reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witaj Słodziutka nie bede orginalna i nie powiem nic innego ponad to co wszystkie dziewczyny dzis ci mowia ze strasznie ogromnie mocno Ci wspołczuje wiem jak to boli i jak to przezywasz i jest mi bardzo przykro ze tak sie stało:-( moze pomyslisz ze łatwo powiedziec ale musisz byc dzielna bo jeszcze przyjdzie dzien kiedy wszystko sie ulozy i dla nas zaświeci słoneczko:tak: bardzo goraco cie pozdrawiam i mocno całuje:tak:
 
reklama
No i się popłakałam...a tutaj pasuję mi iść na dół po wyniki bety :-:)-( Tak potwornie się boje...kurcze ale na co ja liczę??? Naprawdę chyba na cud, a cuda zdarzają sie......

Dziewczyny...muszę iść na dół...a tutaj jestem cała w nerwach..nie wiem czy dowloczę się na parter,.....:-:)-(
 
Z calego serduszka gratuluje wszystkim za fasolkowanym mamusia i bardzo mocno trzymam za was kciuki!!!!:tak: ja dzis tez byłam u lekarz innego jak moj bo tamten to sie nadaje nie powiem juz nawet do czego!:baffled: nawet nie dostałam jeszcze pierwszej@ bo to dopiero 4 tygodnie ale niewiem odczułam potrzebe zeby pojsc troche popytac dowiedzec sie pare rzeczy troche pogadałam kazał przyjsc jesli w ciagu 2 tygodni nie pojawi sie@ a jesli sie pojawi to kazał przyjsc po powiedział ze da mi skierowania na rozne badania i ze genetyczne tez zrobimy i ze bedziemy szukac tyle az znajdziemy przyczyne i ja wyeliminujemy zeby sie to nie powtorzyło!!!!! zadnych tam dyskusji jak z innymi lekarzami ze to sie po prostu zdarza!:angry: troche mnie to zdziwiło bo prawie wszystkie mowicie ze po pierwszym poronieniu raczej niczego nie zlecaja i trzeba na własna reke szukac!!!!! moze ja trafiłam wreszcie na lekarza ktory nie bedzie czekał na kolejna tragedie!!! tylko woli zapobiegac niz pozniej leczyć!???? Bardzo mocno sciskam i pozdrawiam wszystkie Panie:-D;-)
 
Zdarzaja sie Słodziutka trzeba wierzyc w cuda i Ty tez bedziesz w koncu miała swój malenki cud:tak: bardzo chciała bym powiedziec Ci ze juz tym razem tak bedzie i peka mi serduszko ze nie moge tego zrobic:-( ale wierzyc trzeba podobno wiara przenosi gory:tak: trzymaj sie dzielnie Skarbie!!
 
żebyście miały przed oczyma tak jak ja mam... zawsze w tej samej placówce, w szpitalu w kótrym się obecnie znajduje..
poniedziałek - 198,9
środa - 184,1 :-:)-:)-:)-(
dzisiaj tj czwartek - 185,9...
już nic z tego nie wiem, ale pewnie to tylko niepotrzebny przebłysk...bo jak ma rosnąc to nie po jednej jednostce tylko po 100-200 :-:)-:)-(
Jestem już całkiem głupia..ale pewnie takie małe wachania to tylko jakieś tam ich nieprawidłowości i odchylenia od normy,,, wiec..
 
słodziutka Trzymaj się kochana dzielnie. Jestem z Tobą. Tak mi przykro. wierzę jednak że sloneczko też kiedyś zaświeci dla Ciebie.

mamaflavi tak jak Maggie pisała jest mnóstwo takich dziewczyn które zaszły w ciążę nie doczekując nawet pierwszego okresu. trzymam kciukasy mocno.

A ja troszkę cierpię. Obudziłam się pewnego dnia ze strzykaniem w pleckach a w zasadzie to ledźwie i z prawej strony boli oj boli. Najlepsze jest to że na aqua mi przechodzi:-):-):-)
dokopałam się w necie ćwiczeń dla wielorybów takich jak ja no i ćwiczę. Mam nadzieję ze przyniesie efekt.
Małżonek nasmarował mnie arcalenem wczoraj a dzisiaj w necie sprawdziłam że nie można go stosować w ciąży:szok::szok::szok:. Mam nadzieję że młodej nie zaszkodziło zwłaszcza że to był jeden raz tylko. Zwaszcza że lekarz mówił mi że dużo leków w ciąży nie można stosować bo po prostu nie ma jak ich zbadać, więc jak nie było badań na kobietach w ciązy to oni musza napisać że nie można.
Jak widzicie zawsze można złapać zchizę.
Już normalnie nie mogę wytrzymać, chciałabym już wiedzieć że wszytko będzie ok i że moja dzidzia zrowa i zadowolona będzie sobie leżeć w łóżeczku.

maggie szalej kobieto szalej w tej chałupce, nie znasz dnia ani godziny:-D:-D

Pozdrawiam dziewczynki wszystkie. trzymajcie się dzielnie i ciepło.

ps. acha właśnie dzisiaj zaczęłyśmy z młodą 9 miesiąc:-)
 
reklama
dzięki dziewczynki za trzymanie kciuków, ale właśnie przebarwił mi się śluz i moja pani doktor wysłała manie na wolne i kisze w domu , łykam hormony i biore zastrzyki na podtrzymanie i tak bardzo bym chciała żeby mineło już 2 tyg. bo dopiero w tedy będzie można sprawdzić czy dzieciątko jest całe i zdrowe( boje się przeokropnie , tylko śpie żeby zabić czas i niemyśleć o tym)
 
Do góry