reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej,babeczki.Taką macie produkcję:szok: przepraszam,przejrzałam pobieżnie kilka stron,nie nadążam za Wami:-D
Joasiu-gratulacje !!!
Tolka-Patryczek śliczny,dobrze,że operacja później,nabierze sił.:tak:Często o Was myślę i trzymam kciuki.!!!
Słodziutka,trzymaj sie.Moja koleżanka np. miała normalną @ do 4 miesiąca i nie wiedziała,ze jest w ciąży:szok:
Dziewczyny,już kilka razy sie pojawiała błędna informacja.Plamienie implantacyjne występuje 7-12 dni po owu,a więc przed terminem @ !!!
Muszę lecieć.Pozdrawiam.PApa.
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam wszystkie mamy po przejściach jestem tydzien po zabiegu ciaza martwa zatrzymala sie w 9 tyg jest mi strasznie ciezko to moje 2 poronienie. Mam juz synka ktory ma 9 lat
 
Słodziutka, jestem z Tobą całym sercem. Wierzę, że będzie dobrze, przytulam Cię mocno i proszę nie trać nadziei i trzymaj się.

Tak bardzo mi szkoda Agaty Mróz i jej córeczki... Taka piękna młoda mama. Serce mi pęka jak pomyślę, że jej córeczka nawet nie będzie miała wspomnień z Nią związanych i że Ona nie będzie mogła jej towarzyszyć w jej pierwszych słowach, krokach, pójściu do szkoły itd.
[*]
 
Marlenko, witaj wsród Aniłokowych Mam... Strasznie mi przykro, ja też niedawno poroniłam po raz drugi i wiem jak to boli. 3maj się dzielnie i pisz do nas jak tylko najdzie Cie ochota.
 
dzieki za tak szybka odpowiedz juz pomału trace nadzieje na powtorne zostanie mama ziemska chociaz tyle co udało mi sie przeczytac zostawia odrobine nadzieji teraz czekam na badania genetyczne i imunologiczne ktore zaleciła gin
 
Hej,to jeszcze ja.Kilka dni temu właśnieoglądałam wywiad z Agatą Mróz:-( No cho*ra dziewczyny,dlaczego jedni tracą upragnione dzieci,malutkie dzieci tracą kochających rodziców,a tyle patologii łazi po świecie:angry::angry::angry:
 
Nie ma za co Marlenko, wiem jak to boli, ja w tym miesiącu zaczynam starania o dzidzię, mam nadzieje, ze się uda, bo jeżeli znowu poronie to wtedy mój gin wyśle mnie na badania, zobaczymy jak to bedzie.... Ale jestem pełna nadziei... Zobaczysz, Tobie też się uda, poprostu musi!
 
Marlena! Witaj wsrod Aniolkowych mamus! Ogromnie Ci wspolczuje Twojej straty i mocno przytulam do serdeuszka. U mnie bylo podobnie. Malenstwo odeszlo cichutko w 9 tyg... :-(

Slodziutka! Trzymam mocno kciukasy i wierze, ze jeszcze nie wszystko stracone.

Buziaczki dla Was wszystkich. Znikam na 4 dni, bo jedziemy do domku nad jeziorem razem z moim najdrozszym i piesa :-). Miejsce sliczne, tylko chalupka troche zgrzebna.. ale mam nadzieje, ze wytrzymam te pare dni :rofl2:.
 
reklama
A co do mnie to nie dostalam drugiej miesiaczki. :baffled:Nie wiem co sadzic, czuje sie troche podejrzanie, bo w 28 dniu cyklu, gdy powinna sie pojawic miesiaczka, mialam tylko lekkie brazowe plamienie i to wszystko.

Asia :-) Witaj! Zrob tescik i nic sie nie boj. Przez ten watek przewinely sie dziewczyny, ktore zaszly w ciaze po poronieniu nie doczekawszy pierwszej @ i urodzily zdrowe malenstwa. Przypomina to troche jazde bez trzymanki, ale udalo sie :-).
Ja dostalam zielone swiatelko po juz po pierwszej @. Te magiczne 3-6 miesiecy zaleza od lekarza, stanu zdrowia kobiety ( ja mialam zrobione tylko bardzo dokladne USG i na wlasna prosbe morfologie) i tego jak zaawansowana byla ciaza.
Trzymam kciukasy i glowka do gory :tak:
 
Do góry