reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Jezuu ile wy bierzecie tego wszystkiego 🙈🙈🙈 ciekawe co u mnie wyjdzie. 12.01 przewidywany wynik badań genetycznych płodów ciekawe czy coś nakierują
 
reklama
Właśnie z tą meta to jest dziwna sprawa.... Ja też mogłam tylko do starań a po ujrzeniu 2 kresek odstawić. Teraz się zastanawiam czy to nie było przyczyną poronienia, bo kilka dziewczyn podobnie miało....
Nie wiem czy wdrożyć metę teraz, a poza tym pytałam mojego ginekologa czy w takim razie po odstawieniu mety w ciąży zmierzą mi insulinę to powiedział, że tego się nie bada w ciąży 🤔🙈jak u was to wygląda
Dzisiaj dopytam moją ginkę. Ale wczoraj Endo powiedziała mi, że mety w ciąży jak i każdego innego leku nie można odstawiać gwałtownie. Powiedziała też, że są dwie szkoły, w Europie nie prowadzi się raczej ciąży na mecie, bo jest za mało badań na ten temat. W innych krajach mety ni odstawia się nawet przez całą ciążę.
 
A to też jest dobry ruch ;) Bo może akurat możesz brać mieszane formy kwasu czyli zwykły i metylowany. Ja miałam wysoką homocysteinę i dlatego zaczełam zbijać metylami. ;)
Wlasnie widze, ze chyba trzeba byc na czczo przez 12 godzin do homocysteiny i kwasu foliowego?
Omg
Probiotyki tez biore, bo mam rozne fazy z jelitami, ale maslan sodu, to to samo co kwas maslowy?
 
Właśnie obdzwaniam gabinety gin z pytaniem czy prowadzą ciążę na metforminie. W poniedziałek jestem umówiona na tel z moim endo z pytaniem co dalej z metforminą....
Dzisiaj dopytam moją ginkę. Ale wczoraj Endo powiedziała mi, że mety w ciąży jak i każdego innego leku nie można odstawiać gwałtownie. Powiedziała też, że są dwie szkoły, w Europie nie prowadzi się raczej ciąży na mecie, bo jest za mało badań na ten temat. W innych krajach mety ni odstawia się nawet przez całą ciążę.
Dzisiaj dopytam moją ginkę. Ale wczoraj Endo powiedziała mi, że mety w ciąży jak i każdego innego leku nie można odstawiać gwałtownie. Powiedziała też, że są dwie szkoły, w Europie nie prowadzi się raczej ciąży na mecie, bo jest za mało badań na ten temat. W innych krajach mety ni odstawia się nawet przez całą ciążę.
 
Hej zbadałam prolaktyne i mój wynik to 32 . Taki wynik miałam jak zaczęłam się starać Przed ciąża zbijałam dostinexem i miałam potem wynik 15 jak zaszłam . Myślicie ze to od poronienia tak wzrosło znowu mi??? Teraz 32 to znowu za wysoko na zajście??
ja brałam całe starania dostinex, po poronieniu zaczynałam na nowo brać
 
Witam.
Jestem tutaj nowa chciałabym przedstawić moją sytuację.
W marcu 24stracilam ciążę w 12 tygodniu ciążę. Przyczyny nieznane.. Wraz z narzeczonym staramy się zajść w ciążę jeszcze raz.
28.11 dostałam miesiączkę było to średnie krwawienie. Ale mój cykl trwał tylko 20dni później po 20dniach dostałam plamienia które trwały 3dni mogę powiedzieć że jeden tampon starczyłby mi na te 3dni.
Kolejne krwawienie dostałam 18.12 i trwało 3 dni wyglądało to jak plamienie bardziej(czy może to plamienie okoloowulacyjne) po 3dniach zauważyłam u siebie śluz wodny, a że używam kalendarzyka ovufriend zaznaczyło mi jako nowy cykl. 4 i 5 cykl było współżycie śluz był pięknej jakości rozciągliwy, przejrzysty, bardzo duże uczucie wilgoci. Nie robiłam testów owulacyjnych ale wydaje mi się że mogła nastąpić owulacja. śluz wodnisty towarzyszył mi do 7dnia cyklu.12 dnia cyklu zauważyłam na wkładce higienicznej dwie krople krwi, poczułam ból w podbrzuszu. Także również dostałam chwilowej biegunki. Bolą mnie piersi, jak i również podbrzusze. Moje pytanie do was kochane. Kiedy zrobić test ciążowy, jeżeli moja sytuacja wygląda tak jak wygląda. Nie wiem co myśleć. Nie chcę się stresować. A chciałabym się dowiedzieć czy ktoras z Was miała może taka sytuację.
Pozdrawiam serdecznie! ♥️
 
@Paulina02021995 Mało zrozumiałam z postu. Ale na początek proponuję monitoring cyklu u ginekologa, by sprawdzić czy wogóle masz owulacje. I zobaczyć czy tam przypadkiem żadnej infekcji nie ma. Kiedy ostatnio robiłaś cytologię?
A test jak test - robisz w terminie @ - czyli jeśli 18.12 grudnia był pierwszy dzień @, to licząc nawet 27 dni, to testowanie gdzieś po 10 stycznia.
 
@KatJak ja biorę te

@agaaataaaa w tym zestawie jest 400 folianu (w tym z aliness) na starania wystarczająco,ale jak dołozysz i będzie 800 to też źle nie będzie ;)
Ja biorę sam mio inozytl tabletki bez żadnych dodatkowych składników o takie dlatego, że ja nie moge brać nic co ma zwykły kwas foliowy. Więc żadnych tych mieszanych nie mogę.


A z supli z mio inozytolem to kwas metylowany ma na pewno Ovarin.



 
reklama
@Paulina02021995 Mało zrozumiałam z postu. Ale na początek proponuję monitoring cyklu u ginekologa, by sprawdzić czy wogóle masz owulacje. I zobaczyć czy tam przypadkiem żadnej infekcji nie ma. Kiedy ostatnio robiłaś cytologię?
A test jak test - robisz w terminie @ - czyli jeśli 18.12 grudnia był pierwszy dzień @, to licząc nawet 27 dni, to testowanie gdzieś po 10 stycznia.
Zazwyczaj cykle mam 27-32 dni. Cytologię miałam robiona w wakacje i wszystko było dobrze. Mieszkam w Holandii więc wizyta u ginekologa tylko jeśli to konieczne. Myślę że owulację jak najbardziej mam ponieważ wcześniej robiłam testy owulacyjne które wykrywały poziom lh.
Dziękuję za odpowiedź tak zrobię by się nie nakręcać bardziej.
 
Do góry