reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

:angry::angry:Edytko moze uda Ci sie znalezc wolny dzien, zeby sie wykurowac i dobrze wygrzac??Musisz o siebie dbac, bo kto to zrobi jak nie Ty sama???(no może Wiesiu;-);-);-)). Nie mozesz przechodzic choroby!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::angry::angry:.Musisz ją wylezec!!! jak nie to przyjade na drugi koniec Polski i dam Ci w dupke:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::angry:.
Magdalenko w pracy jutro bedzie juz lepiej, najgorszy ten pierwszy dzien...Nie bierz do siebie glupich uwag(wiem ze latwo sie pisze, a słowa potrfia bardzo zranic). Trzymaj się!
Idę juz do łóżka. Kolorowych
 
reklama
dziewczyny własnie byłam w łazience i zobaczyłam lekkie plamienia nie jest to czsta kerw tylko takie brunatne smużki Boże jak ja sie boje nie wiem co mam robic a wizyte u gin, mam dopiero 23
 
Wiedziałam, że nie będzie lekko. To nie nawet głupie uwagi, Koleżanka nie wiedziała, że straciłam dziecko. Tylko denerwujące jest to, że o ciąży wiedza wszyscy w chwilę a o takiej stracie po 1,5 miesiąca nie wszyscy:wściekła/y:
Jak już plotkują to mogliby o wszystkim:wściekła/y:

Czuje się jak trędowata:nerd: Wiem, że za parę dni przejdzie.
 
Slodziutka a najlepsze jest to ze testy kupuje moj M w jednej aptece. Pewnie aptekarka mysli sobie co to za ogier jak codziennie test kupuje;-).
Jakos do mnie nie dociera, ze nosze pod sercem kruszynke i szukam potwierdzenia w testach, musze zobaczyc by uwierzyc....
 
Allaa kochanie dobrze... dobrze jutro poleżę w miarę możliwości w łóżku. Wiem że masz 100% rację.
Dobranoc słodkich snów Wam życzę.

Pati gnaj do szpitala! Nie masz na co czekać.
Tulę Cię skarbie
 
reklama
Do góry