reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
a robiłaś normalną metodą czy mikromacierzą, bo te dają szersze pole znalezienia wad
Na razie normalną, chciałam mikromacierze ale lekarz z zakładu genetyki mówił żeby najpierw zrobić to zwykle. Bo mikromacierze nie wykrywają tych wad najczęstszych. Na razie muszę to przetrawić wszystko i może zrobimy jeszcze mikromacierze.
 
Na razie normalną, chciałam mikromacierze ale lekarz z zakładu genetyki mówił żeby najpierw zrobić to zwykle. Bo mikromacierze nie wykrywają tych wad najczęstszych. Na razie muszę to przetrawić wszystko i może zrobimy jeszcze mikromacierze.
Przemyślcie to, ale to jest aż niemożliwe żeby nie było żadnej wady, kurde tyle razy. Nie chce myśleć nawet , że w poprzednich tak samo mogło być.
 
Przemyślcie to, ale to jest aż niemożliwe żeby nie było żadnej wady, kurde tyle razy. Nie chce myśleć nawet , że w poprzednich tak samo mogło być.
Jeżeli za moje poronienia odpowiada moja immunogia to możliwe, tylko nie rozumiem czemu immunoglobuliny nie pomogły, niby takie super 🤔 Czekam na @ i zrobimy jeszcze allo mlr i kiry a w przyszłym tygodniu zrobię wymaz na chlamydie, mycoplasme i ureaplasme. W przyszłym tygodniu mąż też ma robić badanie nasienia z fragmentacją ale teraz to się zastanawiam czy jest sens.
 
Jeżeli za moje poronienia odpowiada moja immunogia to możliwe, tylko nie rozumiem czemu immunoglobuliny nie pomogły, niby takie super 🤔 Czekam na @ i zrobimy jeszcze allo mlr i kiry a w przyszłym tygodniu zrobię wymaz na chlamydie, mycoplasme i ureaplasme. W przyszłym tygodniu mąż też ma robić badanie nasienia z fragmentacją ale teraz to się zastanawiam czy jest sens.
No z mężem wydaje mi się też że bez sensu, ale z wymazami jak najbardziej, czy te mlr i Kiry. Musi być coś innego, kurde immunoglobulinami juz tak byłaś obstawiona, że chyba nic innego nie da się już w nich zrobić
 
Dziewczyny dostałam przed chwilą wyniki badań genetycznych. To była dziewczynka 💔😭 Badanie nie wykazało żadnych nieprawidłowości 😭
Nie wiem co mam dalej robić 😭
Dlaczego tak się stało? 😭
Cholernie przykre, bardzo współczuję😢😭
Dobre pytanie dlaczego, los, pech?? Czy może trzeba dalej drążyć, jeśli masz siłę i wolę.
Ja mam teraz tak sprzeczne odczucia co do próbowania, że nie wiem sama. Raz chcę, za parę dni jednak nie. Zwariować można, jak to poukładać w głowie, czy po prostu zdać się na los.😟
 
Cholernie przykre, bardzo współczuję😢😭
Dobre pytanie dlaczego, los, pech?? Czy może trzeba dalej drążyć, jeśli masz siłę i wolę.
Ja mam teraz tak sprzeczne odczucia co do próbowania, że nie wiem sama. Raz chcę, za parę dni jednak nie. Zwariować można, jak to poukładać w głowie, czy po prostu zdać się na los.😟
Mimo ogroma badań ja dalej niewiele wiem, to jest najgorsze. Bardzo chce drążyć dalej, chce wiedzieć o co tu chodzi ale nie wiem czy mam siłę na to. A do tego wszystkiego idzie kupę pieniędzy, wszystko kosztuje majątek. A to jeszcze nie koniec 😔
Ja też mam wątpliwości co robić dalej 😔
 
reklama
Mimo ogroma badań ja dalej niewiele wiem, to jest najgorsze. Bardzo chce drążyć dalej, chce wiedzieć o co tu chodzi ale nie wiem czy mam siłę na to. A do tego wszystkiego idzie kupę pieniędzy, wszystko kosztuje majątek. A to jeszcze nie koniec 😔
Ja też mam wątpliwości co robić dalej 😔
Bardzo Ci współczuję. Nie wyobrażam sobie przez co przechodzisz. Myślę że musisz sama dać sobie czas na to, żeby podjąć decyzję.
 
Do góry