reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

słodziutka...trzymaj sie....moze nie bedzie najgorzej....wiem ze łatwo sie mówi,ale znam takie dziweczyny które przelezały wszpitalu 9 mc!
moze bedzie dobrze....
 
reklama
dziewczyny dziękuje za gratulacje i za dobre słowo :-)

Miroslava1979 - dziękuje za słowa otuchy i tą dobra wiadomość :tak: nasz Patryczek nie ma wogóle przegrody między komorami i nigdy Mu tego nie naprawią :-( muszą Mu przełożyć żyły i tętnice płucną żeby mógł w miarę normalnie funkcjonować :tak:

jezyk - :-)

Oleczko - już dawno Patryczek ucałowany od tak fajnej cioci :-) ;-) :tak:

pozdrawiam wszystkie dziewczyny :-)

Tolka - teraz pisze już tu...Super że jesteście w domu, i że wszystko na dobrej drodze..., ale czuprynę Patryczek ma nieziemską :)
 
Witajcie dziewczyny,

Troche mnie tutaj nie bylo. Bylam z rodzinka na malym urlopie i dostep do sieci byl ograniczony. Ale juz nadrobilam zaleglosci i poczytalam, co u Was. Dobre wiesci przeplataja sie ze smutnymi.:-(
Przykro mi, ze dolaczaja nowe dziewczyny po stracie. Trzymajcie sie i nie poddawajcie!
Gratulacje dla Tolki i Joasi! :happy:Tolka - synus sliczny, rzeczywiscie czuprynke ma ze hej. Moja 17-miesieczna coreczka ma dopiero taka. Po urodzeniu stopniowo tracila wloski i potem dlugo nie chcialy rosnac. Ruszylo sie troche dopiero jakies 2 miesiace temu.

Slodziutka - a moze jeszcze nie wszystko stracone? Plamienia moga sie zdarzyc, i czesto, o ile nie jest to swieza jasnoczerwona krew, nie oznaczaja najgorszego. Tego ci bardzo zycze i trzymam kciuki!

A co do mnie to nie dostalam drugiej miesiaczki. :baffled:Nie wiem co sadzic, czuje sie troche podejrzanie, bo w 28 dniu cyklu, gdy powinna sie pojawic miesiaczka, mialam tylko lekkie brazowe plamienie i to wszystko. Boje sie robic test i isc do lekarza. Tu i tam mnie pobolewa i ciagnie podbrzusze i temperatura jest podwyzszona. Czyzbym...?
Pierwsza miesiaczke dostalam 33 dni po poronieniu, a wlasciwie liczac od poczatku krwawienia, ktore przerodzilo sie w poronienie. Teraz mija juz 35 dzien i nic. Przedtem mialam cykle regularnie co 28 dni. Boje sie i chyba odczekam jeszcze troche, zanim zaczne dzialac, by nie robic sobie zludnej nadziei.

Asia
 
MORDOKOLEJKO a u jakiego lekarza w poznaniu byłaś? ja jestem z poznania i własnie sie zastanawiam nad zmianą lekarza, mojego kolegi z pracy zona chodzila obie ciąze do ordynatora z Polnej i nie wiem czy sie do niego nie wybiore...

dziewczyny a co wam mówia lekarze, ze kiedy mozna sie zacząć starac? bo mi najpierw powiedzial ze po pół roku a przynajmniej po 3 pełnych cyklach!! a widze ze staracie sie juz po 2 @ ??
co lekarz to inna opinia:-( juz sama nie wiem
 
SŁODZIUTKA- mysle o Tobie cieplutko i wierze ze bedzie dobrze, moja siostra tez na samym początku lezala w szpitalu bo plamila a potem znowu w 3 miesiacu i zawsze wtedy gdy był termin @ więc musi byc ok:-)
trzymamy tu za Ciebie kciuki!!
 
MAMAFLAVI nie stresuj sie :-) uszy do góry:-) tylko czy to nie za wczesnie na ciaze? bo ja juz sama nie wiem
moze mi tak lekarz powiedzial bo ja urodzilam w 24 tyg. no i ciaza byla juz mocno zaawansowana wiec moze mój organizm dłuzej potrzebuje na regeneracje...
 
reklama
MORDOKLEJKO a jeskli chodzi o poród z siostrą to fajna sprawa:-) 2 lata temu bylam z siostrą przy porodzie do samego konca, czegos takiego nigdy nie przezylam!!! bylam wykonczona jakbym to ja rodzila:-)
ja niestety rodzilam sama naszego Aniołeczka bo mąż nie zdążył dojechac a poza tym napewno by mu niepozwolili byc, w koncu to byla tragedia a nie szczęsliwe rozwiazanie....
 
Do góry