reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
hej dziewczyny,czy zna się może któraś na wynikach ?
robiłam Toxo i mam tak:
TOXO IgG....95,9
TOXO IgM 0,1 nie rozumiem,poza tym progesteron mam 1,41
Free T4 0,72
hTSH 2,38

czy ktoś mi pomoże?
 
O Cyprysiowa urodziła,to super:-D
Szafirku,to będzie dobrze.
Ola,wyszło,że byłaś chora (prawdopodobnie ponad 3 miesiące temu) na tosoplazmozę.
Reszty norm nie pamiętam.
Mirka kciuki będą.
Koncze bo mi niewygodnie pisać,.Pa.
 
Ola,dodatnie IgM świadczyłoby,że jesteś chora teraz.Jak infekcja mija,IgM spada i organizm produkuje przeciwciała IgG.To trwa ok. 3 miesięcy.U ciebie wysokie IgG świadczy,że byłas chora,ponad 3 miesiace temu,ale dokładnie nie określisz teraz kiedy.Nie wiem kiedy poroniłaś.Jak mniej niż 3 miesiące to nie było przyczyną.
 
a ja muszę się Wam pochwalić,ze w sobote kupiłam pierwsze spodnie ciążowe- brązowe sztruksy, bo w zadne swoje juz sie nie miesciłam. A dzisiaj M kupil mi buty zimowe antyposlizgowe:-):-):-):-)
heheh, ja też mam brązowe sztruksy:-)

Ola, o ile się nie mylę, to mogło to być przyczyna, bo toksoplazmoza powoduje poronienia....

A ja starałam się dzisiaj trzymać dietkę, nie jadłam słodkiego i nie objadam się na noc, mam nadzieję, że to był fałszywy alarm z tym cukrem...nadzieję na to dała mi moja położna, bo jej córka miała podobnie po 50 g glukozy, a po 75 wyszło jej już ok.
 
reklama
Do góry