reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ok 14tc łożysko jest już w pełni ukształtowane i samo wytwarza progesteron. Teraz powinno być go już wystarczająco. Mnie też wtedy kazali odstawić. Bałam się jak nie wiem, ale było ok. Dla spokojnie i głowy możesz zmniejszać dawkę aż zejdziesz zupelnie
Tez w tym tyg gdzieś odstawiłas?? Może kupię jeszcze opakowanie i będę brała przez tydzień po jednej pół rano i pół wieczorem.. hm
 
reklama
Wiem, wiem ale tak średnio pomaga, no ale jest lepiej niż wczoraj, piję wodę, staram się ruszać., biorę acard...
Może coś przeciwobrzekowo, aescin doustnie, a na łydki Lipton 1000 lub inną maść przeciwobrzekowo.
Ewentualnie wypij w dzień herbatę z pokrzywy to zadziała moczopędnie, nie pij po 17:00 bo w nocy Cię będzie męczyć🤔
 
Ogólnie mówi się że wystarczy dupka brać do 12-13 tc ale możesz najpierw zmniejszyć teraz dawke na jeden raz dziennie przez 2 tyg i potem koniec. Tak mi gin kazała.
Hej dziewczyny doradzacie mi co zrobić. Biorę duphaston od owulacji bez żadnej przerwy najpierw 3x dziennie od 3 tyg 2 razy dziennie zaczynam 15/16tydzień lekarz każe mi odstawić. Czytałam na forach ze dziewczyny brały do 20 nawet.. u mnie lekarz mówi ze nie to starczy proszę mi zaufać i branie tego tak długo tez nie jest niby dobre. Ja się tak boje odstawić tym bardziej ze brałam go z powodu niskiego bardzo progesteronu. Powiedzcie mi do którego tyg braliście dupka? I co uważacie mam brać na własna rękę czy odstawić :(
 
Hej dziewczyny doradzacie mi co zrobić. Biorę duphaston od owulacji bez żadnej przerwy najpierw 3x dziennie od 3 tyg 2 razy dziennie zaczynam 15/16tydzień lekarz każe mi odstawić. Czytałam na forach ze dziewczyny brały do 20 nawet.. u mnie lekarz mówi ze nie to starczy proszę mi zaufać i branie tego tak długo tez nie jest niby dobre. Ja się tak boje odstawić tym bardziej ze brałam go z powodu niskiego bardzo progesteronu. Powiedzcie mi do którego tyg braliście dupka? I co uważacie mam brać na własna rękę czy odstawić :(
Ja odstawiałam koło 13 tygodnia.
Byłam w 12 tygodniu na wizycie, lekarka kazała wybrać do końca opakowania, które miałam kupione i już nie brać.
 
Hej dziewczyny doradzacie mi co zrobić. Biorę duphaston od owulacji bez żadnej przerwy najpierw 3x dziennie od 3 tyg 2 razy dziennie zaczynam 15/16tydzień lekarz każe mi odstawić. Czytałam na forach ze dziewczyny brały do 20 nawet.. u mnie lekarz mówi ze nie to starczy proszę mi zaufać i branie tego tak długo tez nie jest niby dobre. Ja się tak boje odstawić tym bardziej ze brałam go z powodu niskiego bardzo progesteronu. Powiedzcie mi do którego tyg braliście dupka? I co uważacie mam brać na własna rękę czy odstawić :(
Mi dupka zamienił w 8 tyg. Na luteinę dopochwowa. Nic nie mówiła o zaprzestaniu brania. Ale jak trafiłam do szpitala w 14 tyg to powiedzieli że mam odstawiać bo duphaston czy luteinę bierze się max do 14 tyg bo potem funkcje już przejmuje łożysko.
 
Cześć dziewczyny! 😊
Wczoraj powtórzyłam test, nie mam żadnych wątpliwości ❤️ widać wszytko czarno na białym.
Mam nadzieję, że tym razem będzie szczęśliwie 🤰🤰
 

Załączniki

  • IMG_20210510_073524.jpg
    IMG_20210510_073524.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 62
reklama
Do góry