reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Madlein @roki_1991 powiem Wam ze dołączam do Was... Moje cykle po porodzie to jakis dramat... Karmię piersia wiec od razu nie dostałam @. Dopiero po jakiś 3 miesiącach. I od tego czasu moje cykle trwają po okolo 50 dni 😱 Już zaczynam sie martwić ze coś jest nie tak. Chyba musze umówić się na wizytę u gin..
 
reklama
Ale przecież to normalne, że przy kp cykle mogą być różne. Moim zdaniem to nic niepokojącego.
Też myślę, że przy kp takie cykle nie są niepokojące. Aczkolwiek nie karmiłam piersią, więc to tylko teoria dla mnie.
U mnie problemem jest chyba lek Victoza, tylko zaczęłam go używać i cykle się wydłużyły. Endokrynolog twierdzi, że raczej to nie przyczyną, no ale jak zawsze przeczuwam swoje.
 
Wiesz osobiście nie jestem zwolennikiem probio5ykow. Moje dzieci nie dostąja, choć Helenka jest po CC. Natomiast jeśli to wam wystarcza, to nie zmieniaj. Zwróć też uwagę, że mm często w składzie ma probiotyk, dlatego uważaj z podawaniem, by nie było za dużo.
A dziecka uczyć się będziesz całe życie. Tak może się zmieniać i będzie. Znajduje sposoby na rozmowę z tobą. Jednym z niewielu sposobów komunikacji na tym etapie jest płacz. Ona nie wymusza, nie potrafi tego robić. Coś jest dla niej bardziej lub mniej mile. I tego co przyjemne chce i szuka sposobów by ci to pokazać. Marudzenie jest jednym z nich. Może po prostu bardzo lubi się tulić. Nie ma powodów, by tego dziecku odmawiać lub zabraniać. To jest czasochłonne i dla dorosłego może niewygodne. Ja ci powiem tul, nos, kołysz ile wlezie. Jeszcze trochę będziesz chciała dziecko przytulić, a ono powie mama puść i pobiegnie do swoich spraw. Ten czas bardzo szybko mija. Mówi ci to mama 2,5 latka i 17 miesięcznego dzieciaka. Tul, kołysz lulaj. Jeszcze za tym zatęsknisz [emoji6]
Wszystko możliwe co piszesz. Dzisiaj akurat marudny dzień ma Blania i tylko przy mamie się jej najlepiej śpi.

Udało się nam zrobić sesję ale w 3 tygodniu. Oto efekt FB_IMG_1592678777145.jpg
W sobotę kończymy miesiąc
 
U nas 18 czerwca roczek strzelił [emoji87][emoji3526][emoji3526]Zobacz załącznik 1138086Zobacz załącznik 1138087
Ojeju, to spóźnione ale najlepsze życzenia dla Maksia ! Całuski :* Rośnij duży :)
@nnat. ale córcia ma zawadiacką minkę ❤
@Dzoana88 jest i tegoroczny rodzynek ❤
@Lu_cy mój synuś też nosił takie buciki z obcasem Thomasa. Macie jakieś wskazania czy profilaktycznie?

U mnie wreszcie pojawiła się @. Siedem tygodni trwał ten cykl. Dłużej niż po poronieniu 🙄 Nie muszę chyba wspominać jak obficie mnie zalewa. Dawno już tak nie było. Mimo tak długiego cyklu wygląda na to, że miałam owulację. Dwa tygodnie temu tak bardzo bolały mnie jajniki, że musiałam zażyć no-spe. Miałam już wtedy nawet nadzieję, że to będzie początek @, ale nic z tego nie wyszło. Nie rozumiem co dzieje się z moim organizmem. Znów zaczęłam brać cyclodynon. W poniedziałek powinnam mieć wizytę u ginki, tylko wcale nie wiem czy teraz jest sens do niej iść 🤔

@młoda1994 jak robienie wyników i konsultacje? Ruszyło coś?

@mohaaa życzę owocnych działań!

@Takaja123 co u Was słychać?
Ja się śmieję z niej, że to Szogun, a nie Zuzia :D

Myślę, że zawsze warto takie rzeczy skonsultować....


@gigi_ ale cudna :)
U nas dzisiaj też maruda, śpi się na mamie najlepiej. Od 8:30 do 11 zdążyłam wrzucić butelki do sterylizatora i go nastawić bo tak to marudzenie i rączki i bujaj i nie odchodź na wiecej niż 3 kroki i flaszkę rób, ale najlepiej po 30 ml, bo jak więcej to nie :D Aż obiad poszłam teraz nastawić póki usnęła i dała mi się odłożyć bo nie wiem co potem :D
Ale zganiam to na pogodę, zauważyłam że przy takiej pogodzie jak dzisiaj, to albo śpi caly dzień, albo właśnie jest mocno rozżalona. :)
 
@Humhum jak tam samopoczucie?

Bywało lepiej...zaczęło mnie znowu mocniej boleć i kłuć podbrzusze. Lekarz ostatnio mówił, że te bóle powinny juz zanikać a tu jest gorzej. Wróciłam do luteiny ale to nie pomaga. Lepiej jest jak stoję/leżę. Najgorzej jak siedzę w pracy dużo zgięta.
Nie wiem czy to dalej może być rozciągająca sie macica czy coś innego...
Oczywiście znowu się martwię.
Tyle było z ćwiczeń w ciąży. W poniedziałek jadę na drugie prenatalne. Lekarz od prenatalnych chciał zrobić wcześniej z uwagi na to podwyższone NT.
A jak u Ciebie?
 
Bywało lepiej...zaczęło mnie znowu mocniej boleć i kłuć podbrzusze. Lekarz ostatnio mówił, że te bóle powinny juz zanikać a tu jest gorzej. Wróciłam do luteiny ale to nie pomaga. Lepiej jest jak stoję/leżę. Najgorzej jak siedzę w pracy dużo zgięta.
Nie wiem czy to dalej może być rozciągająca sie macica czy coś innego...
Oczywiście znowu się martwię.
Tyle było z ćwiczeń w ciąży. W poniedziałek jadę na drugie prenatalne. Lekarz od prenatalnych chciał zrobić wcześniej z uwagi na to podwyższone NT.
A jak u Ciebie?
A to witaj w klubie. Mnie też boli bardziej brzuch, częściej jak na miesiączkę. Zapisałam się na dzis do innego ginekologa skonsultować bo mój to za dużo mi nie mówi..
 
reklama
A to witaj w klubie. Mnie też boli bardziej brzuch, częściej jak na miesiączkę. Zapisałam się na dzis do innego ginekologa skonsultować bo mój to za dużo mi nie mówi..
O to daj znać co Ci powie. Mnie głównie nad spojeniem łonowym tak ciągnie i kłuje i raz z prawej strony kłuje a raz z lewej.
Ale może nie mamy się czym martwić.
A jak waga u Ciebie? Ile już na plusie?
 
Do góry