reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Aga_32 , @Patrycja 1991 bardzo mi przykro dziewczyny. Wszystkie to przechodziliśmy. Tutaj na pewno znajdziecie wsparcie ;)

@Sandra094 tak jak @nnat. pisze. Ważne, że zdrowe ;)

@młoda1994 trzymam kciuki za wizytę. Daj koniecznie znać co Ci lekarz powie.
Ja idę zobaczyć co z torbiela i zapytać o badania to wszystko więc napewno nie powie mi nic ciekawego co by mnie ucieszyło lub poprawiło chumor. Ale napisze.
 
reklama
To się zgadza ale żeby mi się przysługiwało takie badania to musiałabym mieć 3 poronienia w Niemczech potwierdzonych u tutejszych ginekologów a ja mam dopiero tutaj tak naprawdę 1 poronienie. Ale jadę to i tak i tak zapytam o te badania bo mam je spisane i będę z nim rozmawiać i przy okazji pokaże mu badanie nasienia męża żeby wystawił opinie bo tamci lekarze mówią że jest ok a mi się nie wydaje że są ok.
pokaż te wyniki, nie wiem czy gdzies udostępniałaś...
 
Ja idę zobaczyć co z torbiela i zapytać o badania to wszystko więc napewno nie powie mi nic ciekawego co by mnie ucieszyło lub poprawiło chumor. Ale napisze.

Chodziło mi o to co powie o tym, że dalej nie dostałaś miesiączki i czy coś Ci przepisze czy zabieg niestety będzie konieczny.
 
pokaż te wyniki, nie wiem czy gdzies udostępniałaś...
Badania nasienia plus hormonalne
Image.jpeg
Image%20(1).jpeg
Image%20(2).jpeg
 
@Takaja123
A gdzie tam! 😃 wczoraj mi termin z OMO minął. Jutro mam termin z USG. 🤭 uparciuch z niej. Wczoraj nawet miałam tyle energii i rozum mi w końcu wrócił że pisalam swoją pracę dyplomowa. Nie wiem tylko ja to rozwiązać. Nienpamietam co mi lekarz powiedział odnośnie terminu. Mieliśmy na pewno czekać do 8.maja. ostatnie ktg miałam 2 tygodnie temu. Czekam na informacje od lekarza. 😃 szpital w biuletynie pisze że przyjmują dopiero w 5 dobie po terminie. A ja się trochę boję złego ktg, infekcji wód plodowych, czy zestarzenia łożyska i nie wiem co zrobię jutro. Ale pewnie przeczekać weekend. 🤔 dzisiaj mam 40t1d.
Mi położna kazała po terminie przyjeżdżać do szpitala co drugi dzień na ktg. Nawet pod klamanym hasłem, że słabo czuję ruchy. Urodziłam 5 dni po terminie. W tej sytuacji jest trudniej, sama wiesz najlepiej.
 
reklama
@Charlotte21 uparciuszek z niej może czeka do jutra. 😉 Trzymam kciuki za szybko poród ❤️

@młoda1994 nie masz udokumentowanych poronień w pl? Jeśli masz warto przedstawić. Poronienie to poronienie i raczej nie ma znaczenia gdzie. Masz szansę na badania refundowane.
 
Do góry