reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
mam wynik bety jest 8590 czyli rośnie i wskazuje na 6 tydzień co też się zgadza według usg w piątek był 5t i 3 dni wiec dziś wypada 5t i 5 dni sama nie wiem co o tym myśleć
 
Cos mi sie pomieszało i mial byc długi post a wyszło tylko przywitanie:-):-):-)
Aguś ja pamietam Cyprysiową, tez byłam na grudniowkach........Jak to szybko zleciało.....
 
czesc dziewczyny
tak sobie czytam te Wasze posty dziennie i wyglada na to,ze wiekszosc z Was
ma wieksze doswiadczenie niz niejeden lekarz ginekolog.a ja jak czytam o luteinie,becie,progesteronie to przyznam szczeze,ze nie mam pojecia o co kaman:confused:
bardzo prosze pomozcie i doradzcie jakie badania zrobic i co wogole
bo ja tu nie moge liczyc na to,ze mnie lekarz gdzies skieruje tylko musze sama
dzialac.w Anglii opieka lakarska nie jest niestety najwyzszych lotow:no:
a ja nie chce tu siedziec z zalozonymi rekami bo nie wiem czy mialabym sile przezyc to jeszcze raz.pozdrawiam cieplutko
 
a ja muszę się Wam pochwalić,ze w sobote kupiłam pierwsze spodnie ciążowe- brązowe sztruksy, bo w zadne swoje juz sie nie miesciłam. A dzisiaj M kupil mi buty zimowe antyposlizgowe:-):-):-):-)
 
No....Allaa...wiem kochana...byłysmy tam razem....
kurcze Allaa...ale suwaczek mknie...nie dziwię sie,ze spodenki ciasnawe....
Aga ja tez czesto zaglądam do dziewczyn...ale jakos mi ciezko...cieszę się ze coraz wiecej grudnówek tuli swoje Malenstwa ale wiecie jak to jest........
Wonka...kochana zaglądnij na "badania"......ja tez na początku nie wiedziałam nic o tych wszystkch badaniach....więc to nie tylko Ty czujesz sie zagubiona w tym wszystkim
 
Ostatnia edycja:
a ja czekam na meza i chyba pojedziemy do szpitala bete robic, z drugiej strony zatsnawiam sie czy nie przesadzam
eh juz sama nie wiem
 
reklama
Do góry