reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć dziewczyny, we wrześniu w 5tc miałam usuwana szyjkowa ciążę, bardzo rzadki rodzaj ciąży pozamacicznej. Boję się kolejnych ciąż, wszędzie czytam że po takiej ciąży są większe szanse na powtórkę [emoji3525] jak było i Was z kolejnymi ciążami, po pozamacicznej? W tym cyklu mam włączyć CLO. I boję się i jestem podekscytowana jednocześnie...
Ja wlansie jestem w trakcie biochemicznej, straszona byłam pozamiaciczna, a we wrześniu też miałam łyżeczkowanie po poronieniu i też straszna byłam zasniadem, a było puste jajo. Moja bratowa z mięśniakami miała powiedziane,że ma się cieszyć że ma jedno dziecko, bez szans na więcej, a miesiąc po tych słowach była w drugiej ciąży, Marcel ma prawie dwa lata. Mogłabym dużo takich historii tu opisać. Ale zwyczajnie, to jest wszystko nieprzewidywalne. I tka naprawdę większość historii kończy się w końcu dobrze. Ale rozumiem, że głowę ciężko wyłączyć, trzeba a jednak próbować.
 
reklama
I tka naprawdę większość historii kończy się w końcu dobrze. Ale rozumiem, że głowę ciężko wyłączyć, trzeba a jednak próbować.

Oby tak było, mam 35 lat, pierwsze starania o dziecko, więc do tego jeszczecwkrecam sobie presję czasu, wieku. A i to co dzieje się w ktaju też nie pomaga, nagle większą uwagę na wszelkiego rodzaju wady zwróciłam uwagę...
 
Cześć dziewczyny, we wrześniu w 5tc miałam usuwana szyjkowa ciążę, bardzo rzadki rodzaj ciąży pozamacicznej. Boję się kolejnych ciąż, wszędzie czytam że po takiej ciąży są większe szanse na powtórkę [emoji3525] jak było i Was z kolejnymi ciążami, po pozamacicznej? W tym cyklu mam włączyć CLO. I boję się i jestem podekscytowana jednocześnie...
Ja po ciąży pozamacicznej zaszłam 2 razy w normalne zdrowe, teraz jestem w 3 i jutro mam 1 usg. Pozdrawiam dużo spokoju i nie czytaj 😘
 
reklama
Do góry