reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Cześć Dziewczynki!!!

Piszę dopiero teraz, bo nie miałam internetu:wściekła/y: Ale na szczęście już jest:tak:

Wczorajszy dzień spędziliśmy u moich rodziców, a dzisiaj odpoczywam w domciu. Jutro trzymajcie za mnie kciuki bo idę na badanie cukru we krwi, mam nadzieję, że tym razem będzie ok.
 
Witaj kasik84, Aguś AJ nie przejmuję się. Jak u Ciebie?
Córka poszła na angielski to mam dostęp do komputera, bo inaczej marne szanse się tu dopchać.

Mirka, dobrze,że jesteś, mówiłam Ci już jakie sliczne masz brzusio?

Króliczku dziękuję, robiłam wczoraj, poproszę jeszcze o inne pomysły.:)
 
Króliczku ten futrzak to mój maly kochany Broneczek. Mięciutki do przytulania i ukochany przezemnie bardzo królik.
 
Cześć Dziewczynki!!!

Piszę dopiero teraz, bo nie miałam internetu:wściekła/y: Ale na szczęście już jest:tak:

Wczorajszy dzień spędziliśmy u moich rodziców, a dzisiaj odpoczywam w domciu. Jutro trzymajcie za mnie kciuki bo idę na badanie cukru we krwi, mam nadzieję, że tym razem będzie ok.
Będę trzymać kciuki:tak:
Pomyślcie dziewczyny ile nas tu jest, zjednoczonych nadzieją na zdrową ciążę, gdyby nasze myśli miały siłę sprawczą to mogłybyśmy świat do góry nogami przewrócić:-)
 
Króliczku ten futrzak to mój maly kochany Broneczek. Mięciutki do przytulania i ukochany przezemnie bardzo królik.
moja kasiunia była identyczna, odeszła w tym roku, podobnie jak jureczek.
teraz mam szalonego franusia, któy niczego się nie boi, jak to fajnie znaleźć tu kogoś podobnie sfisiowanego jak ja, super pozuje twój maluch
selena to może pokrój kurczaka na małe kawałki, obsyp przyprawą do gyrosa i na patelnię na 10 minut, do tego trochę warzyw i sprawa załatwiona?
 
i to jest myśl! Nawet kupiłam piersi z kurczaka!
tez mam futrzaka, ma juz ponad 9 lat, stateczny jegomość.

Zdążyłam usunąć kafle z kuchni, zrobić remont, a on nadal z nami..

Króliczku, wysłałam ci wiadomość na PRIV
 
Ostatnia edycja:
Kto by pomyslał że tyle jest małych futrzastych króliczków z nami.:-):-):-)

Selenko 9 lat to kawal czasu, Bronek ma dopiero 1,5 roku.
 
reklama
Do góry