reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Słodziutka,ciąża biochemiczna,to normalna ciąża,tylko zarodek obumarł bardzo wcześnie,zanim był jeszcze widoczny.Ta Twoja beta malutka niestety.Prawidłowo powinna wzrastać o sto kilkadziesiąt procent w ciągu 48 h.Mi przy obumarłej ciąży rosła nawet o kilkadziesiąt przez kilka tygodni jeszcze:-(
Przykro mi bardzo naprawdę.Napisałam,bo pamiętam jak sama szukałam informacji.Trzymaj się.
 
Jejku JEZYKU- to taka cudowna wiadomosc! Az sie poplakalam ze szczescia hehe... gluptas ze mnie! GRATULUJE i masz sie nie bac, tylko myslec pozytywnie, zabrac swoje dzieci nad jeziorko ;-) i sie wyluzowac!!!! Zobaczysz bedziesz miala cudowna coreczke (cos tak czuje hehe)

Slodziutka- lekarze to pacany!!!! Bardzo mi przykro, ze musisz to znow przezywac, ale jestes silna i dasz rade. Pamietaj co nas nie zabija to nas wzmocni! Choc do konca zycia te chwile pozostana w naszych sercach... Trzymajcie sie.

Tolka- GRATYLUJE slicznego synusia! jest cudowny :-):-D Zobaczysz bedzie z niego silny mezczyzna :tak::-)

A ja mialam wczoraj urodzinki i mam zaleglosci na bebe (mialam gosci i urwanie glowy, przez 2 dni pieklam ciasta i muffinki :-))

Pozdrawiam Was wszystkie i widze, ze nasz bociek juz zaczal prace heheh :-D
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny trzymam kciuki za was wszystkie....ja mam kolejne usg we wtorek i wtedy sie dowiem czy wszystko jest ok ...ale....po 2 poronieniach nie jest to takie proste aby myslenie zawsze bylo na dobrym torze...ja poronilam w 12 i 13 tygodniu...za kazdym razem mialam zabieg...obie ciaze obumarly....i teraz tak siedzie i mysle....bo niby to juz ponad 11 tydzien to jakies 2 tygodnie temu przestalam zwracac...i brzyszek jakis taki klapniety mi sie wydaje...a wczesniej byl taki twardszy...sama nie wiem co myslec...to strasznie stresujace....
 
jezyk gratulacje ;-)

Dziś odbieram wynik toxo, tzn mąż odbierze. Mam nadzieję, że będzie już lepiej, bo coś mi się wydaje, że w tym cyklu może być owu. Boże, żeby ten wynik był już dobry...

No i lipa niestety... Mąż dzwonił i podał wartość taką samą jak półtora miesiąca temu :-( :-( ;-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jeśli chodzi o Cyprysiową....to jest na Grudniówkach...z tego co wiem to wszystko chyba jest dobrze...przynajmniej tak pisała pare dni temu.Dziewczyny trzymam za Was kciuki aby wszystko dobrze Wam sie poukładało....a Te potrzebujące mocno przytulam..
 
Do góry