reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Czesc Dziewczynki!
dzwonilam dzisiaj do mojej ginki... jest nareszcie wynik testu podwojnego... nie wyszedł najlepiej... :no: co do szczegółów do dowiem sie na wizycie... w sumie spodziewalam sie tego, ale.....
ach..... :( :( :(
 
reklama
Hej, Syla,Kasiek,trzymam kciuki.Dajcie znać po wizytach.
Buziaki dla wszystkich,bo jak zwykle nie nadrobiłam co u Was:zawstydzona/y:
Pa.
 
Witam Was kochane moje...

Anetko która to już @? po?
Udanych zakupków życzę.

Haniu nocna udało Ci się! Naprawdę podziwiam! Za determinację w czytaniu jak przybywa w ciągu minuty kilka postów!

Agula Irl witaski.

Kasiek(Kasieńka)czekamy na wyniki i na wieści co między nóżkami ma Twoje dzidzi! koniecznie napisz do nas! I oby wyniki było wporządeczku.

Zdechlunku... niech te chorobska już Cię odpuszczą :wściekła/y::angry::eek:
Cieszę się ze jesteś już u siebie...

Asiu - piszesz że wynik testu nieza bardzo? Czekam naprawdę z niecierpliwością co powie Ci ginka. Kiedy do niej się wybierasz?

AJ jak noc minęła?

Paula kochana ja się nie śmiałam tylko jak Hanię nocną podziwiałam :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::-D:-D a te ikonki wyrażały wyraz mej twarzyczki :laugh2::-p;-) A co do imprezek.. no coś ostatnio w tym temacie się rusza u nas...

Maja jak dzisiaj się czujesz? Jak samopoczucie i Twoja opuchlizna? Byłaś u ginka?Kontaktowałaś się z nim?Czekam również na wieści.

iławianka i jak miałaś tomność umysłu dzisiaj rano???:laugh2::rofl2:
 
Dzien dobry :)

Dziewczyny ale wczoraj długo imprezowałyscie hhehe ciekawa jestem czy któras głowka dzis boli ;-)
Slodziutka pytałas sie o badanka robiłam toksoplazmoze,cukier i zrobilam sobie badania na tarczyce (nigdy nie mialam,wiec warto raz zrobic takie cos) a slyszałam ze tarczyca moze powodowac tycie ....

Kasiek Syla trzymam za Was kciuki .... nie bójcie sie ....Wierze ze wszystko dobrze bedzie, czekamy na wiesci

Angeliko oj ....kochana nie smutaj sie:-( Moze spokojnie i nie martw sie na zapas

Anetka,AgaIrl,Pyzuniagaj(Paula),Gaba witajcie no i serdecznie pozdrawiam Was i wszystkie nie wymienione dziewczynki równiez
 
Słodziutka dzien dobry :-)
Oj nie wiem jak ty ale ja bym poszła dalej spac .....ale niestety kawke wypje i zmykam na zakupy bo trzeba ugotowac obiadek ehh....tak mi sie ni chce

Ale miałam sny ..... ojej ...... totalnie pozjedzane
 
Sylwia dała mi znać eskiem że niestety torbiel nic a nic się nie zmniejszyła i czeka na decyzję co i jak. A że dzidzia piękna!!!!!

Gabi a co u Ciebie? Jak się czujesz? Dalej masz tak duże nerwy?

Izunia(Carri) warto zrobić horomy tarczycy. To fakt. A problemy z nadwagą też ma większość PCO-wiczek.. tak jak ja...:zawstydzona/y: Mówił o tym ginek.
Czekamy na wyniki. Dzisiaj będą już?
 
To czekam na wyniki. Niech wszystko będzie ok.
Co do spania. Też bym poszła spać. Dzisiaj siostra na L4 więc nie poszła rano do pracy i małej nie wzieła do niani. Więc od rana mamy wesoło:-D spać mi sie troszkę chce. Ale da się wytrzymać :sorry2: tylko jak długo?:dry::-D
Mnie głowa dzisiaj nie boli po wczorajszej mineralce ;-)
 
A jakie sny Izunia miałaś? I co dobrego myślisz dzisiaj na obiad zrobić? Ja mam kapuśniak od wczoraj.. tyle że mięso się wczoraj wyjadło i dzisiaj jest sama kapusta z wodą.:zawstydzona/y: Ja uwielbiam kapuśniak. Myślałam jeszcze o rybce i frytasach. Ale kapuśniaku tyle nagotowałam.. że na dziś jeszcze na śniadanie, obiad i kolację.. i może jutro śniadanie?:sorry2::-D:tak:;-)
 
reklama
Dziekuje za wiesci od Syli......ciekawa jestem jaka decyzje podejma w jej sprawie Szkoda ze torbiel sie nie zmienił:-(
 
Do góry