reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Jeśli norma homocysteiny jest od 7,6 to wynik jest w porządku.
Chociaż norma mnie dziwi bo np. ja robiłam w trzech różnych labach i tam norma zawsze od 4,4 ( i wtedy zaleca się mieć wynik między 6-7).
Ja robiłam w Alab
Takie parametry mam podane
Czekam za pozostałymi wynikami i muszę je wysłać do doktorka
 
reklama
No ja też wszystko prywatnie...
Nie wiem jak z tym badaniem ANA, bo mam wynik że nie wykryto przeciwciał przeciwjądrowych.
W laboratorium powiedzieli że mam zrobić Ana1 i jeśli wyjdzie coś nie tak to wtedy Ana 2,3
Ja też robiłam ana potem po kolei chyba 2 i 3.. Tylko u mnie w Ana wyszło,że wykryto.
Dlatego w diagnostyce najlepiej robić ana 4, tam masz ogólnie czy są obecne( jakie miano) i szczegółowo 15 czy 16rodzajów i czy negatywne/graniczne/pozytywne.
Bo słyszałam o takich przypadkach,że ana nie stwierdzono a potem coś w ana 3 wychodziło-więc tutaj chyba wychodzi kwestia metod badania? bo nie rozumiem do końca.

o z tego korzystałam, żebym znalazła to na początku to nie płaciłabym po 2 razy :I
https://diag.pl/lekarz/wp-content/uploads/sites/3/2016/08/wkladka_Autoimmunologia_2015_www.pdf

Jeśli Ci zlecał lekarz i masz nie wykryto to pewnie dalszych badań nie zaleci.
Pewnie gdybym miała taki wynik to dałabym sobie spokój :)
 
Jestem po monitoringu - jest piękny pęcherzyk, który w ciagu 6-12h powinien pęknąć i to jest super informacja. Ale okazało się ze mam bardzo cienkie endometrium - bo ma 5,66 mm, lekarka mówi ze to mogło być przyczyna wcześniejszych niepowodzeń. Dostałam leki, działamy dalej i zobaczymy co się wydarzy ;)
 
Ja też robiłam ana potem po kolei chyba 2 i 3.. Tylko u mnie w Ana wyszło,że wykryto.
Dlatego w diagnostyce najlepiej robić ana 4, tam masz ogólnie czy są obecne( jakie miano) i szczegółowo 15 czy 16rodzajów i czy negatywne/graniczne/pozytywne.
Bo słyszałam o takich przypadkach,że ana nie stwierdzono a potem coś w ana 3 wychodziło-więc tutaj chyba wychodzi kwestia metod badania? bo nie rozumiem do końca.

o z tego korzystałam, żebym znalazła to na początku to nie płaciłabym po 2 razy :I
https://diag.pl/lekarz/wp-content/uploads/sites/3/2016/08/wkladka_Autoimmunologia_2015_www.pdf

Jeśli Ci zlecał lekarz i masz nie wykryto to pewnie dalszych badań nie zaleci.
Pewnie gdybym miała taki wynik to dałabym sobie spokój :)
No właśnie w laboratorium powiedziano mi że potem jest jakieś badanie w pakiecie. Dzięki bardzo ☺️
 
reklama
@marsi89 mam mdłości 🤢 jak jem regularnie to trochę lepiej, ale czuję się fatalnie... jeszcze syn ze mną w domu, masakrą 🙈

W ciągu tygodnia na NFZ musi Cię przyjąć dentysta. Ja też spróbuję się umówić na NFZ to swojego, bo ja miałam jak @witch84 po ciąży każda plomba do wymiany...
 
Do góry