reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Króliczku delikatne ćwiczenia wydaje mi się, że nie zaszkodzą tylko nie ma co przesadzać, a co do współżycia to mi kazali odczekać 6 tygodni tyle co po porodzie a mój pierwszy stosunek był po 2 i pół tygodnia zabieg miałam 5.06 a pierwsze zbliżenie 19.06 jeszcze gdy byłam na chorobowym byliśmy właśnie na wczasach chcieliśmy jakoś trochę dojść do siebie potrzebowaliśmy bliskości a już nic mnie nie bolało nie miałam przez to jakiś skudów ubocznych żadnej infekcji.Nie myśl, że cię namawiam ale uważam, że nie trzeba tak długo czekać wydaje mi się nawet iż takie zbliżenie z ukochaną osobą jest potrzebne
 
Ostatnia edycja:
reklama
U mnie na razie odlicza czas do drugiej @ ale wkrótce mam nadzieje, że zastąpi go suwaczek ciążowy:-D:-D

Dobranoc dziewczynki
Ja teraz kładę się spać o 22 bo inaczej bym do pracy nie wstała.
 
Doti USG do pochwowe jest bezpieczne w początkach ciąży lekarze z niego korzystają bo dzidzia jest maleńka a ono pokazuje dokładniej jak ma się dziecko. Jeśli chodzi o L4 to idź ja jestem od razu od pierwszej wizyty którą miałam 4tc i5dn też jestem po stracie i chciałabym jeszcze raz przez to przechodzić, jazda samochodem w twoim przypadku też jest nie bezpieczna przecież ciągle siedzisz w jednej pozycji jesteś narażona na rużne podskoki które są nieuniknione w czasie jazdy lepiej idz na zwlnienie odpoczniesz przynajmniej.
 
Witam się cieplutko po krótkiej nieobecności;-)

Cały weekend pracowałam:crazy: i byłam we Wrocławiu, a dopiero dzisiaj wróciłam do domku:tak: Nadrobiłam wszystkie zaległości, a było tego sporo:szok:

Selenko, Pixellko, Allaa, Mirka śliczne zdjątka ślicznych maluszków. Aż łezka kręci w oku jak je oglądam.Śliczne, śliczne, śliczne....Oby tak dalej trzymam kciuki.

Gosiek przykro mi , przytulam...

Mirka Twój brzuchalek też cudny.
Takie zdjęcia poprawiają mi nastrój i pozwalają uwierzyć ,że mi też się uda.
Dzięki dziewczynki:-)
 
Dzięki wielkie za rady dziewczyny, z tym L4 to nie wiem czy będe miała coś do gadania bo mąż właśnie schował mi kluczyki do autka...
Modroklejka ale odrazu byłaś na L4 od gina??? czy pierwsze od lekarza rodzinnego? Bo gin podobno wystawia L4 po założeniu karty ciaży a u mnie to pewnie zawcześnie jeszcze.
Wogóle jak sądzicie jest szansa, że w czwartek będzie coś widać wogóle na tym usg??
 
O Modroklejka,to witam w klubie:baffled: Ale nie martw się łożysko się może przemiescić.Mi w ciąży z M się przesunęło.Trzeba poczekać i leżeć.
Ja mam jutro wizytę,na 11.30. mierzenie szyjki,sprawdzenie też tego łożyska,usg genetyczne,połówkowe.Błagam o kciuki,wiem,że się nie zawiodę na Was. Byle tylko nie było dużo gorzej:zawstydzona/y:
A Wam na poprawę humoru wklejam potworka,którego namalowało dziś moje dziecko:szok: (dobrze,że leże,bo bym padła,on do wczoraj najwyżej bazgrał bez celu)
zdjcie150fb4.jpg

Spokojnej nocki.Pa.
 
reklama
Do góry