reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

gabi 2 cm przy badaniu więc podczas usg na pewno bedzie trochę dłuższa i to też jest pocieszające:happy:

Współczuję bardzo wszystkim po stracie Katrinm tak mi przykro bardzo Ci kibicowałam w duchu:-:)-(
 
reklama
witajcie dziewczynki


Pixelko doczekasz w dwupaku napewno,widzisz jak ten czas leci i obytak dalej:tak::-)

Wróbelku cuuudowny tescik:-p

Gabi ah to lezenie,no..ale jak bedzie malenstwo na swiecie to juz tak nie poplackujesz hihi

Szafirku czemu to płacze jakies hmmm??:rofl2:
Aga co za laasaaa fiu fiu,fajne zdjecie

Jezyk wystarszylam sie ale ogromnie sie ciesze ,ze wsio sie dobrze skonczylo ,lez duzo;-)

Alla odwiedziny w takim razie wzruszajace u tesciow?no to dobrze,ze juz wiedza niech sie ciesza a co:-);-)

Katrin sciskam Cie mocno i napisz kochana cos wiecej co u Ciebie,baardzo dlugo Cie nie bylo
 
Witam Was dziewczynki.

Dzieje się tutaj troszkę. Dużo nowych dziewczynek z którymi się nie przywitałam :zawstydzona/y: Witam Was serdecznie tutaj. Widzę że pozostałyście z Nami i fajnie. Im więcej tym lepiej.

Allaa jak fajnie że powiedzieliście już rodzicom! Ehhh ten błysk szklących oczu u "dziadka" ehhhhh:-D

Gabi oszczędzaj się ile się da. Uda Ci się tak jak i za pierwszym razem Ci się udało.Musimy wierzyć w Nasze cuda.

Jeżyk i Ty(WY) dotrzymacie w dwupaku do lutego. Teraz to już tylko z górki i musi być dobrze. Święta przed Wamia potem już tylko liczenie dni do przyjścia bobaska na świat. Życzę Ci spokoju do końca.

Andzi skarbie i Ty dotrwasz do 3 grudnia potem do 3 stycznia i tak do 8 lipca :cool: jak masz jakieś wątpliwości to prosze na maila ;-):-D

pixelko niech szkrabek rośnie w Twym brzuszku i przed świetami dowiesz się na usg że wszystko OK. Więc święta spędzisz w upajaniu się myslą ża dzidzia rośnie i ma się OK.

Wróbelek piękny test. Niech te plamienia już nie wrócą do Was.

Mała Agulka!!! Ciężko jak każdej z nas niezafasolkowanej ciężko.. ale i na nas przyjdzie pora. Przecież ktoś musi usąpić starszym :-p:-D a my młodsze :confused2::laugh2: doczekamy się fasolek już niebawem. Ufam w to i Ty też w to uwierz. Na kazdą z nas przyjdzie odpowiednia pora.
Trzymaj się kochanie.

Szafirku Kasiu ehhhhh ależ mi napędziłaś stracha tym szpitalem:-( Szkoda że lekarze własnie nie słuchają czasem nas i dodatkowo nie zdajac sobie chyba sprawy wpędzają nas w depresję. A co jak co w takich chwilach jak najbardziej spokój jest nam potrzebny. Będzie dobrze. Ty miałaś bardzooo długie cykle. Późno owulkę wiec wszytsko idzie ku dobremu!!!!!!!!!

Mika Ty wiesz co chcę Wam powiedzieć!!! Juniorek chciał zapoznać się po prostu z łoźkiem w szpitalu by jak trafi tam na porodówkę by nie czuł szoku ;-):-D Wracajcie do nas!! I To jak najszybciej!

Madzia-modroklejka - Jak tam moja ulubiona pani kierowca? Jak się jeździ? Synek daje Ci popalić w żeberka? Czy jeszcze poki co oszczędza mamę?? :laugh2::rofl2:

Alicja1985 A Ty wiesz już co z tą przeprowadzką? Macie już jakieś nowe lokum nagrane? Jakieś plany? Pamiętasz co mi obiecałaś :eek::-D WIęc dotrzymaj obietnicy kochana!

Alutka jak fajnie że jesteś już z nami. Przebrnełaś przez delegacje to i te tygodnie z ponadgodzinami Ci szybko mina i będzie wkońcu delektować się pracą po 8h!!!!! A my będziemy się cieszyć bo tym więcej będziesz miała czasu dla NAS!!!:rofl2:
Czekamy z niecierpliwością i na Wasze staranka!!!

