reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Hej dziewczyny, no i jadę dziś na 14.00 do mojego lekarza. Kiedy wstałam ok 10, chyba pękł mi krwiak, chlusnelo ze mnie dość mocno brunatna krwew i chyba jakiś duży skrzep. Zrobiło mi się słabo i straciłam przytomność na chwilę. Dobrze, że mąż był w domu... Zadzwonił do lekarza i kazał przyjechać. Teraz leżę bo brzuch mnie jeszcze boli ale już raczej tylko plamie. Byłam przerażona, to było straszne, nagle straciłam siły i prawie cały wzrok, nawet nie wiedziałam, że odleciałam na chwilę tylko mąż mi powiedział 😔 Martwię się o maleństwo, mam nadzieję, że jest ok.
Ale historia, aż zamarlam... ale dobrze że wszystko okej :) to na pewno był krwiak i zobaczysz że na następnym usg nie będzie już tych dziadków ;) teraz jeszcze musi się oczyścić to co tam zostało i będzie dobrze :*
 
Ale historia, aż zamarlam... ale dobrze że wszystko okej :) to na pewno był krwiak i zobaczysz że na następnym usg nie będzie już tych dziadków ;) teraz jeszcze musi się oczyścić to co tam zostało i będzie dobrze :*
Lekarz określił, że to była jakaś skrzeplina i ona pękła, została jeszcze jedna mała ale po drugiej stronie niż łożysko. Tak więc stosujemy się do zaleceń lekarza
i kontynuacja trybu "leniwej królowej"☺️
 
Lekarz określił, że to była jakaś skrzeplina i ona pękła, została jeszcze jedna mała ale po drugiej stronie niż łożysko. Tak więc stosujemy się do zaleceń lekarza
i kontynuacja trybu "leniwej królowej"☺️
Matko, ale ten Twój dzidziuch jest silny! Zreszta już widać, ze ma to w genach po mamusi :D trzymam kciuki, ale już wiem, ze będzie dobrze :)
 
Hej zbadałam prolaktyne i mój wynik to 32 . Taki wynik miałam jak zaczęłam się starać Przed ciąża zbijałam dostinexem i miałam potem wynik 15 jak zaszłam . Myślicie ze to od poronienia tak wzrosło znowu mi??? Teraz 32 to znowu za wysoko na zajście??
 
@Gonzi beta około 10dni po owu będzie najpewniejsza.

@Nadzieja_31 waleczny ten Twój dzidziuś. Trzymam za Was kciuki!

Jutro idę do mojej ginki, ciekawe czy coś wymyśli. Poza tym dzisiaj miałam wizytę u endo, z wyników które robiłam (FSH, LH, estriadol, prolaktyna, testosteron) dr uważa, że jajniki pracują prawidłowo. Reszta należy do gina. Poza tym zaleciła mi tylko branie mety na etapie starań. W ciąży raczej poleca insulinę.
 
@Gonzi beta około 10dni po owu będzie najpewniejsza.

@Nadzieja_31 waleczny ten Twój dzidziuś. Trzymam za Was kciuki!

Jutro idę do mojej ginki, ciekawe czy coś wymyśli. Poza tym dzisiaj miałam wizytę u endo, z wyników które robiłam (FSH, LH, estriadol, prolaktyna, testosteron) dr uważa, że jajniki pracują prawidłowo. Reszta należy do gina. Poza tym zaleciła mi tylko branie mety na etapie starań. W ciąży raczej poleca insulinę.
Właśnie z tą meta to jest dziwna sprawa.... Ja też mogłam tylko do starań a po ujrzeniu 2 kresek odstawić. Teraz się zastanawiam czy to nie było przyczyną poronienia, bo kilka dziewczyn podobnie miało....
Nie wiem czy wdrożyć metę teraz, a poza tym pytałam mojego ginekologa czy w takim razie po odstawieniu mety w ciąży zmierzą mi insulinę to powiedział, że tego się nie bada w ciąży 🤔🙈jak u was to wygląda
 
Właśnie z tą meta to jest dziwna sprawa.... Ja też mogłam tylko do starań a po ujrzeniu 2 kresek odstawić. Teraz się zastanawiam czy to nie było przyczyną poronienia, bo kilka dziewczyn podobnie miało....
Nie wiem czy wdrożyć metę teraz, a poza tym pytałam mojego ginekologa czy w takim razie po odstawieniu mety w ciąży zmierzą mi insulinę to powiedział, że tego się nie bada w ciąży 🤔🙈jak u was to wygląda
Prawda że w ciąży nie bada się insuliny bo jest niewiarygodna. Ale to odstawianie mety zaraz po teście jest wątpliwe. Może poszukaj gina który prowadzi ciążę na mecie?
 
reklama
Prawda że w ciąży nie bada się insuliny bo jest niewiarygodna. Ale to odstawianie mety zaraz po teście jest wątpliwe. Może poszukaj gina który prowadzi ciążę na mecie?
Wiesz co z 3 ginekologami miałam to obgadane, 2 młodych i 1 że starej gwardii i każdy kazał odstawić.
Teraz nie wiem co mam zrobić czy wrócić do mety, obciążenia nie mogę zrobić bo niecały msc temu robiłam... Ech
 
Do góry