reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Miałam to samo, każdy, że przesadzam lekarz też dziwnie patrzył i też wyszły mi jakieś niezgodności będę konsultować z innym lekarzem. Mi przepisał acard przy mthr i pai i lekko podwyzszonych p/c antykardiolipidowych a kwas foliowy zmieniłam sama w zwiazku z mthfr.
Jaki bierzesz kwas foliowy jeśli można spytać? Ja narazie femibion 1
 
reklama
Jaki bierzesz kwas foliowy jeśli można spytać? Ja narazie femibion 1

Ja biorę teraz prenatal uno w związku z mthfr, że nie przyswajamy przy tej mutacji zwykłego. Czekam też na wyniki poziomu kwasu foliowego, homocysteiny, Wit b6 i b12 i wtedy zobaczę co dalej czy włączę tę witaminy czy nie.
 
Dziekuje bardzo za odpowiedź:-)

Na forum dużo dziewczyn ma bardzo duża wiedzę więc można fajne informacje zaczerpnąć. Bo u mnie lekarz spojrzał na wyniki z łaski przepisał acard o kwasie nie wspomniał i zaczęłam szperać, szukac. Skonsultuje to z innym bo chcielibyśmy się starać jak najszybciej 😉
 
Super! Jestem w podobnej sytuacji, poroniłam 9 kwietnia i przed pierwszą miesiączką zaszłam w ciążę 🥰 17go miałam usg, serduszko super, 174, miałam z usg 8t+1d, myślałam że zwariuję między wizytami🤦‍♀️ teraz czekam na prenatalne 9 lipca, wierzę że maluszek będzie zdrowy i trzymam kciuki 🤞

Ja straciłam dwie ciążę na przełomie 6/7tc w 2018 i 2019.
W przyszłym tygodniu mam dwie wizyty wt j pt. 17.07 mam prenatalne. Jeszcze mam iść prywatnie do gina ale nie ma terminu pff.

Hej dziewczyny
Czy orientujecie się na temat insuliny? Odebrałam wczoraj wynik i cieszę się z że 11.86 a normy do 25 a tu poszperalam w necie i wyczytałam że powinna być do 10. Glukozę na początku roku miałam 110 . Wg kalkulatora HOMA 3.22. Powinnam się udac do diabetologa czy endokrynologa ? Jakieś dodatkowe badania zrobić ? Masakra

Umów się do diabetolog. Poza ciaza norma glukozy jest do 120 w ciąży do 92.
 
Hej dziewczyny
Czy orientujecie się na temat insuliny? Odebrałam wczoraj wynik i cieszę się z że 11.86 a normy do 25 a tu poszperalam w necie i wyczytałam że powinna być do 10. Glukozę na początku roku miałam 110 . Wg kalkulatora HOMA 3.22. Powinnam się udac do diabetologa czy endokrynologa ? Jakieś dodatkowe badania zrobić ? Masakra
Ja mialam konsultacje u endokrynologa, prawdopodobnie wypisze metformine
 
Poza ciążą jest do 99 na czczo.
Ja straciłam dwie ciążę na przełomie 6/7tc w 2018 i 2019.
W przyszłym tygodniu mam dwie wizyty wt j pt. 17.07 mam prenatalne. Jeszcze mam iść prywatnie do gina ale nie ma terminu pff.



Umów się do diabetolog. Poza ciaza norma glukozy jest do 120 w ciąży do 92.
 
Dzien dobry dziewczyny. Zaczelam poronienie 1 czerwca... i 3 czerwca doszlo do poronienia calkowitego samoistnie. Od kilku dni robie test owulacyjny clearblue... dzis wkoncu wykazal owulacje.. az sie poplakalam de szczescie. Ze jednak non organizm wraca do siebie. Trzymajcie kciuki...
 
reklama
Do góry