reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Nie ma się czego bac. To prosty zabieg, na drugi dzień wychodzi się do domu. Efekty są na plus, także nie wiem jak można pomyśleć, ze straci się po tym płodność. Żylaki powodują problemy z płodnością. Polecam pójść do urologa


ja biore acard tylko 6-16 dc
Dzięki:) mąż idzie 30.06 do lekarza. Także zobaczymy. Czy te żylaki dawały jakieś objawy?
 
reklama
Wszystko wyglada Ok. Znów lekarz narobił nam nadziei, bo są 2 wielkie pecherzyki i powiedział, ze jeśli jesteśmy gotowi na bliźniaki, to mamy działać. Co do polipa, to rozni lekarze roznie mówią i jego zdaniem to było endo polipowate, a z kolei osoba, która zbadała wycinek do histopatu, oznaczyła to jako polip. Plamienie może zniknąć nawet do 3 miesięcy, wiec jest szansa, ze się go jeszcze pozbędę. Trochę tylko mnie zdziwiło jak kazał mi użyć tantum rosa + 2 globulki po tym żeby zrobić „dobre podłoże”. A za 3 dni zastrzyk. Ja nigdy problemu z owu nie miałam, ale on to zaleca mimo wszystko.
 
Wszystko wyglada Ok. Znów lekarz narobił nam nadziei, bo są 2 wielkie pecherzyki i powiedział, ze jeśli jesteśmy gotowi na bliźniaki, to mamy działać. Co do polipa, to rozni lekarze roznie mówią i jego zdaniem to było endo polipowate, a z kolei osoba, która zbadała wycinek do histopatu, oznaczyła to jako polip. Plamienie może zniknąć nawet do 3 miesięcy, wiec jest szansa, ze się go jeszcze pozbędę. Trochę tylko mnie zdziwiło jak kazał mi użyć tantum rosa + 2 globulki po tym żeby zrobić „dobre podłoże”. A za 3 dni zastrzyk. Ja nigdy problemu z owu nie miałam, ale on to zaleca mimo wszystko.
Oooo, i zamierzacie działać? Jak słyszę albo widzę bliźniaki to aż mam dreszcze, takie moje małe marzenie 😅😅😅

Jelsi zaleca to może chce zwiększyć szanse na powodzenie? Sama nie wiem. Ale najważniejsze ze jest szansa pozbyć się tych plamień :)
 
Oooo, i zamierzacie działać? Jak słyszę albo widzę bliźniaki to aż mam dreszcze, takie moje małe marzenie 😅😅😅

Jelsi zaleca to może chce zwiększyć szanse na powodzenie? Sama nie wiem. Ale najważniejsze ze jest szansa pozbyć się tych plamień :)
Oczywiście :D nie nakręcam się, bo już kilka razy słyszałam, ze jak się teraz uda, to bliźniaki. Mi to już wszystko jedno, ważne żeby się udało w końcu 🙄
Ja się na tych zastrzykach nie znam, nigdy nie miałam, ale jak już lekarz dał, to spróbujemy z nim :)
Pokaz malutka 😍
 
reklama
Oczywiście :D nie nakręcam się, bo już kilka razy słyszałam, ze jak się teraz uda, to bliźniaki. Mi to już wszystko jedno, ważne żeby się udało w końcu 🙄
Ja się na tych zastrzykach nie znam, nigdy nie miałam, ale jak już lekarz dał, to spróbujemy z nim :)
Pokaz malutka 😍
No i bardzo dobrze, zaciskam mocno kciuki w takim razie 😘😘😘😘

Malutka już nie taka malutka 😅
IMG_20200620_073229.jpg
 
Do góry