Sylwia ehhh kocham góry i Zakopiec ma coś w sobie. Ale faktycznie nogi można tam uchodzić! Ale teraz tym bardziej o tej porze roku i w taką piękną pogodę jest tam bajecznie. Fajnie że do nas już wróciałaś :rofl2: może w dwupaku :sorry: czekamy na pozytywne wieści... wiem kiedy testujesz;-):-)

Marzenko a Ty oby nie za dużo teraz pracujesz??? Kochana zwolnij tempo bo brak tutaj Ciebie!! I nawet pies stęskniony bo łóżko Wam pożarł:laugh2: Jak się czujesz? Lepiej?

Guska A Wy jak się czujecie w dwupaku? Jak dolegliwosci ciążowe?

Dilajla kochana a jak Twe kostki??:rofl2: dalej tak swędzą? Ale wiem że to typowy objaw suchej skóry podczas ciąży....aleeee co tam! Ty to już wszystko wiesz i to dawno. Cieszę się razem z Wami. Kiedy mówicie rodzinie??? W święta?

Anesto - macie własną firmę... i dokąd będziesz w niej pracować? Cieszę się że pisałaś bo troszkę się uspokoiłam. Martwiłam się bardzo Twym milczniem. PIsz pisz do nas w miarę bardziej regularnie bo mi serce stanie :no::-D:laugh2:

Agula AJ kochana Tobie to tak bardzooo dziękuje za wszystko. Za pamięć. i Ty wogóle wiesz za co kochana. Jesteś wspaniałą osóbka. Fajnie że M zadowolony z dwojakiego prezentu na urodzinki :laugh2::sorry: zobaczymy czy będzie tego efekt :confused2: choć wiem że raczej nic z tego bo później nawiedziła Cię @ :eek:

Karolka a u Was jak staranka? Marnie coś czytałam. Nie udaje Ci się uwieść swego mężulka? Ja czekam i bardzo Ci kibicuję!!!!!!

Agula Irl Ty to bardzooo zdolna dziewczynka jesteś o tym juz wiemy. Nawet w przeprowadzce pomożesz:laugh2: Staranka mówisz ze zawieszacie. A jak będzie to czas pokaże :-D A wiesz że życzę Wam na święta II pięknych kreseczek!!

Martuś A Ty co tak dołki łapiesz raz po raz? PCO to jeszcze nie wyrok. Czasem potrzebna jest stymulacja a czasem nawet bez tego udaje się normalnie zajść w ciąże.Wiara i dobry lekarz napweno Ci się sprzyda.

Agatko a Ty to nieźle balujesz na tych szkoleniach:-) czemu nie weźmiesz mnie tam ze sobą:laugh2::-D Jak tam bronek? Nie został łysy z tęsknoty za Tobą :rofl2:

Kasiek (Kasiu) jak dobrze że napisałaś że u WAs OKI. Marwtiłam się. Fajnie że już po przeprowadzce. Czekamy na Ciebie z niecierpliwością. Niech jak najszybciej załączą Ci neta byś miała z Nami kontakt!!!!

Pati skarbie a Tobie jak pisanie pracy idzie? Mam nadzieję że do przodu i do grudnia zdążysz.... baaaa co ja mówię Tobie napewno się uda!! Trzymam kciukasy mocno zaciśnięte! Buźka.

Ptysia nie opuszczaj nas :-( choć czasem taka przerwa niektórym dziewczynkom pomaga... nie powiem. Ale wiedz że jesteśmy z Tobą i czekamy na Ciebie zawsze!!

Kochane dziewczynki. Wszystkich już chyba nie jestem wstanie po tak długiej nieobecności wymienić :zawstydzona/y: przepraszam. Zwłaszcza nowe dziewynki. Których nicków nie chcę przekręcać.

Pyzusia, Ada, Ilonka... i jeszcze kilka dziewczynek.. wybaczcie mi... Tulę Was mocno do serduszka i przytulam wirtualnie a dla Waszych Aniołków zapalam wirtulany znicz (*)
 
Edys witaj,piszesz czemu dolki hm...a jakis nie bardzo czas ostatnio byl,ciagle cos zlego brrr. Z tym pco to..no pecherzyk był,pekł wiec ok a co u Ciebie?Widze,ze cos lepszy humor?
 
Słodziutka,no marne staranka były,więc się nie nastawiam,ale ta iskierka nadziei zawsze jest.Dzisiaj coś mocno boli mnie brzucho,ale nie na samym dole ale troszeczkę wyżej.Robię kartki swiąteczne dla znajomych ale co chwilę muszę się położyc.Przez parę dni miałam taki dziwny metaliczno-gorzkawy smak w ustach ale już przeszło,temp nie nie mam więc nawet nie robię testu,czekam na tę wstrętną @ i kibicuję zafasolkowanym dziewczynom.
 
reklama
Do góry