reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć dziewczyny.:-)
Agnieszka jesteś silna,walczyłaś o swoją córeczkę i wygrałaś,dasz sobie radę i zwyciężysz.
Gabi.Mirka witam:-)

Wszystkim życzę ciepłgo dnia.
 
reklama
Witam się serdecznie Dawno mnie nie było!!!!!!!!!!!!!! Strasznie mnie bolą nogi ostatnio, co mogę na to poradzić

Cześć Mon!a My się chyba jeszcze nie znamy Współczuję straty, ale jesteś w bardzo dobrym miejscu!!!!!!!!!!!


Gabi moja siostra urodziła się na początku 7 miesiąca i jest, aż za energiczna Ma 26 lat i cudnego synusia nie martw się tak!!!
 
Karola, wiataj, masz może jakieś wieści od Kasi????

Wróbelek, biedactwo, nie wiem co Ci mogę poradzic na obolałe nóżki, może połóż się tak, zeby nogi były powyżej serca, ja np, opieram je wtedy o ścianę.
 
MoN!a, napewno nie lamentujesz bez powodu, każda z nas przechodziła i przechodzi do tej pory dołki, ale staramy się nawzajem wspierać, taka nasza terapia grupowa:tak:
 
reklama
Do góry