reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Hejka ! U nas w niedziele minęło 5 miesięcy [emoji173][emoji173]
20200622_112234.jpeg
 
@nnat. ale córcia ma zawadiacką minkę ❤
@Dzoana88 jest i tegoroczny rodzynek ❤
@Lu_cy mój synuś też nosił takie buciki z obcasem Thomasa. Macie jakieś wskazania czy profilaktycznie?

U mnie wreszcie pojawiła się @. Siedem tygodni trwał ten cykl. Dłużej niż po poronieniu 🙄 Nie muszę chyba wspominać jak obficie mnie zalewa. Dawno już tak nie było. Mimo tak długiego cyklu wygląda na to, że miałam owulację. Dwa tygodnie temu tak bardzo bolały mnie jajniki, że musiałam zażyć no-spe. Miałam już wtedy nawet nadzieję, że to będzie początek @, ale nic z tego nie wyszło. Nie rozumiem co dzieje się z moim organizmem. Znów zaczęłam brać cyclodynon. W poniedziałek powinnam mieć wizytę u ginki, tylko wcale nie wiem czy teraz jest sens do niej iść 🤔

@młoda1994 jak robienie wyników i konsultacje? Ruszyło coś?

@mohaaa życzę owocnych działań!

@Takaja123 co u Was słychać?
 
@nnat. ale córcia ma zawadiacką minkę [emoji173]
@Dzoana88 jest i tegoroczny rodzynek [emoji173]
@Lu_cy mój synuś też nosił takie buciki z obcasem Thomasa. Macie jakieś wskazania czy profilaktycznie?

U mnie wreszcie pojawiła się @. Siedem tygodni trwał ten cykl. Dłużej niż po poronieniu [emoji849] Nie muszę chyba wspominać jak obficie mnie zalewa. Dawno już tak nie było. Mimo tak długiego cyklu wygląda na to, że miałam owulację. Dwa tygodnie temu tak bardzo bolały mnie jajniki, że musiałam zażyć no-spe. Miałam już wtedy nawet nadzieję, że to będzie początek @, ale nic z tego nie wyszło. Nie rozumiem co dzieje się z moim organizmem. Znów zaczęłam brać cyclodynon. W poniedziałek powinnam mieć wizytę u ginki, tylko wcale nie wiem czy teraz jest sens do niej iść [emoji848]

@młoda1994 jak robienie wyników i konsultacje? Ruszyło coś?

@mohaaa życzę owocnych działań!

@Takaja123 co u Was słychać?
Badania zrobione. Wizyta 8.07 dzisiaj jadę do lekarza rodzinnego mojego męża bo mój jest na urlopie do 3.07 po skierowanie do diabetologa i od diabetologa na krzywe bo potrzebuje je na 8.07 ale nie wiem czy się wyrobię.
 
@nnat. ale córcia ma zawadiacką minkę ❤
@Dzoana88 jest i tegoroczny rodzynek ❤
@Lu_cy mój synuś też nosił takie buciki z obcasem Thomasa. Macie jakieś wskazania czy profilaktycznie?

U mnie wreszcie pojawiła się @. Siedem tygodni trwał ten cykl. Dłużej niż po poronieniu 🙄 Nie muszę chyba wspominać jak obficie mnie zalewa. Dawno już tak nie było. Mimo tak długiego cyklu wygląda na to, że miałam owulację. Dwa tygodnie temu tak bardzo bolały mnie jajniki, że musiałam zażyć no-spe. Miałam już wtedy nawet nadzieję, że to będzie początek @, ale nic z tego nie wyszło. Nie rozumiem co dzieje się z moim organizmem. Znów zaczęłam brać cyclodynon. W poniedziałek powinnam mieć wizytę u ginki, tylko wcale nie wiem czy teraz jest sens do niej iść 🤔

@młoda1994 jak robienie wyników i konsultacje? Ruszyło coś?

@mohaaa życzę owocnych działań!

@Takaja123 co u Was słychać?

No to witam w klubie ;) rano też wstałam z @ :p mój cykl trwał równo 2 miesiące.... 23.04-23.06... masakra. Termin do gina mam na 14.07 i chyba w tej sytuacji też odwolam. Tylko mnie póki co aż tak bardzo nie zalewa, zobaczymy jak będzie dalej, bo dopiero się rozkręca... muszę już skończyć to kp imoże wtedy jakoś się to unormuje
 
reklama
@nnat. ale córcia ma zawadiacką minkę [emoji173]
@Dzoana88 jest i tegoroczny rodzynek [emoji173]
@Lu_cy mój synuś też nosił takie buciki z obcasem Thomasa. Macie jakieś wskazania czy profilaktycznie?

U mnie wreszcie pojawiła się @. Siedem tygodni trwał ten cykl. Dłużej niż po poronieniu [emoji849] Nie muszę chyba wspominać jak obficie mnie zalewa. Dawno już tak nie było. Mimo tak długiego cyklu wygląda na to, że miałam owulację. Dwa tygodnie temu tak bardzo bolały mnie jajniki, że musiałam zażyć no-spe. Miałam już wtedy nawet nadzieję, że to będzie początek @, ale nic z tego nie wyszło. Nie rozumiem co dzieje się z moim organizmem. Znów zaczęłam brać cyclodynon. W poniedziałek powinnam mieć wizytę u ginki, tylko wcale nie wiem czy teraz jest sens do niej iść [emoji848]

@młoda1994 jak robienie wyników i konsultacje? Ruszyło coś?

@mohaaa życzę owocnych działań!

@Takaja123 co u Was słychać?
Stawia nóżkę do środka jak chodzi, więc kupiłam danielki. Poczekam jeszcze do lipca jak się nie poprawi to pójdę do naszego fizjo.
 
Do góry