reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

czesc dziewczyny, wlasnie z uczelni wrocilam bleee. Kurde czuje sie jakby mnie ktos skopal. Boli mnie w podbrzuszu - w sumie to na wyskosci podbrzusza miesnie do okola - lacznie z kregoslupem :baffled: @ mi sie skonczyla przedwczoraj, moze to od tego :confused:

Alicja wpadlam tu jak dzika , zeby zobaczyc jak tescik :-) masz czas na unormowanie wszystkiego :-)
 
reklama
a gdzie sie zapodziała moja padrużka zmc ?????????????????????????????????????????
halo Gosiak !!!!!!!!
i reszta laseczek ??????????
sobota i co mysla ze maja wolne od BB
aaaaa
pewnie kochanae moje laseczki szykuja mi juz jakiegos hiciora na urodzinki :-) :-) :-) :-D:-D
:eek::oo:

O moja droga to wesele już za pasem no no :tak:

No prosze i jeszcze urodzinki :tak:
 
Madzia witaj i opowiadaj co to za impreza wczoraj :tak:

Mam 3 super kolezanki z liceum pomimo ze kazda z nas ma swoje życie to staramy się przynajmniej raz w tyg spotkać na piwku i pogadać, a że ostatni raz się widziałyśmy przed moim wyjazdem czyli 11 miesięcy temu to dziewczyny zorganizowaly imprezke.
 
Mam 3 super kolezanki z liceum pomimo ze kazda z nas ma swoje życie to staramy się przynajmniej raz w tyg spotkać na piwku i pogadać, a że ostatni raz się widziałyśmy przed moim wyjazdem czyli 11 miesięcy temu to dziewczyny zorganizowaly imprezke.

E no to fajnie takie babskie nasiadówki są super.
Ja jak odwoziłam mamę do Żor też byłam u koleżanki z którą lata robiłam na jednym stanowisku w starym zakładzie echh fajnie było :-D
 
reklama
Do góry