reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziewczyny wiem że nic nie wiem. Dwie ginki mnie oglądały. Generalnie w środku wszystko ok nie ma żadnej widocznej przyczyny plamienia, wszystko czyste szyjka piękna, długa zamknięta, zatoka Douglasa wolna, może być mała infekcja od luteiny (dostałam maść Triderm 2xdziennie) chociaż posiewy wyszły prawidłowo i nie wiadomo skąd te brudy - może po implantacji (ale dla mnie to dość późno jak na implantację...) może prog, w jamie macicy jest mały pęcherzyk ale naprawdę maleńki. Prawy jajnik niefajny, ale obie stwierdziły że to najprawdopodobniej zmiana czynnościowa (cokolwiek to znaczy - torbiel?). Obie stwierdziły że ciąża z tego może być i za tydzień do kontroli czy pęcherzyk rośnie... obecnie ma 8,2 mm
 
IMG_20210723_170529.jpg
 
Nie wiem dziewczyny... Co sądzicie? Na forum Novum piszą że pęcherzyk na usg ok 25 dpt ja jestem 20dpt. Mój ma 8,2 mm 5t4d a po skończonym 5tc powinien mieć ok 10 mm...
 
Dziewczyny podpowiedzcie co myślicie. Koleżanka prosi o radę jest w ciąży 7+2 ale na USG nie ma zarodka. Jest się czym martwić?
 
Dziewczyny podpowiedzcie co myślicie. Koleżanka prosi o radę jest w ciąży 7+2 ale na USG nie ma zarodka. Jest się czym martwić?
A sprawdzała jak przyrasta beta? Czy wie dokładnie kiedy była owulacja, czy podejrzewa. Może pozna owu była. Warto poczekać jeszcze parę dni i sprawdzić. A pęcherzyk żółtkowy wewnątrz był?
 
reklama
A sprawdzała jak przyrasta beta? Czy wie dokładnie kiedy była owulacja, czy podejrzewa. Może pozna owu była. Warto poczekać jeszcze parę dni i sprawdzić. A pęcherzyk żółtkowy wewnątrz był?
Wiem na chwilę obecną że ostatni okres 2.06. Cykle 32 dni. Beta 1.07 - 32, 8.07 -149, 14.07 -2493. 14.07 na wizycie beta 2493 i nie było nic widać. Dzisiaj na wizycie powiedzieli jej tylko że pęcherzyk mały, że chyba źle się rozwija. Zdjęć nie dostała. Wymiaru nie zna pęcherzyka 🙈
 
Do góry