reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Czekam na gości i zajrzałam do Was:-D
Witaj Kingus.....tylko nie szalej kochana.....oj zaległości to pewnie ciut bedziesz miała...hihihi...zdrówka i miłej goscinki......
Oj to prawda zaległości mam duże. Jeszcze nie tak dawno całymi dniami siedziałam na bb ale to były czasy

Witam dziewczynki w sobotnie przedpołudnie:-)
Ja po wczorajszej imprezie odzyskałam siły i nadzieję ze teraz już bedzie tylko lepiej:tak:bawiłam się super pomimo że byłam jedyna bez pary;-)
Super :-):-)

Wczoraj szykowałam M do wyjazdu i wytargałam aparat, aby naładować akumulatorek. Zrobiłam sobie zdjęcie. Brzuch rośnie w oczach, nie mówiąc o reszcie.:-D:baffled:
Pięknie wyglądasz:tak::tak:

Jestem, jestem!Podczytuje Was cały czas ale jakos weny brak.....Jakieś dołki ostatnio mnie złapały.W poniedziałek zacznę 8 miesiąc :szok::szok:
Trzeba się cieszyć :tak::tak: już wkrótce zobaczysz swoje maleństwo :-)

Andzi Kubus rośnie zdrowo, tydzień temu ważył już 1640 gram, jednak płytki krwi mi spadły dość mocno i w poniedziałek, za tydzień ide do szpitala, by sprawdzili przyczynę i ewentualnie podleczyli.....chociaz w ciąży nie podejmuja się dawania sterydów, dodatkowo to mnie martwi. Poza tym całymi dniami siedzę sama w domu, M pracuje-dzis tez nie wiem kiedy wróci, rodzice daleko, znajomi tez w pracy więc siedzę i rozmyślam.....
Mam nadzieje, że myślisz tylko o przyjemnych rzeczach bo jak nie to będzie lanie ;-);-);-)

Witam sobotnio
hello.gif
U mnie wiosny jeszcze nie czuc ale humorek dopisuje
haha.gif

Jak dobry humorek to najważniejsze ;-);-)

Andzi wiesz ze chce i to bardzo ale boje sie jeszcze bo nie mam wyregulowanych hormmonkow :-(
za 2 tygodnie robie badanka i wtedy do ginka i jak da zieolne swiatelko to do dzieła :-)
Ale będę mocno kciuki trzymała :tak::tak::tak::tak:

a dzis śnila mi sie wizyta u gina i usg i ze widziałam mała cipeczke..heheh
a męzowi sie śnił siurak;-)
Zobaczymy kto ma rację ;-);-)
 
reklama
Witajcie :-) Dziś się zalogowałam dopiero,poroniłam w tamtym roku w lipcu,nie jest łatwo....:zawstydzona/y:staram się pozytywnie myśleć i nawet mi to wychodzi.chciałabym mieć maluszka ale się boje że znowu nie wyjdzie,czy kiedyś zmienię nastawienie....
 
Witaj viki :-)
a robilas jakies badanka ???

Kinius witaj kochana jak sie czujecie :-)
nie lubie rocka :-) ale zycze Ci kochana idanego wieczorku :-)
 
Alicja czemu postanowiłaś rzucic palenie? Ja jak tylko sie dowiedziałam o ciąży to odstawiłam fajki, ale teraz to palę jeszcze więcej niż wcześniej.
 
tak badania były i wszystko oki,tak lekarze mówili.nawet nie wiadomo z jakiego powodu poroniłam....nie zdążyłam mieć usg .odczekałam swoje na izbie przyjęć pomimo iż dałam skierowanie;Ciężarna z bólami; i jak mnie zawołali to już nie było o czym mówić!!!!!!wszystkie moje koleżanki jak ja poroniłam zaszły w ciąże trauma do kwadratu....a teraz zostają mamami;):-)jedno mnie cieszy będe ciocią maluszka jednej z nich:-D
 
Ruda ja jak dowiedzialam sie o ciazy tez rzucilam
ale jak poronilam to zaczelam zwnou
a teraz juz nie pale 3 miesiac poniewaz chce sie przygotowoac do ciazy jak najlepiej
Czasami Viki jest tak ze nie zna sie swojej przyczyny
grunt to dore nastawienie jak zostaniesz z nami poznasz dziewczynki ktore maja po 2 albo 3 poronienia a teraz tula swoje slodkie bobaski do serduszka :-)
 
Cześć viki! Mi też ciężko patrzec na koleżanki w ciąży, zwłaszcza, że kilka z nich zaciążyło w podobnym czasie co ja. Ale dziewczyny piszą, że to kiedyś minie. Mam nadzieję, że każda z nas będzie miała swojego skarba na rękach w końcu.
 
reklama
Do góry