reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Super bardzo się lubimy z chrzestną męża fajna z niej kobieta, posiedzieli prawie 4 godziny i jeszcze jechać jej się nie chciało ale chłop od niej już wysiedzieć nie umiał :-D
 
reklama
Ja ostatnio tak często zamawiałam że dostałam kartę stałego klienta:szok: ale nie potrafię się oprzeć:tak:

Powiem Ci, że u nas jest jedna pizzeria, ale mają tak dobrą, że jak jeden raz zjadłam to mam smaka co chwile taka dobra :tak:
U nas zbiera się kupony z opakowań i jak masz 10 to wybrana pizza za darmo jest :-)
 
Powiem Ci, że u nas jest jedna pizzeria, ale mają tak dobrą, że jak jeden raz zjadłam to mam smaka co chwile taka dobra :tak:
U nas zbiera się kupony z opakowań i jak masz 10 to wybrana pizza za darmo jest :-)

fajna promocja:tak:
wyczytałam że juz od poniedziałku chcesz wrócić do pracy, ja też już na tyłku wysiedzieć nie mogę ale @ nie przychodzi, chłopak z siostrą dzwonią do mnie że tęsknią więc już zaczynam się denerwować:baffled:
 
fajna promocja:tak:
wyczytałam że juz od poniedziałku chcesz wrócić do pracy, ja też już na tyłku wysiedzieć nie mogę ale @ nie przychodzi, chłopak z siostrą dzwonią do mnie że tęsknią więc już zaczynam się denerwować:baffled:

Nie od poniedziałku tylko wtorku do poniedziałku mam jeszcze L4 ale idę już mam dość siedzenia w domu.
Nie dziwie się, że się denerwujesz ale w sumie to @ mogłabyś już mieć to już minał miesiąc od zabiegu nie?
 
Nie od poniedziałku tylko wtorku do poniedziałku mam jeszcze L4 ale idę już mam dość siedzenia w domu.
Nie dziwie się, że się denerwujesz ale w sumie to @ mogłabyś już mieć to już minał miesiąc od zabiegu nie?

Danulka ja nie miałam zabiegu a jutro minie miesiąc więc powinnam już dostać@ a tu nic:-(

Pa Kochana, miłego wieczorku:tak:
 
Hej Dziewczynki:-)!!!
a ja jestem dziś padnięta ... byłam w szkole miałam dwa egzaminy i pierwsze spotkanie z koleżanką po stracie mojego maluszka. Normalnie wszystko mnie boli:baffled:
A jak u Was dzionek?
 
reklama
ja zabieg mialam 12 lutego i tez jeszcze @ nie mam
ale mnie w szpitalu powiedzieli ze do 8 tygodni.... w poniedzialek ide do mojej ginki wiec wszystko sie wyjasni no i nareszcie dowiem sie jaki jest wynik badania genetycznego - testu podwójnego
 
Do góry