!!!!
 
Witajcie kochane!!:-)

Ja mam dzisiaj dzień pracusia, chcę dzisiaj odwalić całą robotę do firmy, bo jutro chcę pojechać na targi, muszę kupić sobie jakieś drzewka do ogrodu, w końcu jabłka, czy śliwki są najlepsze prosto z drzewa, no nie :-D A do tego wszystkiego muszę jeszcze dzisiaj posprzątać chałupke, bo jutro mnie niebędzie :-)
Miłego dnia!!!!
 
reklama
Do góry