reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

TOLECZKO KOCHANA, GRATULUJE!!!!!

AZ SIE WZRUSZYLAM JAK ZOBACZYLAM TWOJE CUDNE MALENSTWO. UCALUJ SLODKIE PIETKI OD CIOCI MAGGIE. SCISKAM CIE BARDZO MOCNO :-)

Dziewczynki Kochane, znowu w skrocie, bo zalatwiam sprawy urzedowo-mieszkaniowe i jestem niezywa, ale obiecuje porzadnego megaposta.

Chcialam Wam tylko napisac, ze bylam u lekarza i hormonki FSH, LH, estradiol i prolaktynke mam w normie, wiec menopauza nie tupie mi jeszcze po ogonie :biggrin2:

Pozostale wyniczki lacznie z tarczyca OKI, wiec Wasza najstarsza staraczka wstawila oficjalnie suwaczek... z ktorego (oraz wszystkich znakow na niebie i ziemi) wynika, ze warto by bylo popracowac dzisiaj... ale najdrozszy daleko :-(, wiec bedziemy szalec od lipca...:tak:


CALUSKI dla wszystkich

Aha, jeszcze napisze tym wiesiolku. Olej z wiesiolka ma wiele zalet i zastosowan, a jednym z nich jest poprawa sluzu plodnego, ktory pozwala przetrwac plemniczkom dluzej :tak:. Sprawdzilam na sobie, sluzik poprawil sie juz w pierwszym cyklu :-D.
Mama przyslala mi z Polski Oeparol, ale mi sie juz skonczyl i teraz biore Femiglandin GLA+E (chyba tez jest dostepny w PL). Natomiast na watku Staraczek dziewczyny polecaly Tran z olejem wiesiolkowym i wit.E (witaminka plodnosci, jakby nie patrzec). Chyba tez jest rozsadny cenowy. Jest on calkowicie bezpieczny, poprawia stan skory i lagodzi objawy napiecia przedmiesiaczkowego, wiec warto go brac rowniez z tych powodow :tak:. Tylko, jezeli juz sie staracie, to bierzcie jedynie do owulacji, bo potem mopze powodowac skurcze macicy.

No i nie zaszkodzi brac kwas foliowy. Ja mam zestaw witamin, ktory zawiera 0.4mg kwasu.
No teraz juz koncze bo suka chce wyjsc na spacer.:biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 
reklama
Hej kochaniutkie:tak: nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego jak potraficie podnieść mnie na duchu i dziękuje Wam za to:tak::tak::tak::tak: bardzo bardzo mocno dziękuje
Przeczytałam te wszystkie posty i dzięki Wam wiem że nie jestem sama na tym świecie którą to spotkało, która przeżywa podobną sytuację co ja
Jesteście kochane
Pozdrawiam Was cieplutko
 
z tą witaminką E to prawda:-) gdy staralismy sie z męzem o dzidziusia przez 8 miesiecy i nic trafiłam do pewnego starszego gin. który polecił mi i męzowi brac witaminke E no i przy następnym cyklu bylam w ciazy! wiuec chyba juz zaczniemy brac te witaminki:-)

Mama Aniołka 30.04.2008 r
 
Wszystkim mamusiom Aniołków dziękuje za pomoc, na którą zawsze można liczyć. Wierze w to że wszystko wkońcu NAM wszystkim się poukłada, bo własnie kto jak kto ale ten co choć raz stracił to co najcenniejsze potrafi docenić z podwójną siłą gdy do niego skarb powróci. Więc wszystkim dziewczynom które mają Aniołki w niebie napewno jest przypisane by te Aniołki wróciły do nas... bo gdzie im będzie lepiej??
Buziaki dla każdej z Was i czekam na Wasze dobre wieści aby po @ szybko potem pokazywały się dwie upragnione kreseczki na teściku ciążowym i abyśmy wszystkie mogły cieszyć się NASZYM szczęściem.

U mnie już cały dzień spokój z palmieniami... uspokoiłam się troszkę i zobaczymy...
 
