reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć wszystkim 😊
Jestem Ola, niecałe 3 miesiące temu poroniłam w 5 tygodniu ciąży (ciąża była nieprawidłowa z tego co lekarz mówił)
Obecnie jestem w 7 tygodniu ciąży, bardzo się cieszę ale jednocześnie martwię ponieważ odkleiła mi się kosmówka na dł. 28mm Gibekolog pociesza mnie ze dopóki nie plamie ani nie krwawie jest w porządku... zalecił mi odpoczynek i leniwy tryb życia jak na razie 🙈 a co tam u Was?
 
reklama
Cześć wszystkim 😊
Jestem Ola, niecałe 3 miesiące temu poroniłam w 5 tygodniu ciąży (ciąża była nieprawidłowa z tego co lekarz mówił)
Obecnie jestem w 7 tygodniu ciąży, bardzo się cieszę ale jednocześnie martwię ponieważ odkleiła mi się kosmówka na dł. 28mm Gibekolog pociesza mnie ze dopóki nie plamie ani nie krwawie jest w porządku... zalecił mi odpoczynek i leniwy tryb życia jak na razie 🙈 a co tam u Was?
Super, że udało się szybko zajść w ciążę, trzymam kciuki za Was!!!
 
Cześć wszystkim 😊
Jestem Ola, niecałe 3 miesiące temu poroniłam w 5 tygodniu ciąży (ciąża była nieprawidłowa z tego co lekarz mówił)
Obecnie jestem w 7 tygodniu ciąży, bardzo się cieszę ale jednocześnie martwię ponieważ odkleiła mi się kosmówka na dł. 28mm Gibekolog pociesza mnie ze dopóki nie plamie ani nie krwawie jest w porządku... zalecił mi odpoczynek i leniwy tryb życia jak na razie 🙈 a co tam u Was?
Bierzesz progesteron? A acard?
 
Z brakiem acardu - OK. Dużo tego progesteronu? Dopochwowo i duphaston? Spore masz to odklejenie, widać krwiak? Miałam ten problem w 2 ciążach i jednak wydaje mi się za stara szkoła z leżeniem jest lepsza niż tryb leniwej królowej.
Biorę tylko i wyłącznie duphaston, jeśli chodzi o tryb leniwy to chodzi mi o leżenie i odpoczywanie 😊 dokładnie to 17 kwietnia dowiedziałam się o tym że odkleiła się kosmówka, na bieliźnie zauważyłam niewielki skrzep i od razu udałam się do najbliższego szpitala, dostałam kartę informacyjna ale kompletnie nie umiem rozczytać co i jak. Lekarz był taki niemiły że nic nie powiedział jak tylko ze odkleiła mi się kosmówka na dl.28 mm....zadzwoniłam do swojego ginekologa po tym szpitalu i powiedział że dopóki nie plamie i krwawie jest wszystko dobrze i że w większości przypadku "sklei się" i mam wprowadzić tryb oszczedny, leniwy 😅
 
Biorę tylko i wyłącznie duphaston, jeśli chodzi o tryb leniwy to chodzi mi o leżenie i odpoczywanie 😊 dokładnie to 17 kwietnia dowiedziałam się o tym że odkleiła się kosmówka, na bieliźnie zauważyłam niewielki skrzep i od razu udałam się do najbliższego szpitala, dostałam kartę informacyjna ale kompletnie nie umiem rozczytać co i jak. Lekarz był taki niemiły że nic nie powiedział jak tylko ze odkleiła mi się kosmówka na dl.28 mm....zadzwoniłam do swojego ginekologa po tym szpitalu i powiedział że dopóki nie plamie i krwawie jest wszystko dobrze i że w większości przypadku "sklei się" i mam wprowadzić tryb oszczedny, leniwy 😅
Dziwne, że nie dali luteiny. Ale Duphaston to dobry lek na te problemy. Leż jak najwięcej, powodzenia!
 
reklama
Do góry