reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Marlena witam cię i tulę mocno, wiem co przeżywasz ja niedawno też straciłam dziecko w 9 tyg ciąży
Nie smutaj się wszystko będzie dobrze, trzymaj się ciepełko

Maggie życzę ci kochana udanego wypoczynku i zafasolkowanie:-D

Mirka ja też chyba zaczne staranka juz w tym miesiącu, chcemy dziewczynkę więc ze spokojem zaczniemy nasze działania:-D
 
Witajcie, ale mam zaległości, mamusiom gratuluję i zyczę aby dzieciaczki rosły zdrowe.
Nowe koleżanki witam to świetne miejsce aby poradzić sobie ze smutkami i uzyskać kilka potrzebnych a czasem niezbędnych informacji, pozwalających w miarę normalnie funkcjonować.

a ja chyba dostałam drugą @ ale coś szybko kiedyś miałam długie cykle 32 dni, a teraz ledwie mineło 22 a do tego czuję się jakby dopiero co skończyła się poprzednia, było to trochę wiecej niż tydzień temu a tu znowu jest:baffled:

Nie wiem co o tym myśleć.....:confused::confused::confused:
 
Asia :-) Witaj! Zrob tescik i nic sie nie boj. Przez ten watek przewinely sie dziewczyny, ktore zaszly w ciaze po poronieniu nie doczekawszy pierwszej @ i urodzily zdrowe malenstwa. Przypomina to troche jazde bez trzymanki, ale udalo sie :-).
Ja dostalam zielone swiatelko po juz po pierwszej @. Te magiczne 3-6 miesiecy zaleza od lekarza, stanu zdrowia kobiety ( ja mialam zrobione tylko bardzo dokladne USG i na wlasna prosbe morfologie) i tego jak zaawansowana byla ciaza.
Trzymam kciukasy i glowka do gory :tak:

Witaj Maggie!

Wiec wlasnie zrobilam tescik, stwierdzilam, ze nie ma co czekac do rana i lepiej od razu wiedziec i, rzeczywiscie, sa!!!! Dwie tlusciutkie kreseczki!!!:szok::-)
To drugi cykl po poronieniu. Nie mialam zabiegu, a poronilam w 6 tygodniu. Polozna, ktora robila mi USG w 3 dni po zakonczonym krwawieniu mowila, ze wygladalo wszystko tak jakbym nigdy nie byla w ciazy i ze moge od razu probowac, ale ze zaleca odczekanie do pierwszej miesiaczki, by pozniej latwiej bylo obliczac ciaze. Tak tez zrobilam.
Moj staly lekarz byl bardziej ostrozny i radzil odczekac trzy cykle, by, jak twierdzil, sytuacja sie nie powtorzyla. Pewnie mnie teraz opieprzy, ze zrobilam po swojemu.
Sama nie wiem. Przekopalam wiele materialow w internecie, starajac sie zrozumiec za i przeciw wczesnych staran i znalazlam nawet pewne badania, nota bene robione wsrod kobiet po poronieniu w Szwajcarii, z ktorych wynikalo, ze ilosc odczekanego czasu (czy byly to te przyslowiowe 3 miesiace czy mniej) nie miala wplywu na rozwoj/utrate kolejnej ciazy. W tym duchu stwierdzilismy z mezem na wlasna reke, ze po pierszej @ juz zaczynamy starania i ze moj lekarz zapewne sie tylko asekuruje, by pozniej w razie czego nie bylo na niego.
I wyglada na to, ze sie nam udalo.:tak::szok: Nagle ogarnal mnie wielki strach o to, co teraz bedzie...
Pozdrawiam Was wszystkie goraco!
Asia
 
Marlenko jestem z Tobą.
Ja w tamtym roku 2 razy poroniłam i to w 3 miesiącu obie ciąze. Okazało sie ze mam niedoczynosc tarczycy i zespół antyfosolipidowy.Teraz jestem w 23tc i łykam leki robie sobie codziennie zastrzyki.Głowa do góry - mi tez było cięzko naprawdę cięzko.Mój szecioletni synek wspierał mnie naprawde dzielnie ale nie poddawaj się .Koniecznie zrób sobie wszystkie potrzebne badania i działaj.Popytaj sie o dobrego i mądrego gina który cie naprowadzi.Tu znajdziesz wsparcie, zrozumienie i pocieszenie.Pozdrawiam ciepło i ściskam
 
syla....moim lekarzem generalnie jest dr Dmochowski, a we wtorek byłam u dr Daniela, a ciąże które straciłam prowadziła dr Muszyńska - Wize z Certusa.Zona kuzyna poleca mi prof Pawelczuka, ale się jeszcze nie wybrałam.
 
mamaflavi....gratulacje!

meggie....z tym ze owu mineła to sie tak bardzo nie sugeruj....ja zaszłam w ciaze 5 dni po monitorowanej owu!

cała reszte pozdr i wpadne pozniej
 
reklama
Marlenko witam Cie serdecznie i przytulam cieplutko. Nie trac nadziei, po cięzkich dniach zaswieci slonce dla Ciebie.Tutaj mozesz sie wyplakac i pisac o wszystkim, jest wiele dziewczyn, ktore pomoga Ci przejsc te ciezkie chwile.Taka grupowa terapia pomaga.
Maggi ja sie staralam o fasolke stosujac wyliczenia owu i nic. Jak myslalam ze juz dawno po owu to zaszlam w ciaze. Takze jest szansa i do roboty.
Mamaflavi przeogromne gratulacje!!!!!!!!!!Trzymam kciuki.Super nowinke nam przynioslas.

Pozdrawiam pozostale dziewczyny bardzo, bardzo serdecznie.
 
Do góry