reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
HEJ dziewczynki...!!! jesteśmy już w domciu,,:-D:-D:-DPrzedewszystkim bardzo Wam dziękuję za WSPARCIE,,, nadrobiłam wszystko,,, i jestem wszoku,że się martwiłyście o mnie,,,,:tak::tak::tak:DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM,,,!!!z całego serducha w imieniu swoim i maluszka,,,,!!!!!:-D:-D:-D:-D
 
Cześć Kasiek mnie w tym czasie nie było więc o niczym nie widziałam, ale Cieszę się, że wszystko jest dobrze u Cieie i Syli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Syla cieszę,się ,że ok,,,,,,jestem z TObą,, wiem co przeżyłaś,, ale bedzi edobrze zobaczysz,,, najważniejsze,że maluszek jest zdrowy,,,,:-D:-D:-D

SELEnko,, trzymaj się, ,czekam na wieści,,,!!!!

A u mnie więc tak,,,,, nie dawałam znaku,,,, bo nie wziełam najpiew telefonu,,, a wieczorem jak M,, przywiózł to miałam nr do Karolki,,,,,

Na rozpoznaniu wpisali zagrażające poronienie,,,,:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: dzwoniłam do przychodni,,,, i połozna kazała jechac biegiem do szpitala,,, że po poronieniu nie ma żartów,,,,,,,,tam odrazu nawet dyskusji nie było na oddział....:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Przyjeła mnie moja lekarka i lekarz który ostatnio robił mi zabieg..:tak:
NAjpierw badanie,,,,, wykazało krwawienie,,,,, potem usg dopochwowe,,,,,
okazało sięże mam krwiaka ok 3 na 2 cm,, spory,,,, znajduje sie w pęcherzyku ciążowym,z tad te krwawienie,,, z krwiakiem różnie to bywa,, przewaznie sie wchłania,,, ale trzeb aodpoczywać,,, leżeć,,,,,, i generalnie nie stresować się,, łatwo mówić,,,, dzidzia ok,,,,, zdrowa,,, odpowiada wymiarom,, ma ponad 7 cm,,, z podkurczonymi nozkami,,,,,wiezgała nogami i rączkami,, bardzo żywa,,, ale ma sie dobrze,,,,,,, dostałam zamiane z luteiny na duphaston 3 razy dziennie,,,,, i nospe doraznie,,,,,,.... wczoraj jeszcze plamiłam,,dziś przeszło,,,, byłam dziś na badaniu,, wszystko ok,, znów usg,, krwiak się zmniejsza,,,,,,,podobno po poronieniu czesto tak jest...:tak:... a dzidzia ma się świetnie,,,,,chcieli mi dac zwolnienie, ale ze ja jestem na urlopie to mam podejsc do swojej gin,,, generalnie lekarz któr robił mi zabieg przejął się,,,,,, i kazał mi na siebie uważać,,, nie szaleć,, zakaz zblizani asię do M:-D:-D:-D i odpoczywać,,, jak to mozliwe to leżec jak najwięcej,,, dozucili mi dietka,,,,,bo mam problemy z załatwianiem,, a to sprzyja krwiakom,,, zero słodyczy, bułek, pieczywa,, zupki, owoce, warzywa,,,,:szok::szok::szok::szok: no no,, ladnie sie zaczelo,,,,,no ale jestem w domku,,, i ciesze sięże moja kruszynka ma sie dobrze,,,,,,,,,w SZPITALU opieka jak zawsze super,,,,, jak dla mnie,,,,:-D:-Dlekarze super,,,, dziewczyny z sali tez,,, jedzonko ok,,,,pielegniarki ok,,,tylko nie ma jak w domu,,,,

Cieszę sieże u Syli też ok,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:-D:-D:-D:-D

DZIĘKUJE JESZCZE RAZ WSZYSTKIM!!!

 
reklama
Do góry