reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Wiem, że nie powinno się szukać pocieszenia w kolejnej ciąży, ale czasami tylko myśl o tym daje mi jako takie ukojenie. Będę wdzięczna za pomoc :)
Myśl, że jeszcze zajdę w ciążę po stratach dawała mi siłę żeby się nie załamywać. Oczywiście to nie zastępstwo, ale udana ciąża I dziecko dają radość.
Dziewczyny, jak długo po poronieniu miałyście nieregularne cykle?
Ja przed ciążą miałam 25-28 dni. Dziś 29 dc a nawet nie zapowiada się na okres...
Moje akurat się skróciły. Z 28-29dni do 23-24. Nie ma reguły. Polecam naturalne metody, olej z wiesiolka, herbaty ziołowe, oraz ovarin na regulację cyklu przy staraniach.
Pewnie, że cię pamiętamy. Gratulacje kochana. Po takich przejściach wreszcie szczęśliwe zakończenie. Jak sobie radzicie ? Jak się czujesz po tej cesarce?
Doszłam już prawie do siebie po cc, mimo że zabieg i pierwsze doby były bardzo słabe. Bez odwiedzin, bez pomocy, lekko nie było.
Moim marzeniem był psn. I mój żal do lekarzy, że nie dali mi wyboru pozostanie we mnie. Tym bardziej, że akcją się już rozkręcała, a córka ważyła 3560g, a nie dobrze ponad 4kg jak zakładali😤
 
Ja tak czytam czytam ale nie mam weny na pisanie.

U mnie dziś mija 3 tygodnie odkąd się dowiedziałam że moja wyczekiwana ciaza się zakończyła :(

Jutro wizyta u lekarza kontrol po 2 szpitalach , ale czuję się dobrze mimo anemi której się nabawiłam przez źle wykonane pierwsze łyżeczkowanie i tydzień później kolejne z komplikacjami po 1 zabiegu.

Czytam i jest mi strasznie przykro że jest nas aż tyle z poronieniami i stratami jest to takie przykre [emoji20]
 
1389C0F3-D2B9-477F-A4DB-54D176DB9B54.jpeg
Hej dziewczyny.
Po raz kolejny liczę na Wasze doświadczenie w kwestii interpretacji wyników trombofilii i celiakii.. chyba nie wygląda to za dobrze😞

Mam genetyka i immunologa umówionego, ale Wasze wskazówki jak zwykle mogą pomoc! ❤️
 

Załączniki

  • 7B557706-440B-4948-92BC-F9B952ABACDF.jpeg
    7B557706-440B-4948-92BC-F9B952ABACDF.jpeg
    68,2 KB · Wyświetleń: 34
U nas właśnie od stycznia drożeje mi żłobek o połowę. Chyba syn zostanie jedynakiem...
Kurde te żłobki to są drogie. Na szczęście przedszkola są już o wiele tańsze
Doszłam już prawie do siebie po cc, mimo że zabieg i pierwsze doby były bardzo słabe. Bez odwiedzin, bez pomocy, lekko nie było.
Moim marzeniem był psn. I mój żal do lekarzy, że nie dali mi wyboru pozostanie we mnie. Tym bardziej, że akcją się już rozkręcała, a córka ważyła 3560g, a nie dobrze ponad 4kg jak zakładali😤
Teraz już będzie z górki. Boże to jest najgorsze że nie może być koło ciebie osoby bliskiej. U nas w szpitalu już ruszyły zaś porody rodzinne, do CC też może być z tobą osoba towarzysząca i może zostać 48h także to duży plus.
Ale to miałaś jakieś wskazanie do CC prócz tej niby wagi 4kg?
 
Hej dziewczyny,
U mnie tez slaby nastrój był przez weekend ale raczej spowodowany tym, ze przezywalam wizyte u dentysty i wyrwanie zęba 🙉 jakos przezylam zabieg ( wiecej stresu niz to warte) caly czas sobie powtarzalam, ze to dla kolejnego dziecka i musze ogarnac przed kolejnym staraniem 💚 teraz tylko aby sie ladnie goilo i nie bolało dlugo...

Poza tym odebralam wyniki krwi i moczu i wszystko cacy poza cholesterolem 😳 takze robie sobie detox od slodyczy ( bo tu popłynęłam w tych swoich ostatnich smutkach)..no i odliczam do wizyty u gina, mam nadzieje, ze pozwoli nam sie starac w kolejnym cyklu 🙏
 
reklama
Do góry