reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Jestem po usg prenatalnym pierwszego trymestru.
Wszystko jest dobrze ❤❤
Podjęliśmy świadoma decyzję z mężem ze nie będziemy robić testu papa a tym bardziej amniopunkcji.
Pani doktor zasugerowała że to jedyny sposób dowiedzieć się czy dziecko jest zdrowe. Ale my chcieliśmy potwierdzenia usg że rozwija się prawidłowo a co będzie dalej to się okaże po porodzie.
Podobne usg mieliśmy u naszej pani doktor prowadzącej a drugie już w Instytucie Matki I Dziecka w Warszawie.
❤❤❤
Teraz chcemy spokojnie przejść przez ciążę a później a później się okaże ale co by się nie stało to wychowam i będę kochać całym sercem ❤❤❤❤
 
reklama
Jestem obstawiona lekami biorę Neoparin acard duphaston magnez nospe no i witaminki myślę że wszystko dobrze się zakonczy ❤❤
 
Ja to chyba wariuję albo zbyt bardzo się doszukuję trzepiąc internet..🙈 Z ciekawości zrobiłam test owulacyjny a mam ich sporo (jakby liczyć cykl od dnia pierwszego krwawienia, to jestem w 8 dc). Nadal trochę krwawię, nadal jestem przed wizytą kontrolną. Test wyszedł..dwie pozytywne bite krechy. Wiem, że to może być fałszywie dodatni test, ale wiem też, że owulacja może nastąpić w ciągu nawet 2 tygodni po poronieniu. Czy ma to jakikolwiek sens..nie wiem 😑..
Zobacz załącznik 1400477
A po poronieniu robiłaś zwykły test ciążowy? Może hormony Ci się jeszcze utrzymują w organizmie i może być faktycznie fałszywie dodatni test owu. Zrób ciążowy zto trochę się rozjaśni.
 
A po poronieniu robiłaś zwykły test ciążowy? Może hormony Ci się jeszcze utrzymują w organizmie i może być faktycznie fałszywie dodatni test owu. Zrób ciążowy zto trochę się rozjaśni.
Nie robiłam, bo ich akurat nie mam, ale wiem, że hormon hcg może się jeszcze utrzymywać choć testy owulacyjne nie mają na celu go wykrywać 🤷🏼‍♀️. Kupię dzisiaj kilka i sprawdzę. Najgorsze jest to czekanie, kiedy mogłabym próbować ponownie zajść w ciążę…🫣
 
Hej. Mam pytanie odnośnie wyników cmv. Jedne są robione rok temu wyszlo IgM reaktywne. I wyniki z wczoraj IgM niejednoznaczne. W ubiegłym roku w lipcu robiłam awodnosc i wyszla 0,82 bodajże. I teraz nie wiem co dalej z tym robic..
 

Załączniki

  • 379f580f-4bc7-470c-b607-06cf8155d722.jpg
    379f580f-4bc7-470c-b607-06cf8155d722.jpg
    38,1 KB · Wyświetleń: 28
  • 3c9a572a-2c16-4d35-85d3-f102e863503f.jpg
    3c9a572a-2c16-4d35-85d3-f102e863503f.jpg
    51 KB · Wyświetleń: 30
Hej. Mam pytanie odnośnie wyników cmv. Jedne są robione rok temu wyszlo IgM reaktywne. I wyniki z wczoraj IgM niejednoznaczne. W ubiegłym roku w lipcu robiłam awodnosc i wyszla 0,82 bodajże. I teraz nie wiem co dalej z tym robic..
Niech gin prowadzacy się wypowie, czy masz iść do zakaźnika, czy masz dorabiać jeszcze badania. Pewnie to IgM bardzo wolno spada albo w ogóle jest jakieś krzyżowe.
 
Niech gin prowadzacy się wypowie, czy masz iść do zakaźnika, czy masz dorabiać jeszcze badania. Pewnie to IgM bardzo wolno spada albo w ogóle jest jakieś krzyżowe.
no właśnie ja myślę że to wolno spada i stąd takie wyniki. Mecze się z tym od stycznia 2021 kiedy zrobilam po poronieniu pierwszy raz i wyszły reaktywne. Później kontrolowałam co 3 miesiące i nadal się utrzymywały. Później po pół roku to samo aż w końcu zrobiłam awidnosc z polecenia gina z gamety czyli 07.2021 i powiedziała ze świadczy to o dawnym zakażeniu i moge się starać. I od tej pory tego nie badałam do wczoraj. No nic muszę poczekać do 23.05 na wizytę...zaczyna mnie to teraz martwić...
 
reklama
Do góry