reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witajcie po śpioszku :zawstydzona/y:

Udało mi się jednak zdrzemnąć się na chwilkę.

Gabi aboslutna racja. Inretnet to jednak jest "stworzenie sztana" tak mówią i ja się pod tym podpisuję obiema rękami i nogami. Fakt jest dużo rzeczy które ułatwiają nam życie... ale pomyślcie własnie czy plusów jest więcej jak minusów. Ale o tym to można by książkę napisać.
Wow :szok: miesiąc leżakowania! No widzisz :tak: nie wiem jak Tobie/Wam ale mi ten miesiąc szybko zleciał :zawstydzona/y::laugh2:

Madziu nie ma za co. Po to tu jesteśmy i tym bardziej się cieszę jak mogłam pomóc :tak:

Alutka hej hej... a Ty miałaś dzisiaj być nadmiar aktywna a póki co :-p hihihihi Ale rozumiem że rodzina jednak wygrywa...:tak::laugh2:

Buziale dla Was...
zmykam pozałatwiać masę spraw :sorry: jak zawsze mi się chcę... że hej :eek::baffled:
 
Witajcie Moje Drogie!
Madziu tule Cię mocno do serca. Bardzo mi przykro.Jednak dobrze, ze trafiłas tutaj, są tu świetne dziewczyny, które zawsze wysłuchają, doradzą. popłacza i posmieją się z Tobą. Wiem, ze teraz trudno w to uwierzyc, ale za jakis czas i dla Ciebie wyjdzie słońce.
Szafirku myślami jestem z Tobą.
Agus Irl pochwaliłas sie siostrze????
Edytko, Karolciu, Also pamietam o Waszych rodzicach w modlitwie.Duzo wiary życzę.
Wróbelku im gorzej tym lepiej- święte słowa-:tak::tak::tak:
Pozdrawiam Was Wszystkie.
 
ja na chwilke tylko....siostra nic nie wie,.....i nie bedziemy tym razem nikomu mowic...wiecie tylko wy i ja i moj Andrzej...na razie wystarczy,.....nie wiadomo jak to sie zakonczy wiec lepiej nie mowic...moj A powiedzial ze poinformujemy wszystkich w Polsce jak sie juz dziecko urodzi hehehhe
 
witam,przyszlam tylko sie przywitac i powiedziec,ze zyje.Fatalnie sie czuje,mdlosci nadal i to straszne,wyje nad kibelkiem jak smok wawelski,nie mam sil no ale dzis juz cos zjadlam i sacze filizanke soku,wiec ciut lepiej ale pewie to cisza przed burza;-):szok::eek:.pozdrawiam
 
witam ponownie Własnie objadlam sie krokietami z pieczarkami bo jak czuje mieso to mi bleeeeeeeeee i moj biedaczek przechodzi razem ze mna na dieta częściowo wegetarianska ;) bo wiem ze mieso jest mi potrzebne i od czasu do czasu sie musze zmusic ale miesko naprawde jest bleeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
reklama
Do góry