No i z zabiegu jutrzejszego nici:-( mialam isc do spzitala ale dostałam pierwszy okres!! z drugiej strony sie ciesze bo jeszcze dwa i bedziemy sie starac:-) ale chcialam miec juz za sobą ten zabieg:-(
no ale co sie odwlecze to...
kolorowych snów mamusiom Aniłków:-)
 
Kupiłam dziś wiesiołek - oeparol, sporo o tym czytałam, ale pamiętam jeszcze z kursów przedmałżeńskich że prowadząca bardzo się nim zachwycała, dam znać czy działa:)

A co do witaminek to co myślicie o magnezie? Bo wiem że jest dla takich co hormony mają ok a plamienia przed okresem, silne miesiączki i pmsy. Podobno niedobór uniemożliwia zagnieżdżanie jajeczka, jak sprawdzić czy ma się taką ilość w organizmie jak trzeba?
 
hmmm czy ktoś wie jak wstawia się suwaczek? Ale chyba już dzisiaj tego nie zrobię...położe się spać..może dzisiaj zmruże choć na chwilę oczy :)

Buziaki i słodkich snów dla wszystkich!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
No to pisze dalej, bo skonczylam porzadki i zlapalam wene.

MAM WAKACJE!!!!! Tyle, ze nadrabiam zaleglosci w pozostalych dziedzinach zycia (urzedy, lekarze itp.) We czwartek jedziemy z najdrozszym na przedluzony weekend do domku nad jeziorkiem. Na razie za zimno na plywanie, tylko pies sie wyszaleje :-)
.. czekam na 3@ i do lekarza. moze da mi troszeczkę wczesniej zielone swiatełko

Miejmy nadzieje, ze da :tak::tak::tak:

Pozdrawiam serecznie i przesyłam wszytskim potrzebującym fluidki ciązowe i tym które juz zaciązyły i siły i wytwałosci do upragnionego końca:-)
Dzieki Ewulka, trzymam za Ciebie kciukasy mocno zacisniete :tak::tak::tak:

Ja caly weekend spedzilam w lozku przez @!!
O jak mi przykro Muffy :-(. Przesylam Ci mnostwo sloneczka, bo u nas swieci jak oszalale prze 20 godzin na dobe :szok: , a podobno u Was pada.

..kłykciny kończyste i w srode ide do szpitala na zabieg pod narkozą- boje sie okropnie

Syla, jestes bardzo dzielna, bedzie dobrze :-). Gratuluje @. Pamietam dobrze jak przyszla pierwsza po...

Witam, czy ktoraś z Was robiła badania genetyczne
Guska, niestety nie pomoge Ci, ale milo Cie widziec :-)

śniło mi się kilka dni temu coś takiego: mały chłopiec zapukał do naszych drzwi i powiedział że jest sam i że chce u nas zamieszkać
Jaki ladny sen..napewno znaczy cos DUZEGO, a moze raczej maciupenkiego :tak:.

A ja dzisiaj odebrałam część badań i są dobre!!! [/quote]
To super Also! :-)

U mnie wczoraj zaczęła się druga @, a więc już za parę dni staranka:-D:rofl2::laugh2: Ale się cieszę i proszę o fluidki:-)

No to pelna mobilizacja :laugh2:. Trzymam kciukasy!

A ja od wczoraj mam dołka, co się odbiło na moim M a potem był ogromny płacz, rozkleiłam się na maxa a dziś mam nieprzespaną noc Cały czas myślałam o tym wszystkim co się stało:-:)-(

Dilajla, wiem o czym piszesz. Kazda z nas przez to przechodzi. I towarzyszy temu ogromna samotnosc. Nawet jak ktos fizycznie jest przy Tobie, to nie czuje Twojego bolu... Jak dowiedzialam sie, ze serduszko Babelka przestalo bic... to byla sroda. J. przyjechal dopiero w niedziele (nie mogl naprawde wczesniej). Wiem, ze mu bylo przykro i sam poplakal sie wieczorem w dniu zabiegu. Ale raczej dlatego, ze widzial jak ja cierpie.
Teraz, to wszystko to dla niego zamkníety rozdzial, a ja czekam na date porodu. Bylby za miesiac... Boje sie o tym myslec. Ale wiem, ze przyjde tutaj sie wyplakac...
Trzymaj sie kochana

wierze w to ze nam tez sie uda:tak::-D

Ja tez :-)

zrobic na cmentrzu specjalne miejsce dla pamięci dzieci nienarodzonych
'

Ewulka, to wspanialy pomysl... Moje Malenstwo nie ma grobu. Stawiam dla niego swieczki w kosciele... ale jak by bylo specjalne miejsce....

.
Ja dzisiaj mam dzień lenia i leżakuję i tak mam zamiar zrobić do końca dnia.
wczoraj za bardzo pochulałam i dzisiaj muszę grzecznie siedzieć;-);-)

Tak jest, grzecznie LEZEC! ;-)

Gabi :-) Jezyk :-) Allaa:-) Also :-)Modroklejka :-)Anka:-) Dlaczegotak:-) I pozostale dziewczywki
Dobrej nocki :-)
 
Do góry